Autor Tema: Tayfun GT3  (Pročitano 1917 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
  • Gljive i budale se ne seju...
Odg: Tayfun GT3
« Odgovor #15: Novembar 24, 2016, 07:42:27 posle podne »
Znači daju reducir uz klon?

Sony Xperia ZR

Ne,kupuje se posebno.

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
« Odgovor #16: Novembar 25, 2016, 09:58:25 posle podne »
Evo posle dva cela dana koristenja ove dobre spravice mali update:
1. Izuzetno mali potrosac,juce nasuo 5 mil,normalno koristenje,nisam potrosio mozda 3-3,5 ml
2. Kvalitet pare po svim aspektima fantastican
4. Afc radi fenomenalno
5. Bez ijedne suzice procurele tecnosti

Za sada izuzetno dobar,videcemo dalje ::sreckovic

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #17: Novembar 26, 2016, 09:21:33 pre podne »
O Tayfunu sam čuo mnogo lepih reči od vapera u čiji sud ne sumnjam. Nisam ga nikada koristio samo zato što mi je neverovatno ružan  ^-^
Svakako, možda bih i mogao da nabacim jedan primerak da se družimo u tami moje sobe  :pusac1
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
« Odgovor #18: Novembar 26, 2016, 09:25:54 pre podne »
Veruj neces pogresiti,kad ja laim ubodem atty da radi dobro kao ovaj.
Ako odlucis javi da porucis koje rezervno staklo,ovo je izuzetno tanko a rezervu koju sam porucio klinac obori sa stola i ode u majcinu :glavauzid

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #19: Novembar 26, 2016, 11:18:05 posle podne »
Tajfun je majka, ja sam imao dva klonirana GT2 i oduševio se, trenutno imam jedan original GT2 air koji svakodnevno drndam, i zaista je vrh mada baš dosta troši i neke tečnosti jednostavno ne rade lepo na njemu koji god setup stavio. No, probaću i ovaj svakako, tajfun je jedini atomizer koji mi je ostao u upotrebi pored kajfuna.

sent from plastique

"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #20: Mart 06, 2018, 07:27:58 pre podne »
Dobro jutro! Imam istu Tayu gt3 kao sa prvog posta. Samo nju ustvari i imam. Koristim je oko 2 meseca od prilike. Super aromu daje,gust dim,navoji super...ali mi se često desi da procuri iz čista mira. Radi pola tanka OK i propiša,i često kad dopunjujem tečnost isto propiša. Pravim grejače od kantala 0.32mm oko 2.5mm nekih 7 namotaja. Probao sam manje vate,više vate,lepo je zavučem u komore bez nabijanja... Šta bi tu moglo biti? Tečnost mi je 60 pg 40 vg 4-5% vode i aroma po potrebi. Ako neko zna nešto o tome neka viče. Ili možda neki proveren savet vezano za setap,tečnost... Hvala!

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #21: Mart 06, 2018, 10:29:35 pre podne »
I još jedna stvar se dešava. Nekako gubi aromu. Pošto sam relativno početnik i svašta probavam vezano za setap,ati...ma sve,interesuje me da li je moguće da gubi aromu zbog previše vate? Da li je neko imao sličnih iskustva,šta promeniti...? Ovo sa aromom mi se dešava u zadnjih par dana. Do tada je sve bilo super osim što hoće da procuri. Hvala!