Autor Tema: Potrebni objektivni testeri!  (Pročitano 2201 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bozo

• Senior vaper
Odg: Potrebni objektivni testeri!
« Odgovor #30: Novembar 26, 2016, 01:15:00 posle podne »
VPG baza 70:30 u korist VG-a,3 mg nikotina,  probano na kajfunima i ruži, posle tri nedelje stepinga utisci su sledeći:

-Marzipan
Odlična aroma, prvo je dozirao na 3% i uplašen komentarima spustio na 1% i time uradio pravu stvar. Savršen ukus marcipana, za mene možda za nijansu preterano izražen taj miris "karbofix" lepka koji ima naravno i pravi marcipan ali ne smeta ni najmanje za kompletan ugođaj.
Čak je 1% previše posle tri nedelje sazrevanja, mislim da je prava mera između 0,5 i 0,75 % ukoliko ne nameravate da je brzo potrošite.
Aroma za svaku preporuku ko voli marcipan naravno :)
-Belgian Waffle
Verovatno nije najgora aroma koju sam probao ali je definitivno aroma koja ostavlja ubedljivo najodvratniji šmek u prostoriji posle parenja. Pola mojih radnika zamalo nije povratilo kad su ušli u kancelariju posle mog parenja.  :-))
Jednako odvratna i na 3% koliko sam je u početku dozirao i isto tako ružna i na 1.5.%. Aroma za potpuno izbegavanje, ne toliko zbog ružnog ukusa koliko zbog toga što ostavlja smrad za sobom.
-Cookie
Dozirana 3%, definitivno premalo. Bleda, preblaga, neosetna, neprimetna, u tragovima neki keksići ali ni blizu sličnim aromama drugih proizvođača. Ne verujem da bi jače doziranje bog zna šta promenilo, ali daću joj šansu na 7-8 % pa ču javiti utiske kad sazri.
Kao što neko reče, možda za neke mikseve čisto da se ne baci ali ne vidim šta takva aroma može da promeni i u miksevima, definitivno neće smetati jer se neće ni osetiti :)
-Vanila
Od ovih pet koje sam uzeo da probam, definitivno moj favorit. Možda je doziranje od 3% malo previše, verujem da bi na malo duže staze, 2% bila savršena mera. Jako puno sam vanila probao i nijedna me nije oduševila kao ova, ceo dan bi mogao da je parim a da ni najmanje ne dosadi. Ničega teškog nema u njoj a aroma puna, lepa, para mirisna. Odlična!!!
-Custard
Jako lepa,dozirana 3%, mogao bih ceo dan da je parim i da ne postane teška kao recimo neke slične drugih proizvođača. Naravno, nije to nešto uz šta čovek može da doživi nirvanu ali ima taj nenapadni lagani kremasti šmek koji verujem da većina voli.
Topla preporuka za Custard.