Autor Tema: Potrebni objektivni testeri!  (Pročitano 2163 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dellboy

• Novajlija
  • *
Odg: Potrebni objektivni testeri!
« Odgovor #15: Novembar 05, 2016, 06:30:32 posle podne »
 ;D Umor uzeo svoje, 5mg naravno.

Elem, Chocolate Almond i Vanilla su mi slabe za sada, potrebno je duze sazrevanje, kao i za Desert Ship, koji nisam hteo ni da probam ovako rano.

Vanilla ima jako lep miris i drugaciji je od svih pet vanila koje sam probao do sada.

Pozdrav svima.  ::caoo

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
  • Gljive i budale se ne seju...
« Odgovor #16: Novembar 05, 2016, 07:38:02 posle podne »
Pa daj bre neko nek pos`lje i nama dublje u Srbiju
i mi cigani dusu imademo a i prilicno smo objekativni :P :P :P :P

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #17: Novembar 05, 2016, 07:41:07 posle podne »
Zaheban je život dublje u Srbiji, vama ne radi dugme "pp" na forumu. Kad se napiše da se zainteresovani jave privatnom porukom, u nemogućnosti ste da to odradite  :kreza: :rofl
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #18: Novembar 05, 2016, 07:47:28 posle podne »
.....

Ukoliko ste voljni, javite mi na pp koje vas arome interesuju da se dogovorimo oko slanja (preuzimanja).

Ponuda važi ISKLJUČIVO za aktivne članove foruma.

Nikolicu jos u prvom postu su pozvali ljude da im se jave za probu. Da li si im se javio?
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
  • Gljive i budale se ne seju...
« Odgovor #19: Novembar 05, 2016, 07:50:28 posle podne »
Ma zezam se,ja da testiram a nemam pojma da smuckam shade :glavauzid :glavauzid :glavauzid

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #20: Novembar 06, 2016, 12:17:49 posle podne »
Vala naučiću te da mućkaš, ne zvao se ja Shaka Zuluf  ::namig

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #21: Novembar 06, 2016, 03:36:10 posle podne »
Posle sedam dana uzela sam malo da testiram ove arome. Baza je 50/50 na 4.5 mg nikotina. Ovog puta uzela sam mali kayfun lite za testiranje. U njemu mi je lako da promenim vaticu pri promeni arome.

1. Chocolate Almond (0.3mil arome + 10mil baze)
    - prvobitno doziranje nisam menjala
    - miris vise nije tako jak i izrazen kao posle 24 sata ali i dalje se oseca miris cokolade i badema ali pri tome cokolada dominira
    - ukus - ukus cokolade sa bademom, moze samostalno ali i kao dodatak nekim kolacicima ili nekim miksicima da zasladi

2. Belgian Waffle (0.4mil arome + 10mil baze) - keks + cimet i jos nesto. Prvobitni ukus kokosa se izgubio. Posto sam zaboravila da je razblazim nakon 7 dana je ispala super. Ima neki interesantan miris a i ukus keksa sa jos necim. Pokusavala po netu da nadjem od cega se prave ovi kolaci ali mi to nije pomoglo da pronadjem sta se to jos krije u ovoj tecnosti i daje joj vrlo specifican ukus. Zaista vrlo interesantna tecnost koja bi mogla samostalno ali i uz neko kiselkasto voce mislim da bi bila jos bolja.

3. Vanila (0.3mil arome + 10mil baze) - klasicna slatka lagana vanila -  posle sedam dana ova vanila mi se bas dopada. Nikakvih drugih primesa nema sem vanile i pri tome nije previse slatka. Ekstra tecnost za samostalno pamerenje ali moze da se dodaje i drugim miksovina li pri tome da se vodi racuna da ne ide u prevelikom procentu da ne bi dominirala.

4. CUSTARD - (0.3mil arome + 10mil baze) - Mleko plus jaja ali napravljeno kao jedan lagani krem. Nije mi bas za samostalno parenje ali kao dodatak nekim miksicima mislim da bi bio dobar.

5.  Lesnik - (0.4mil arome + 10mil baze) - Odlican lesnik. Ukus i miris pravog lesnika. Ekstra aroma. Prilicno sam se iznenadila da je vec dobila ukus.

6.  Cookie - (0.4mil arome + 10mil baze) - Ukus domaceg keksa koji su spremale nase bake. Lepa lagana aroma za celodnevno parenje ali i kao dodatak miksevima. Ovaj Cookie mi je najlepsa aroma od svih sa istim nazivom koje sam probala ali od drugih proizvodjaca.

Moji favoriti su Chocolate Almond, Lesnik, Cookie, vanila.
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže KontesaNera

• Novajlija
  • *
« Odgovor #22: Novembar 06, 2016, 04:58:45 posle podne »
Vidim većina vas je stigla već i do degustacije, a ja tek sinoć smućkala aromice. U moju odbranu, bila sam opasno prehlađena proteklih nedelju dana i istini za volju, nisam imala ni volje ni snage da raspakujem svoju laboratoriju  :sm_zbunjen
Kad smo već kod toga, moram da napomenem da sam ovde na forumu pročitala odličan savet sa kuvanjem negro bombona, koji mi je zaista mnogo pomogao da saniram kašalj.  :sm_bravo

Elem, da se vratim na tematiku...baza Inhalika, 75:25 u korist VG-a, 9 mg nikotina, sve arome dozirane na 3,5%. Smućkala sam sve arome osim Desert-a i Marcipana. Duvanske sam prestala da parim pre par meseci, a sa marcipanom sam u ozbiljnoj svađi još od prvog "upoznavanja" sa njim kroz Merci čokoladice  ::tmb_down

Sve u svemu, aromice deluju veoma zanimljivo, sudeći po mirisu. Što se ukusa tiče, ostaje da se sačeka par dana  :kafanovine
When one door closes, another opens.
Or you can open the closed door. That's how doors work.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #23: Novembar 06, 2016, 09:28:49 posle podne »
Sve mogu da razumem, ali kako neko može da ne voli ukus marcipana? Tu sam isključiv kao Pera Mitić za karanfile  :D

Van mreže wagabundo

• Senior vaper
« Odgovor #24: Novembar 06, 2016, 10:02:21 posle podne »
Ja razumem, ni ja ne volim marcipan... a ni karanfile :D

Van mreže taunus

• Novajlija
  • *
« Odgovor #25: Novembar 06, 2016, 10:20:40 posle podne »
 Post br.2  odmah kao tester  :-)).Nisam neki veliki poznavalac pa ne ocekujte previse.Vrtim nekih 10-ak aroma (uglavnom duvanskih) sa domaceg trzista.
 Arome zabrkane 01.11 danas probane na 3D driperu,1.5oma,mehanika.PG/VG 30/70 9,5mg

Custard 2% Nesto kremasto!Sta?Nemam pojma...Mogao bih pariti ali 5-6 puff-ova na par sati.
 Belgian Waffle 2,5% Keks sa primesom necega sto me tera da povucem jos koji put da bih dokucio sta je...ali dzaba.Isto kao predhodna,nije mi za ceo dan.
 Desert Ship 2,5% Aroma od koje sam ocekivao vise.Po mom (specificnom) ukusu,ima tu neceg viska da bi mi bila Ok.Ne gubim nadu,neka je neka se krcka,videcemo.
 Hezelnut 2,5% Cista aroma svezeg lesnika.Pun pogodak i preporuka!

Izvinjavam se na smetnji,nikakav sam tester. :((

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #26: Novembar 07, 2016, 12:38:14 pre podne »
Svaki iskren tester je dobar tester ;)

Svako treba da opiše kako se njemu dojmi određena aroma, realno šta nekome znači činjenica da nešto svi hvale ako mu se ne svidi ;) Samo je bitno napomenuti da li ti se neka aroma ne sviđa jer je loša (tj znaš za bolje) ili spada u grupu aroma koje i inače ne voliš. Dešava se da neko pljucne određenu aromu/tečnost a onda sledi rečenica "inače i ne koristim ovakve ukuse..." :rofl :glavauzid  Pa naravno da ti se neće svideti nešto što i inače ne voliš :)

Van mreže taunus

• Novajlija
  • *
« Odgovor #27: Novembar 07, 2016, 09:42:56 pre podne »
 Malo da pojasnim moj ukus
 Ja ne osecam ili ne umem da izvucem te note,pod note i to nesto sto se oseca u pozadini.Jednostavno neku aromu obozavam,neku mogu povremeno ili ne mogu da koristim.Npr. kajsiju mogu,u kafi se davim a nisu duvanske.Pipe Tobacco ubija me med u njoj.Od drugog proizvodjaca mery jane obozavam i ako je kolacasta i veze sa duvanom nema.
 Inace sam u nekoj fazi isprobavanja kremica,keksica,vockica da vidim sta mi lezi.Misleci da su arome vec u prodaji,kontaktiram Marka (TOP) da kupim...i tako postadok tester :rofl

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #28: Novembar 15, 2016, 06:01:31 posle podne »
Nakon skoro 20 dana proba po nekoliko sati i na kayi  i pt2
Pravila sam varijante vg75/25 i 80/20 .. u sustini nikakve razlike
grejaci od 1.1 do 1.8 i nisam prelazila 10 w jer mislim da na ovim atijima se gubi dalje ukus

Za sad samo tri

Cookie
Po mirisu arome iz bocice  ocekivala sam neki lagani ptiber sa puterom  i to sam i dobila u tecnosti .
Mixala sam na 3% , za mene koja volim jace , treba jos dodati bar na 4%
Odlicna aroma za mixanje sa kajsijom , breskvom  i tom nekom vrstom voca ... vrlo zahvalna i neopterecujuca

Belgian waflle
Miris iz bocice koji je dao razlicitu notu u tecnosti .
Vrlo neobicna na prvu , vrti se kao dominantni  vafl sa primesom neceg sto me je u pocetku podsecalo na razno sumsko suseno voce gde se najvise oseca  susena kora od divlje jabuke  , medjutim ...
Tecnost napravljena na 2 %
Cak i za mene jaka i komotno moze na 1-1.5 % ali , konacno resena enigma
Anis definitivno koji prilicno okupira wafl u tecnostima ali je pravi kompletnijom i sve ukupno daje neku celinu
Moja prva ideja kao ljubitelja duvanskih je kombinacija sa njima u potrazi za islandom i nekim slicnim

Vanila
I u aromi i u tecnosti se ocekivano ponasala i mirisala
Napravljena na 4 % i mozda je za nju jos rano jer vanile vole stepovanje i do mesec dana
Blaza od vecine koje sam probala , nije slatka , leprsava ali meni slab % pa cu deo pojacati na 6% a deo na 8%
tek da vidim razliku
Vrlo upotrebljiva za kombinacije

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #29: Novembar 15, 2016, 06:19:17 posle podne »
Kod mene su Hazelnut, Desert ship i chocolate almond. Ne mogu verovati da sam zaboravio marzipan!
50/50, nicotine 12 mg/ml
Čeka ih DL light (restricted) 15 - 20 W

Sony Xperia ZR
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2016, 06:23:06 posle podne Robert »