Autor Tema: Potrebni objektivni testeri!  (Pročitano 2283 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Potrebni objektivni testeri!
« Topic Start: Oktobar 24, 2016, 07:56:51 posle podne »
Poštovani,
obraćamo Vam se sa molbom da nam pomognete da zajedno proširimo ponudu aroma na kvalitetan način. Dobili smo uzorke za 8 aroma koje nemamo u ponudi (jedna duvanska i 7 ne-duvanskih), a koje su navodno veoma dobre i tražene. Valjalo bi ih probati i o njima napisati objektivan sud.
Po potrebi probati 2-3 različita doziranja, kako bismo imali kompletnu sliku o tome šta možemo dobiti od određene arome.

U ponudi su:

Belgian Waffle
Chocolate Almond
Cookie
Custard
Hazelnut
Marzipan
Vanilla
Desert Ship

Nismo dobili veliku količinu po aromi a cilj je da što više ljudi proba, tako da je plan da svaki zainteresovani dobije po neka 2ml arome. Samo da nađemo odgovarajuću ambalažu za to.

Ovo testiranje radimo zajedno sa Markom i Top E-cigarete, najviše od vaših recenzija zavisi hoćemo li neku aromu uvrstiti u ponudu ili ne. Zato nam trebaju objektivni recenzenti, koji će napisati svoj iskreni sud o ukusu koji su dobili.

Ukoliko ste voljni, javite mi na pp koje vas arome interesuju da se dogovorimo oko slanja (preuzimanja).

Ponuda važi ISKLJUČIVO za aktivne članove foruma.

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
  • Gljive i budale se ne seju...
Odg: Potrebni objektivni testeri!
« Odgovor #1: Oktobar 24, 2016, 08:41:50 posle podne »
Mozda da vi smuckate po propisu pa da se testira.
Msm da bi tada rezultat bio po ps-u.
Svakom ko hoce po 5 ml,ja bih i nadoknadio bazu i trud.
Ako ne tako ja sam za Cookie :doubleup

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #2: Oktobar 24, 2016, 10:29:39 posle podne »
Suština je što želimo da dobijemo tačnija doziranja iz iskustva samih korisnika, umesto onog proizvođačevog generičkog "dozira se do 3%". Zato smo pre za to da korisnici sami probaju i nađu odgovarajuće doze, iako nam je prva ideja bila upravo ta da napravimo tečnost pa je tako distribuiramo. Tu bi se onda, osim doziranja, pojavio i problem jačine nikotina i same baze (odnosa PG-a i VG-a).

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #3: Oktobar 25, 2016, 12:25:41 pre podne »
Uvek sam za prosirenje ponuda aroma . Nadam se da tu ima dobrih i kao mono a vec vidim da ce biti za kombinacije, po imenima .. jos ako su dobre , odlicno  :sm_ok

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
« Odgovor #4: Oktobar 28, 2016, 05:24:35 posle podne »
Tu ce biti svega,dozirao ovoliko na tu bazu,nikotin,vreme treba ovoliko ili onoliko i td.
Posle se krsni kraj nece znati posebno kod nas pocetnika koji i sa isprobanim aromama pravimo njasra

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #5: Oktobar 28, 2016, 06:43:03 posle podne »
Preuzela ... i onako na prvu po mirisu iz bocice , sto uopste ne mora da bude tacno kad se smiksa u tecnost
Arome suuu extra ... osim jedne koja mi je pod znakom pitanja u vezi intenzivnosti . ali otom potom  :-))

Van mreže nikolic015

• Senior vaper
« Odgovor #6: Oktobar 28, 2016, 08:17:56 posle podne »
Onda iskusni testeri sastavite uputstva za nas koji bi probali nesto novo.
@Iva jesi probala cookie?

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #7: Oktobar 28, 2016, 10:18:38 posle podne »
Preuzela sam i ja moje i vec sam smuckala neku pocetnu varijantu. Sto kaze Iva mnogo dobro mirisu i ako im bude i takav ukus to ce biti pravi pogodak... Ali treba sacekati bar neki dan...
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #8: Oktobar 29, 2016, 06:15:20 posle podne »
Svima se šalje, ili kako ovo ide? Ne razumem

Sony Xperia ZR

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #9: Oktobar 29, 2016, 11:56:23 posle podne »
Nikolicu zelim da sto pre ozdravis i resis i druge probleme a lako ces ti probati sve tecnosti koje te zanimaju.

Posle 24h resila sam do probam neke od ovih miksova. Baza je 50/50 na 4.5 mg nikotina. Ja imam jedan mali egoone od 1.8mil koji mi sluzi za testiranje aroma. Svi egoone atiji traze za nijansu jace arome od kajfuna, tako da ako aroma prodje test na ovom atiju na svim drugima ce biti jos bolja.

1. Prvo sam uzela da probam ovu aromu Chocolate Almond (0.3mil arome + 10mil baze) - miris bozanstven - cokolada sa bademom a takav joj je i ukus. Pretpostavljam da ce biti jos bolja za neki dan ali posto me je ovaj miris toliko odusevio morala sam cisto malcice da je probam.

2. Belgian Waffle (0.4mil arome + 10mil baze) - keks +kokos+cimet i jos nesto. Ovo ce biti interesantno kad budu ljudi poceli da opisuju. Vrlo interesantna tecnost ali trenutno prejako dozirana tako da cu sutra da joj dodam jos baze da je spustim na 3% za pocetak.

3. Vanila (0.3mil arome + 10mil baze) - klasicna slatka lagana vanila - super da se doda nekim tecnostima da zasladi.

Lesnik nisam probala jer kao i svi lesnici pretpostavljam da mu treba malo vise vremena do prve probe.

Posto ja volim jace dozirane arome - preporuka sa moje strane je, da svi koji vole slabije doziranje idu za 0.5 do 1% manje arome prilikom doziranja ovih aroma.

Detaljnije za 10 dana dok malo odstoje.

Na prvu Chocolate Almond bi mogla da udje u moje favorite.   ;D
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2016, 12:00:55 pre podne jasmina »
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #10: Novembar 03, 2016, 12:53:21 pre podne »

Preuzeo danas svoje uzorke, sad još samo da sačekamo

Van mreže Sky

• Senior vaper
« Odgovor #11: Novembar 03, 2016, 10:11:05 posle podne »
Čekam komentare, kao veliki sladokusac nadam se da će sve dobiti prelaznu ocenu. :vauuu

Van mreže Dellboy

• Novajlija
  • *
« Odgovor #12: Novembar 03, 2016, 11:09:27 posle podne »
Sve miksano sa Inhalika bazom sa 5% nikotina, VG/PG 70/30. Rok sazrevanja 3 dana.

COOKIE - 3% arome - Podseca na patišpanj. Može samostalno, a odličan i za mikseve sa voćem, bobičastim, šumskim... Više ima kremastu notu nego hrskavu. Dobar za celodnevno parenje. Preporuka.

MARZIPAN - 0.5% arome - Izuzetno jaka aroma. Prirodan miris i ukus, kao da jedeš marcipan. Odlican za celodnevnu upotrebu. Preporuka.

BELGIAN WAFFLE - 3% arome - Podseća na galete, ali ima neki šmek koji je meni lično prejak. Sa svakim povlačenjem postavljam sebi pitanje ''sa čime su ove galete'' ali ne uspevam da provalim. Probaću da razblažim, pa javljam utiske. Za sada, nije po mom ukusu.

HAZELNUT - 4% arome - Lešnik, prema ranijem iskustvu sa lešnicima, doziran malo jače. Autentičan ukus svežeg, nepečenog lešnika, tek iskrckanog. U pozadini je pomalo sladak. Jako lepo. Preporuka.

CUSTARD - 3% arome - Kremasti ukus slatkog kuvanog mleka, veoma prijatan. Može samostalno, a verovatno bi se dobro slagao u miksevima. Preporuka.

Za ostale arome ću javiti kad probam.

Opšti utisak je da su arome jako kvalitetne, sa čistim i prirodnim ukusima. Za sve, osim belgijskog vafla (koji ću da razblažim pa ću javiti) će mi biti jako žao kad ih potrošim. Obavezno uvrstiti u asortiman.

Pozdrav svima!  ::caoo
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2016, 11:12:18 posle podne Dellboy »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #13: Novembar 04, 2016, 08:44:35 posle podne »
Burazeru, ako stvarno pariš na 50mg (5%) nemoj da počinješ da gledaš neku seriju koja ima mnogo nastavaka  :kreza: Verovatno je lapsus, baza na 5mg iliti 0.5%.

Konačno nađoh vremena da smućkam ove tečnosti. Sve sam dozirao 3% osim Marzipana koji je jak kao esencija. Njega sam napravio na 1.5%, mada sam siguran da će morati da se razblaži. Svakako mi se ne sviđa ova jačina i miris, ako će neka aroma "jesti" plastične tankove onda je to Marzipan. Al da ne malerišem, videćemo za neki dan kako se ponaša. Savetujem svima koji su ga uzeli da ga prvo probaju na nekom kliru sa izmenljivim tankom ili kliru koji nije primarni,

Desert Ship nisam smućkao, po mirisu je identičan FA verziji - dakle, meni neprihvatljiv  ^-^ FA Desert ima mnogo fanova, njima će verovatno odgovarati.

Za neki dan krećemo sa probom  ::sreckovic

Nego, ima li nešto poput gustina za bazu, malo mi se omakla ruka pa sam je napravio vodenastu  :ban
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2016, 08:46:25 posle podne Shaka Zuluf »
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #14: Novembar 04, 2016, 09:01:56 posle podne »
A kad ja kazem nemoj cesmovacu , ti odvrnes slavinu  :beeee
Nema , sipaj VG pa dosipaj nic