Anketa

Omiljeni GOTHIC ukus:

Life
2 (8%)
Love
3 (12%)
Death
4 (16%)
Soul
8 (32%)
Faith
8 (32%)

Ukupno glasova: 16

Autor Tema: KTS Gothic serija e-tečnosti  (Pročitano 9269 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Betrayer

• Senior vaper
Odg: KTS Gothic serija e-tečnosti
« Odgovor #60: Decembar 01, 2016, 12:39:15 pre podne »
 :kreza:

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #61: Mart 08, 2017, 12:19:36 pre podne »
U skladu sa TPD-om Gothic serija je morala da dobije odgovarajuće kutije na kojima je mnoooogo teksta :)

Ne znam da li ćemo i kada i mi doći na red za ovakvo pakovanje, otom potom.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #62: Mart 08, 2017, 08:41:33 pre podne »
Ja završih sa bočicom duše, odlična je aroma, ukus, miris, jedino što meni ne odgovara je procenat VG-a, ili procenat vode u tečnosti, ne mogu da odredim. Bez problema koristim 70% VG sa 10 posto vode u bazama koje sam pravim, ali ova tečnost mi ima neki brašnjav ukus posle dužeg korišćenja.
Zanimljiva je činjenica da vrlo malo prlja setup iako je gusta kao melasa.
Čekam da probam istu aromu na svojoj bazi, cenim da će biti pun pogodak.

Sent from daljnski, using thumbs.

"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #63: Oktobar 22, 2017, 11:32:48 posle podne »
Od Gothic serije, Faith i Life su mi ostale u svakodnevnoj upotrebi. Ponekad presečem sa Death, eventualno neki tank Love.

Od nedavno sam podigao jačinu na 9mg, kad pravim pomešam gotove od 6mg i 12mg. Juče mi nestane tečnosti a treba da krenem na kraći put, uzmem da pomešam pa mi padne na pamet da iskombinujem 18mg i nulu. Čisto ekonomski razlog je u pitanju, 18-ke idu jako slabo i dugo stoje, pa da se ne bace  ^-^

Smućkam i sipam u tank u kojem sam trošio istu tečnost, dakle isti (dovoljno star) setap... i sednem na doope ;) razlika je barem 50% u ukusu, banana isplivala u prvi plan, ubija. Tečnost je toliko stara da je maltene crna, aroma fenomenalna.

Problem je što ova tečnost zri sigurno par meseci, a u svakodnevnoj upotrebi ne znam kako bih se organizovao da pustim ovoliko da odleži. Ali ću svakako da na dalje izbegavam o-ruk varijante korišćenja svežih tečnosti, jer je razlika baš velika.

Inače, planiram da (po meni) nepravedno zapostavljenoj Gothic seriji udahnem novi život  ^-^ Dogovorili smo neke izmene, stižu prvi testeri za neki dan pa ćemo na vreme javiti ukoliko se odlučimo za v2.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #64: Oktobar 23, 2017, 01:29:35 posle podne »
Navijam da dođe do odluke za V2, Gothic je vrhunska linija aroma  :doubleup

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #65: Mart 21, 2018, 07:30:43 posle podne »
Kao što smo nedavno i najavili, Gothic serija je malo unapređena.

Promenjen je sastav baze, pa su Gothic V2 tečnosti napravljene na mešavini 70%VG - 30%PG. Ovakav sastav pruža intezivniji ukus i bolje natapanje grejača, što garantuje maksimalan užitak.

Osim toga, promenjene su i bočice. Gothic V2 se pakuje u neku vrstu mini gorilla bočica, koje su vrlo zahvalne za ponovnu upotrebu.

Više detalja na sajtu prodavnice: http://eliquid.rs/tecnost-za-elektronske-cigarete/kts-gothic-v2-30

Van mreže badja007

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #66: Mart 26, 2018, 08:35:11 pre podne »

Kao što smo nedavno i najavili, Gothic serija je malo unapređena.

Promenjen je sastav baze, pa su Gothic V2 tečnosti napravljene na mešavini 70%VG - 30%PG. Ovakav sastav pruža intezivniji ukus i bolje natapanje grejača, što garantuje maksimalan užitak.

Osim toga, promenjene su i bočice. Gothic V2 se pakuje u neku vrstu mini gorilla bočica, koje su vrlo zahvalne za ponovnu upotebu..

Da li ce biti uskoro na stanju ove gothik V2  tecnosti u bocicama od 10ml..
Meni treba da ih uvrstim u red za degustaciju..