Anketa

Omiljeni GOTHIC ukus:

Life
2 (7.7%)
Love
3 (11.5%)
Death
4 (15.4%)
Soul
8 (30.8%)
Faith
9 (34.6%)

Ukupno glasova: 17

Autor Tema: KTS Gothic serija e-tečnosti  (Pročitano 11102 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Odg: KTS Gothic serija e-tečnosti
« Odgovor #30: Septembar 14, 2016, 04:01:29 posle podne »
Nemamo baš toliko tečnosti na lageru da bi mogli da izdržimo pojačanu prodaju kad ih @Shaka izreklamira dlakavim nogama  :pusac1

Van mreže Sky

• Senior vaper
« Odgovor #31: Septembar 15, 2016, 01:59:47 posle podne »
Svratih prošle nedelje do Piramide po novi usnik, kad ja tamo
a ono Gothic tečnosti stigle. :vauuu

Još nije bilo testera, pa sam se posle kraće konsultacije (muž čekao u kolima) sa ljubaznom prodavačicom na nevidjeno odlučila za Faith i Death. E sad, ne umem da poetski opisujem tečnosti, ali narodski rečeno otkidaju koliko su dobre. Faith vuče na mix raznog bobičastog voća i jagode, kremast je, nisam uspela da ga čestito isprobam jer je muž popario 10 ml u roku od odmah. Death je više po mom ukusu, oseća se borovnica i možda kupine. ADV za mene, a inače ne mogu dugo da parim voćne tečnosti.

Još preostale tri da probam, pa natenane da odlučim koja mi je favorit.  :djuska
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2016, 02:02:02 posle podne Sky »

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #32: Septembar 16, 2016, 02:26:13 posle podne »
Juce sam konacno ugrabila malo vremena i otisla do Piramide da degustiram ove tecnosti.

Jos uvek ne mogu da kazem koji je moj favorit. Mozda sam samo napravila gresku i nisam uzela i Life da je natenane degustiram kuci.

Danas trenutno na smenu koristim Soul i Love.

Na prvu, Soul mi nije bio bas nesto ali danas kad je koristim malo duze tecnost mi je bas bas dobra. Mozda za nijansu blaza nego sto bih to ja smiksala, ali u svakom slucaju jako lepa. Ja ovde najvise osecam kajsiju i neki krem u pozadini. Celo jutro pokusavam da osetim kokos ali mi bas ne polazi za rukom... Ali i ukusima ne treba raspravljati. U svakom slucaju za promenu odlicna tecnost.  :doubleup

Love tecnost me je odusevila jos u Piramidi i odmah sam uzela 30mil bocicu. Kombinacija citrusa i vanile ali bogami i nekog biskvita u pozadini je nesto sto ja obozavam i vrlo cesto kombinujem u svojim miksovima. Po meni tecnost za ceo dan. Cista desetka za ovu tecnost.  ::sreckovic

Death i Feith cu opisati kad dodju na red za degustaciju. One su mi se vec u Piramidi jako dopale tako da sam i od njih odmah uzela po 30 mil, ali detalje kad ih budem duze degustirala.  ;D

Ali sad mi je krivo sto nisam uzela i Life pa da i nju degustiram natenane kod kuce. Mozda bi to izgledalo sasvim drugacije kad probam u mojim attijima.  :((
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #33: Septembar 16, 2016, 03:41:13 posle podne »
Gde baš najbolju da ne uzmeš :D
Šalu na stranu, meni npr jedino Love ne prija na duže staze jer mi je previše intezivna aroma. Plus sam dugo koristio neku sličnu, pa mi malo i dosadila.

Ako možeš na nekom setapu koristi samo ove tečnosti, živo me interesuje tvoje iskustvo i koliko će ti trajati grejač.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #34: Septembar 16, 2016, 03:45:25 posle podne »
Upravo sam to i planirala. Odvojila sam 4 attija za ove tecnosti jer i mene zanima kako i koliko ce ih prljati. Javicu utiske.

Life mi bas bio bled a probala sam par puta. Ma sledeci put kad ugrabim vreme uzecu i njega za degustiranje natenane.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #35: Septembar 17, 2016, 10:42:54 pre podne »
Ubačena je anketa na vrh, možete glasati za omiljeni GOTHIC ukus. Maksimalno dva glasa po članu, nema varanja  :forumas

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #36: Septembar 18, 2016, 12:36:07 pre podne »
Danas sam napokon degustirao svih pet Gothic aroma. Meni lično "Feith" jedna od najboljih koje sam ikada probao, ceo dan je parim  :sm_ok
Ustvari, sve su odlične a moj redosled je:
1. Feith
2. Death
3. Life
4. Soul
5. Love

p.s. Sve pohvale za novu radnicu u Big-u, Živku. Sve zna a uz to i izuzetno ljubazna i prirodna, kud ćeš bolje  :doubleup
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2016, 12:38:27 pre podne bozo »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #37: Septembar 18, 2016, 02:38:47 posle podne »
Moj redosled je za sada veoma sličan, samo bih zamenio mesta Death i Soul tečnostima. Svakako ne pravim razliku, sipam prvu koju dohvatim  :doubleup

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #38: Septembar 21, 2016, 12:02:29 pre podne »
Na red je dosla i Faith tecnost da se proba. Vec 2 dana setam je od attija do attija i stalno mi nekako bledunjava. Ni priblizno ukusu tecnosti koji sam probala u Piramidi. Ali danas sam se zainatila i resila da probam da je nateram da mi da tu aromu.

Uzmem na kraju onu Kayu V3+, probam isto blago. Rasturim setam, napravim nov od kantala i podignem za nijansu grejac. U prvobitnoj verziji grejac mi je skoro nalegao na rupu. Stavim onu vatu iz DM-a, posto mi nekako ta vata najvise odgovara. U pocetku nista blaga i dalje, ali iz iskustva  znam, da ovoj vati treba malcice vremena da se razradi. Posle trecine tanka, kad sam resila da odustanem od bilo kakvog vise probanja, pomeranja grejaca na dole ili na gore, menjanja vate, konacno sam dobila bozanstven ukus jagode sa nekim keksom u pozadini. I evo sad odusevljena je parim i dalje.  ::sreckovic

Juce sam pored Faith tecnosti na smenu koristila i Death tecnost. Ova tecnost mi se na prvu dopala. Ukus visnje sa nekim kremom je ono sto ja odavno pokusavam da napravim. Nekako sve visnje koje sam probala imale su ukus hemije. Ova tecnost je bas onakva kakva krem visnja treba da bude i ne previse jaka. Za one koji vole nesto blaze vocne tecnosti ova tecnost je pun pogodak.  :sm_ok

Jos uvek moj favorit je Love tecnost. Skoro trecinu flacice od 30 mil je vec otislo. Moram priznati da jos uvek vatu nisam menjala i jos uvek nije promenila ukus. Kad potrosim ovaj tank bas cu da vidim kako izgleda vata i javljam.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #39: Septembar 21, 2016, 12:14:15 pre podne »
Faith je na prvu loptu najtraženija tečnost, uz Death. Moja boca od 50ml je već na dnu, moram obnoviti zalihe  ^-^

A grejač uslikaj kad potrošiš bočicu, biće interesantan rezultat  ::namig

Na mreži Robert

• Stara garda
« Odgovor #40: Septembar 21, 2016, 12:35:13 pre podne »
Off:
Zato što imaju TH fai th, dea th
On:
Ne znam da li vredi da probam neki; od neduvanskih samo kafu mogu pariti…

Sony Xperia ZR

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #41: Septembar 21, 2016, 01:40:26 pre podne »
Dok ne probaš, nećeš znati da li je vredelo da se proba  ^-^
Inače nisam neki ljubitelj voćnih aroma. Uglavnom sam ih koristio čisto da presečem jedan tank, ili kao dodatak nekoj duvanskoj aromi kad mi dosadi.
Međutim, otkako sam probao Gothic tečnosti ništa drugo nisam sipao u svoje atomizere  :alal_vera Čak mi je i Shade "na hlađenju" više od mesec dana.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #42: Septembar 22, 2016, 08:45:05 posle podne »
Od prosle nedelje kad sam uzela ove tecnosti samo njih koristim. Tecnosti su zaista bozanstvene. Zbog vecinskog VG u njima prave bas oblake dima sto meni nije presudno. Najvise mi se dopada sto imaju jako lepu aromu, i za mene koja voli vocke, mogu da ih koristim po ceo dan a da pri tome ne menjaju ukus. Skoro me nijedna fabricka tecnost nije tako odusevila. Moracu da skoknem do Piramide i da uzmem i Life i da je probam na mojim atijima.

Ono sto me je iznenadilo je i da ove tecnosti ne prljaju mnogo grejace. Nakon potrosenih nesto vise od 10mil, ukus se i dalje nije promenio ali mene je zivo zanimalo da vidim kako to unutra izgleda. Inace ja menjam vatu na svaka 2 potrosena tanka bez obzira da li je tecnost promenila ukus ili nije. Inace ovo je kafun 3.1 a grejac je od kantal zice (1.4 oma). Uopste se mnogo ne vidi da je grejac zaprljan.

Evo i slicice kako izgleda grejac nakon potrosenih malo vise od 10mil Love tecnosti.

« Poslednja izmena: Septembar 22, 2016, 08:49:51 posle podne jasmina »

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #43: Septembar 30, 2016, 11:18:44 pre podne »
Na red je dosla i tecnost Life. Ova tecnost je lepa ali suvise blaga za mene. Od juce kad sam je uzela koristim samo nju na raznim atijima. Najvise sto se oseca ovde je banana i u pozadini, ne mogu bas strikno da odredim, da li je to lesnik ili badem. Lepa lagana tecnost. Preporuka za one koji vole blage tecnosti ne previse slatke.

Moj redosled je:
1. Love
2. Soul
3. Feith
4. Death ili Life - od ove 2 tecnosti ne mogu da odlucim koja mi je bolja.
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2016, 11:21:18 pre podne jasmina »

Van mreže dgproduction

• Novajlija
  • *
« Odgovor #44: Oktobar 01, 2016, 06:11:04 posle podne »
Skupe su bez razloga, probao, life onako moze da prodje ali ovo nisu tecnosti koje mogu da zadovolje premium liniju bar za mene. Ocekivao sam vise od dve pomesane arome.

Sent from my Samsung Galaxy S6 Edge
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2016, 06:14:48 posle podne dgproduction »