Anketa

Omiljeni GOTHIC ukus:

Life
1 (5.9%)
Love
2 (11.8%)
Death
3 (17.6%)
Soul
7 (41.2%)
Faith
4 (23.5%)

Ukupno glasova: 10

Autor Tema: KTS Gothic serija e-tečnosti  (Pročitano 3741 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
KTS Gothic serija e-tečnosti
« Topic Start: Jul 25, 2016, 11:14:54 posle podne »
Gothic je premium serija KTS tečnosti, koja je nedavno ugledala svetlost dana i na mah osvojila srca svih vapera koji su ih probali. Radi se o zaista drugačijim tečnostima koje su nastale sofisticiranim mešanjem više aroma, ali tako da nijedna ne preovladava. Korisniku je zato veoma teško da otkrije šta to sve stvara predivan ukus koje ove tečnosti daju... ali ponekad se u životu ne treba previše pitati, nego se valja opustiti i prepustiti čulima  :-))

Kako je ove tečnosti opisao njihov autor?

Život…
Čudna je to riječ, zar ne?
Što ona zapravo znači?
Ako pogledamo u rječnik, pronaći ćemo definiciju koja kaže da je život jednostavno oblik postojanja svih živih bića.
Možemo zaključiti da rječnik možda zna štošta o riječima, ali o životu zaista zna jako malo.

Gothic kolekcija nastala je upravo zahvaljujući promišljanjima o životu. Svaka tekućina iz ove kolekcije simbolizira jedan od pet životnih koraka.
Na samom početku nastaje svaki život, pa je tako i prva u nizu tekućina Life.

Odmah nakon rođenja, događa nam se ljubav i ona nas prati većinu života, bilo da se radi o ljubavi roditelja i djece, o zaljubljenom paru ili jednostavno o ljubavi prema životu, tako da je druga u ovoj kolekciji tekućina Love.

A što li mi to zapravo činimo kada volimo? Dajemo cijelu svoju dušu nekome ili nečemu, zar ne? Stoga je tekućina koja simbolizira ovaj treći korak, tekućina Soul.

Vremenom osim ljubavi stječemo još nešto, a to je vjera i nije važno o kakvoj se vjeri radi. Može to biti vjera u Boga, u ljude ili pak u samoga sebe, ali svi tokom života vjerujemo u nešto. Ovaj dio života predstavlja tekućina Faith.

I na kraju, znamo da sve što ima početak, neizbježno ima i kraj. Ovu posljednju fazu života, to jest smrt, u ovoj kolekciji zastupa tekućina Death.

Život…
Čudna je to riječ, zar ne?
Da, rječnik možda zna štošta o riječima, ali o životu zaista zna jako malo.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Odg: KTS Gothic serija e-tečnosti
« Odgovor #1: Jul 25, 2016, 11:37:00 posle podne »
Nakon detaljnog testiranja od strane odabranog Inhalika tima i nekoliko naših prijatelja, jednoglasne pozitivne kritike su nam bile više nego jasan signal da ove tečnosti moramo uvrstiti u svoju ponudu.
Dobra vest za sve naše korisnike je da smo, pre svega zahvaljujući razumevanju g-dina Tihomira koji je idejni tvorac KTS brenda, uspeli da dogovorimo malo skromnije pakovanje ovih tečnosti kako bi cenom bile pristupačne našim kupcima. Nadamo se da ćemo uskoro moći da Vam ih prezentujemo, ali nam period godišnjih odmora ne ide na ruku pa stoga molimo za Vaše strpljenje
  ::namig

U nastavku ću iskopirati neka od iskustava korisnika koji su ove tečnosti probali.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Jul 09, 2016, 12:48:00 posle podne »
Teške muke,  odakle početi :D

Sent from my SM-N9100

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #3: Jul 10, 2016, 11:50:55 pre podne »
Zasad probao dve - Faith i Soul
Za pocetak da pomenem da su sve u pitanju vocne arome, ali umiksovane sa necim sto dodaje punocu ukusa. Nisam bas prava osoba za opisivanje aroma, ali rekao bih (po ove dve koje sam probao) da su koriscene neke "kremaste" arome. E sad, ja inace nisam ljubitelj vocnih aroma zato sto su mi nekako previse jednostavne, jako me brzo zasite i dosade mi. Kod ovih aroma postoji ta neka viseslojnost, kompleksnost i dobija se impresija kao da je para gusca. Probacu da povucem paralelu sa na primer jagodama i kolacima od jagoda - volim ja jagode, ali kolac sa jagodama mi je jos bolji. Nadam se da me razumete. U svakom slucaju bolje od klasicnih vocnih aroma.

Faith - ova tecnost mi se najvise svidela po mirisu pa sam nju prvu probao. Poznat ukus, ali ne mogu da odredim sta je tacno u pitanju, a verovatno je miks par poznatih ukusa pomesanih, pa zato i ne mogu da utvrdim. SLatka, gusta, puna aroma.
Soul - Gumene bombone od kajsije, kiselkasto-slatko - to je taj ukus, samo sto je kao sto sam vec rekao, tu i neka kremasta nota koja popunjava praznine, a mozda cak i neka duvanska u tragovima.

Za obe vazi ista presuda - iako ne volim vocne arome, ove bih mogao povremeno da koristim. Mozda Faith za nijansu pre.

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #4: Jul 11, 2016, 12:55:38 posle podne »
Nastavak...

Death - vazi sve isto kao i za Faith, samo su u pitanju neke bombone od recimo borovnice ili tako nesto. Vrlo prijatna aroma, a i svidja se kolezama miris u kancelariji :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #5: Jul 12, 2016, 09:35:42 pre podne »
Za sada sam detaljnije testirao Death, Love i Soul.

Sve 3 su interesantne, sličan fazon - mešavina više voćnih ukusa koji su tako dozirani da nijedan nije primaran i da guši ostale.
Voleo bih da je barem jedna od ovih duvanska ali je ideja ove serije bila drugačija pa su zato ne-duvanski ukusi primarni. I inače je problem napraviti duvansku tečnost mešanjem čisto duvanskih aroma, jer će to pre ličiti na novu duvansku tečnost nego na mešavinu. Kod voćnih ukusa je drugačije, njihove ukuse već svi znamo pa onda i osetimo ako se radi o miksu.

Love je za sada najjačeg ukusa, mnogo mi liči na Yaeliq "Trick or Treat" tečnost. Jak ukus, baš prija da se preseče u toku dana ali mi nije za ceo dan. Death i Soul su blaže, njih sam već cuclao po ceo dan, za sada mi Soul više leži.

Interesantno je da tečnosti, iako je ova baza 80%VG - 20%PG, vrlo malo prljaju grejač. Npr moj setap ni posle 3 dana intezivne upotrebe ne pokazuje znake da bi ga trebalo menjati. Baza se verovatno može birati pa uzeti npr 50-50, ali je bitno da su arome tako izabrane i pomešane da za njima ne ostaje štroka.

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #6: Jul 20, 2016, 07:23:40 posle podne »
Love je za sada najjačeg ukusa, mnogo mi liči na Yaeliq "Trick or Treat" tečnost. Jak ukus, baš prija da se preseče u toku dana ali mi nije za ceo dan. Death i Soul su blaže, njih sam već cuclao po ceo dan, za sada mi Soul više leži.

Ostao sam duzan review za Love, a cekao sam namerno da bih bio siguran u ovo sto cu napisati - iako je kao sto rece shaka kod nje najjace izrazena aroma, a ja ne preferiram jake arome, na moje veliko iznenadjenje, ipak mi je iz ove serije ovo najbolja tecnost. Lepo mi legla i nije me smarala.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #7: Jul 25, 2016, 11:48:25 posle podne »
Evo i nekih video recenzija ovih tečnosti:

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #8: Jul 26, 2016, 07:35:17 posle podne »
Mislim da se post #7 iz ove teme odnosio na Milkman tecnost ! Mozda se varam ali proveri ti to !

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #9: Jul 26, 2016, 08:24:16 posle podne »
To je bilo namerno,  da se proveri ko detaljno čita temu :D

Edit by Inhalika: sređeno

Van mreže uketic-paric

• Senior vaper
« Odgovor #10: Jul 27, 2016, 07:48:53 pre podne »
Dobio sam od Shake Soul na probnu vožnju,jako lepa blaga voćna tečnost sa lepom notom rekao bih ice tea od breskve,u pozadini se tu još prepliće možda i neka kajsija a čini mi se da ima veoma blagi hit kolačića sa vanilom ali tek da se nasluti.
Sve u svemu vrlo kompleksna i zanimljiva tečnost, može za all day vape.
Moram da napomenem da nisam veliki potrošač ni ljubitelj neduvanskih tečnosti,ovu bi mogao opušteno da parim ceo dan.
EDIT :
Testirano na kayfunu 2.1+istick 40w,otpor grejača 1.3om,snaga 11w.
« Poslednja izmena: Jul 27, 2016, 07:55:38 pre podne uketic-paric »

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #11: Jul 28, 2016, 11:20:30 pre podne »
Da, to se otprilike poklapa sa onim sto sam i ja iskusio (samo sto ja uvek mesam te vestacke ukuse breskve i kajsije) :)
Ovaj lik u drugom video review-u pominje mango i marakuju... marakuju mozda i osetim, ali mango definitivno ne. Meni je mango suvise tezak i sladak, a ova tecnost je osvezavajuca i kiselkasto slatka.
« Poslednja izmena: Jul 28, 2016, 11:48:27 pre podne chikavili »

Van mreže Raka1971

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #12: Avgust 03, 2016, 08:53:00 posle podne »
Da li se zna kada će Ghotic serija biti u prodaji?

Sent from my K00G using Tapatalk

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #13: Avgust 03, 2016, 10:39:30 posle podne »
Ne zna se još ništa precizno, porudžbina je napravljena ali je treba uklopiti sa još nekim detaljima.

Čim budemo imali neki bliži termin, javićemo.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #14: Septembar 01, 2016, 10:10:59 posle podne »
Iščekivanju se bliži kraj, za neki dan krećemo sa promocijom  ;D