Autor Tema: OBS Crius Plus RTA Tank  (Pročitano 887 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Clon

• Senior vaper
OBS Crius Plus RTA Tank
« Topic Start: Jun 18, 2016, 04:22:45 posle podne »
Moram da pitam ovde.

Da li neko ima iskustva sa ovim cudom ili zna nekog ko ima. Interesuje me build za Crius, vidim da se svuda koristi Clapton coil pa se pitam, koju zicu uzeti za ovo. Ako ko ima neke informacije, bacite.

Kupicu ovo dok se ne resi pitanje Cubisa i grejaca za njega, ako se ikada resi. Ako ne, ode na poklon nekome ko hoce da kupuje grejace :)

Ako imate predlog za bolji RTA i to napisite ovde :)

Hvala.

I tako.....

Van mreže Robert

• Stara garda
Odg: OBS Crius Plus RTA Tank
« Odgovor #1: Jun 18, 2016, 04:38:58 posle podne »
Žicu koristiš koja ti odgovara :-)
Moj predlog je naravno Ehpro Morph Tank.

http://forum.inhalika.com/index.php?topic=519.0
Sony Xperia ZR

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Jun 18, 2016, 05:15:12 posle podne »
Ako budeš hteo da probaš Clapton javi, imam ja neki debeli, kačio sam negde i slike.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Clon

• Senior vaper
« Odgovor #3: Jun 18, 2016, 05:29:00 posle podne »
Ma pravo da ti kazem ne znam ni ja sta hocu da probam.

Hocu jednostavan D2L RBA, Cubis me razocarao skroz jer pri svakom punjenju moram da istrisem i brisem i nerviram se.
Ovaj Crius mi deluje kao jednostavan za rebuild i ima top fill da ne moram da skidam tenk stalno. Ja parim dosta i ne mogu par puta dnevno da skidam tenk. Pravim 80%VG i malo nikotina 3-3.5mg/ml pa parim ko lokomotiva. Jedini razlog zasto trazim nesto jednostavnije i sa velikom zapreminom.

Gledajuci po youtube klipove o njemu, svima dodje nekako u top 5 RTA tankova, a nije ni preskup. Ne svidja mi se dual coil, ali pise da ide neki adapter za single coil mada ne mogu da nadjem da iko pravi tako nesto.
I tako.....

Van mreže Clon

• Senior vaper
« Odgovor #4: Jul 14, 2016, 02:37:06 posle podne »
Konacno je stigo i OBS Crius.

Evo jedne slike za sada, posto krecem na posao za 2-3 sata, pa nemam puno vremena. Cim stignem slikam vise i pisem

Za sada, super radi... Nisam se nesto majao mnogo oko grejaca, smotao sam 4 namotaja na 3mm SS0.40 zice x2 komada i dobio 0.21 otpora. Nigde ne curi, lako se puni, i iznendadjuje me potrosnja koja je manja nego sa Joyetech Cubis-om. Aroma je mnogo bolja, isprobao od 20W do 50W i nema ni da gori, ni da bude vrela para. Kolicina dima je kao kad se potrazi "Cloud Chasing" na youtube :D

Jedino sto me je iznerviralo je PDV+ usluga otvaranja paketa = 816 dinara. (Cena na paketu je bila $30)

Za sada moram na VTC Mini da ga koristim jer je Wismec RX200S u fazi narucivanja
Izgleda smesno, ali sta da radim :) Nemam drugog izbora.

I tako.....

Van mreže lasata

• Novajlija
  • *
« Odgovor #5: Jul 01, 2017, 11:30:34 pre podne »
Moje iskustvo je sasvim drugacije. Jeste aroma stvarno izrazenija ali sve ispod 30W ne daje bas dobar rezultat. Lako se puni i to je tacno i zaista ne trosi vise tecnosti nego npr Kayfun 5. Parim na 0.5 oma. Ali...
Voli da curka i pored korektnog setapa, kod intenzivnije upotrebe para je vruca, sam atomizer i mod (VTC mini) se takodje poprilicno greju. Cak i kada uzmemo u obzir da je replika neki detalji su previse isfusareni. Kriv prsten do baze, kriv cunak... Sve u svemu ne preporucujem...
« Poslednja izmena: Jul 01, 2017, 11:39:40 pre podne lasata »