Autor Tema: Inhalika DIY arome  (Pročitano 7397 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Inhalika DIY arome
« Odgovor #75: Mart 12, 2018, 03:52:11 posle podne »
Tek sada nije jasno šta si napisao.
@hertz nije probao arome nego gotove tečnosti (iako je napisao arome). Kako bi neko na prodajnom mestu mogao da proba DIY aromu?

Tečnost koja mu se svidela je Real Cigar, pravi je KTS od istoimene VZ arome. Nemamo tu aromu solo, za DIY.
« Poslednja izmena: Mart 12, 2018, 03:53:42 posle podne Shaka Zuluf »
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #76: Mart 12, 2018, 04:31:39 posle podne »
Ok. Hvala. Ja sam napravio grešku jer sam napisao 'aroma' umesto gotova tečnost. Sve u svemu smo se razumeli,ali svakako je šteta što je nema u prodaji kao DIY. Izvinite što ću ponoviti pitanje ali nisam dobio odgovor pa zato. Da li neko može da mi preporuči neku DIY aromu da je najsličnija real cigar-u? Koristim od duvanskih samo cuban supreme i old tobacco premium. Hvala.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #77: Mart 12, 2018, 06:27:32 posle podne »
Tu već mora neko od duvandžija da se umeša, ja sam odavno samo na voćkicama i ostalim marmeladama  ^-^ Nove KTS duvanske arome (MB Blend, Virginia, 555...) su od Juice Factory, to je isti ili veoma sličan šmek kao VZ.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #78: Mart 12, 2018, 06:34:15 posle podne »
Ja sam duvandzija jos uvek i sve sto si nabrojao je dobro .
Nece pogresiti bilo koju da uzme a najbolje sve jer ukus zavisi i od tehnike i grejaca i odnosa pg/vg i jacine i duzine stajanja jer duvanske moraju duze da odstoje

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #79: Mart 12, 2018, 06:50:31 posle podne »
Hvala @Shaka. @Iva radim ja to sve,dosta sam vežbao i nervirao se. Koristim primo mini i tayfun gt3,oprema je ok. Usavršio sam i setap za moj način parenja,aroma,para... Tečnost na 50-60 pg prema 50-40 vg 5-6ml vode i 8mg nikotina,tečnos stoji bar 10-ak i više dana sa tim da par puta u toku tih dana sa blenderom za nes kafu izmešam tečnost da to 1000% ne može ručno. Cenim da sve radim dosta 'školski' i po PS-u samo još nisam našao nešto slično analognim cigarama,osim te real cigar koje nema u prodaji kao DIY. Kakav je taj MB BLEND? Nešto mi u podsvesti kad je ona devojka za štandom nabrajala arome? Da nije ta možda? Dosta je jaka,onako baš cigara.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #80: Mart 12, 2018, 07:15:54 posle podne »
Pa bas pravu cigaru neces naci i nemoj ni da trazis , vremenom ces se navici na ono sto odgovara tvojim culima
i posle ce ti cigara imati ukus i miris spaljene traktorske gume , kao meni .
Jednostavno moras probati . ja imam brdoo aroma  a 30% je sigurno promasaj iako mi se kod drugih dopalo
 Uzmi 555 to je klasika pa posle idi na ''aromitizovane'' duvane
Ili naruci svoju aromu iz Amerike , svi smo to u pocetku radili jer nije ni bilo da se kupi  a sad sa Inhalikom je mnogo lakse i ne pamtim kad sam nesto narucila iz vana

Van mreže Reyhan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #81: Mart 12, 2018, 08:47:23 posle podne »
Pa bas pravu cigaru neces naci i nemoj ni da trazis , vremenom ces se navici na ono sto odgovara tvojim culima
i posle ce ti cigara imati ukus i miris spaljene traktorske gume , kao meni .
Jednostavno moras probati . ja imam brdoo aroma  a 30% je sigurno promasaj iako mi se kod drugih dopalo
 Uzmi 555 to je klasika pa posle idi na ''aromitizovane'' duvane
Ili naruci svoju aromu iz Amerike , svi smo to u pocetku radili jer nije ni bilo da se kupi  a sad sa Inhalikom je mnogo lakse i ne pamtim kad sam nesto narucila iz vana
Parim vecinom duvanske arome planiram da porucim neke iz inhalike a medju njima i 555, pa me zanima sta da ocekujem tj sta se tacno oseti u toj aromi?

Послато са SM-N9006 уз помоћ Тапатока

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #82: Mart 12, 2018, 10:55:55 posle podne »
 @hertz  DIY MB Blend je čist šmek američkog duvana(Marlboro),vrlo jakog ukusa bez slatkosti.Doziranje 2-2,5%.Meni lično kao takva nije odgovarala pa sam joj dodao S'camel da upotpuni ukus i doda malo slatkokoće.Da nas ne deli 50-ak kilometara dao bi ti da probaš u obe varijante i sam doneseš sud,sve ostalo je samo informativnog karaktera.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #83: Mart 12, 2018, 11:14:14 posle podne »
Hvala ljudi! Bilo je od pomoći. Rešio sam da naručim i MB BLEND i 555 neće da se baci. Ali to što @Paun kaže jak šmek marlboro bez slatkaste arome,e to tražim. Hvala @Paune. Sve mi se više sviđa ovaj forum  :sm_bravo Uz odgovor dobiješ i pride razna iskustva od raznih ljudi i to je TO! Svaka čast ljudi. @Paune ko zna možda se i vidimo nekad,poparimo nešto,popijemo koje pivo... :pivo

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #84: Mart 12, 2018, 11:20:13 posle podne »
Parim vecinom duvanske arome planiram da porucim neke iz inhalike a medju njima i 555, pa me zanima sta da ocekujem tj sta se tacno oseti u toj aromi?

Послато са SM-N9006 уз помоћ Тапатока

Evo snjufam aromu i ne znam kako da ti je opisem , klasican lagani duvan , meni nije sladunjav .. vrlo zahvalna jer se moze mesati sa drugima i onda je oplemenis po svom ukusu ako ne volis mono tecnosti

Van mreže radna skela

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #85: Mart 15, 2018, 02:24:36 posle podne »
Meni je ovaj inhalikin desert ship pravo otkrovenje, bas dobar, 60-40 vg/pg 3% na kajfunu 3.1, planiram sledeci mix sa shade. Nisam ga jos probao. Neki savet?

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #86: Mart 15, 2018, 04:32:02 posle podne »
Meni je Shade bogohuljenje mesati sa bilo cime
a desert mozes sa cime god hoces
Igraj se na malim dozama , mesaj gotove tecnosti

Van mreže radna skela

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #87: Mart 15, 2018, 04:41:18 posle podne »
mislio sam shade 50/50pgvg 2-3% aroma, bez vode oko 8-9mg nic, ali 100 ml, ispod te kolicine ne mesam, posto sve dobro pustam da sazri. Moze li tako?

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #88: Mart 15, 2018, 05:11:00 posle podne »
Ja Shade mesam na 80%VG sa 3% jer meni treba nijansu vise i ostavljam mesec dana da zri , prvih par dana ostavim otvoreno  da dise , zatvorim pa promuckam  .. i posle zatvorim i stavim u ormar i zaboravim na nju dok ne sazri .
Ti si na 50/50 tako da mozes 2,5%

Van mreže radna skela

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #89: Mart 15, 2018, 05:15:54 posle podne »
Hvala ivo, bitno mi je jer se ceka dugo, zeznuo sam dromedary, pa ne bih da mi se ponovi