Autor Tema: Squape rs  (Pročitano 1097 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dusan021

• Vaper!
Squape rs
« Topic Start: Maj 18, 2016, 06:13:12 posle podne »
Kao sto sam obecao pat reci o doticnom klonu .....
Orginal je Swiss made po ozbiljnoj ceni od nekih 160£ ...naravno ovde je rec o odlicnom klonu porucen sa 3f vape , sa bellcap-om i drugim dekom placen simbolicnih 30$ .
Stize u identicnom pakovanju kao i orginal
Od osnovnih delova tu je afc prsten koji lepo radi posao , raspon rupa je od 0,9 dp 3,1mm i verujem da ce se skoro svako naci u tom opsegu od klasicnog m2l do d2l , baze koja je fine izrade i u kojoj je moguce menjati dekove u zavisnosti sta ocekujete od ovog atomizera , uz orginal stizu svih 5 ili 6 dekova uz ovaj primerak dolazi samo jedan dek i to sa oznakom "w" ja sam dokupio dek sa oznakom "c" na kojem sam i radio setap . Samo telo atomizera koji je izjedna sa ubacenim staklom iznutra koje nije moguce izvaditi napolje , komore sa dimnjakom iz komada , slican sistem kao kod rose atomizera ...pa je samim tim dobar ukus zagarantovan . Par slika delova i dekova da napomenem ...komora sa dimnjakom se usrafljuje u tank i to sve se spaja sa bazom ...slika tanka sa komorom. Sam setap nije komplikovan jer se radi iznad deka gde je sve jasno ko dan sta treba gde da bude ....srafovi za prihvat zice su odlicni mada u kompletu dolaze i rezervni kao i rezervne gumice , mali srafciger i inbus kljuc za dotezanje komore u telo atomizera ( inbus uopste ne treba ....stegne se lepo prstom). Setap kantal 0,32 precnika 2.00mm otpora 1,10ohm . Uvucen pamuk ali tek tek iznad kraja kanala , znaci da NE dodiruje krajeve kanala za dotok tecnosti . Natapanje je takvo kakvo je jer nema LC. U sustini jedan vrlo prijatan atomizer koji je prevashodno namenjen m2l korisnicima jer je na prvom mestu aroma koju sam aty daje fantasticna , kolicina pare koju proizvodi aty je sasvim normalna ....taman tolika da ne bode oci ostalima u vasoj okolini . Do duse moze da radi i kao d2l aty jer mu je najveca rupa na afc 3.1mm a rupa ispod deka 3mm ali ponavljam sasvim lepo to prigusi afc prsten . Najslicniji aty sa kojim bi ga uporedio je rose v2s para blaga i prijatno vlazna i meka u isto vreme ukus fantastican i sasvim lak i jednostavan atomizer . Svakako moja preporuka za sve zainteresovane .
.
Jedan od clipova sa yt
Nadam se da sam sve sto sam hteo i napisao .

Van mreže jasmina

• Vaper!
Odg: Squape rs
« Odgovor #1: Maj 18, 2016, 06:46:35 posle podne »
Bas lep i jednostavna ati. Lepo da te sluzi.  :sm_ok

Mene jedna stvar zanima. Koja je razlika izmedju suve i vlazne pare. Meni para uvek ista samo mozda ima malo jacu aromu ili slabiju od atija do atija.

Stvarno me zanima kako da razlikujem vlaznu od suve ili masne pare?
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #2: Maj 18, 2016, 06:48:00 posle podne »
Lep je, dobar je
Nek' te dobro služi

Sony Xperia ZR

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #3: Maj 18, 2016, 06:58:38 posle podne »
SviDZa mi se  :doubleup
Ima on dobre ocene vec od ranije , zaintrigirao si me  :-))

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #4: Maj 18, 2016, 07:18:49 posle podne »
@jasmina .....napisao sam rat i mir ...i sve obrisao . Skapirao sam da to ne znam da opisem ....jednostavno mi para nije ista na razlicitim atijima i to je to ....nije isto na eGo ONE MEGA  i na ruzi ili kayi !

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #5: Maj 18, 2016, 07:35:47 posle podne »
Kontam da je vlažna, masna, puna, fina, bela, gusta :-)

Sony Xperia ZR

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #6: Maj 18, 2016, 07:39:28 posle podne »
Dobro kontas  :-))  ... mada to ''masna'' je malo diskutabilno
uglavnom meksa nego npr cubisu . On mi nekako daje suvu i ostru paru iako je ima dosta 

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #7: Maj 18, 2016, 07:52:45 posle podne »
Probao sam ovaj atomizer, doduše na kratko, i nije mi se nešto dojmio. Radi se o originalu, poteran na LimeLight modu.
Sa druge strane vlasnik je lik koji ima ili je imao bukvalno sve što vredi na tržištu i isključivo originale, kune se u Squape i samo njega koristi.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #8: Maj 18, 2016, 09:14:43 posle podne »
Sto te nije dojmilo ?
Mozda je namestio direkt 2L a u to vreme ti se nije dopadalo ?