Autor Tema: Da li naše tečnosti okolini mirišu ili smrde?  (Pročitano 1580 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Da li naše tečnosti okolini mirišu ili smrde?
« Topic Start: April 12, 2016, 10:48:30 posle podne »
Tokom korišćenja smo primetili da para naših tečnosti sa sobom nosi i miris. Korisnik je uglavnom ne oseti ili oseti veoma malo, ljudi iz okoline su tu najobjektivniji sud.
Često mi se dešavalo da za tečnost čijom se aromom oduševim dobijem komentar kako smrdi. U firmi sam često u prostoriji sa 30-ak ljudi i do nedavno sam tu pario bez problema. Sada izbegavam, otkako sam prešao na čist VG i ove nove parne mašine nekako mi nije prikladno.

Elem, svojevremeno su me zamolili da napustim prostoriju kada sam koristio Halo Torque  ^-^ što mi i dalje nije jasno, meni se taj miris i danas sviđa. Za neke druge tečnosti za koje sam dobio komentar da smrde sam taj smrad osetio tek kada ih nisam koristio a neko drugi ih u mojoj blizini konzumira.

Poznata je priča sa FA Ozone koji miriše na zapaljene kablove, pa je drugar ceo stan prerovio jer je mislio da neki uređaj gori  :kreza:

IW Gold Ducat mi je šampion smrada, nju osetim na kilometar. Takođe Liqua duvanske (osim Bright-a), morao sam da vetrim lokal ukoliko ih je neko degustirao neposredno pre nego uđem.

Neke KTS tečnosti takođe jako mirišu, npr French Pipe ukus mi je bio super ali su se svi u okolini žalili na miris...

Na ovu priču me nagnala situacija od danas. Konzumiram Yaeliq tečnosti već neko vreme, sve 4 tečnosti su mixevi aroma i nijednu ne bih umeo da opišem od čega se sastoji, baš moćan fazon :D Jedina koja je baš duvanska je Zoosha Tobacco, oduševila me aromom i bio sam vrlo srećan zbog svoje procene da uz nju poručim i aromu od koje se pravi  ^-^ Ali danas mi sruše Sneška, ispostavilo se da su tačni komentari koje sam ovih dana dobio od ukućana i nekih drugara. Ova tečnost smrdi kao fuga  :glavauzid Tako da će se od sada konzumirati na terasi  :pusac1
« Poslednja izmena: April 12, 2016, 10:50:38 posle podne Shaka Zuluf »

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
Odg: Da li naše tečnosti okolini mirišu ili smrde?
« Odgovor #1: April 13, 2016, 12:23:45 posle podne »
Mojoj ženi sve smetaju, ali to je normalno, kad dođe neko drugi i zapari desert ship ona ništa, a moj VC2 je odvratno slatko  :glavauzid :glavauzid :glavauzid

Jedino što ne oseća je Mom and pop Newteller, Capella Pralines and cream i NY cheesecake.
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #2: April 13, 2016, 12:55:03 posle podne »
haha ... otkad sam nabavila French pipe , moja mama stalno nesto skace i otvara prozore
kao ''nesto joj gori''  :kreza: a ja znam i pravim se tosa ... pitam nasta ti mirise
pa kaze kao da neko pali drvo i preliva medom ... tako jos niko nije opisao
Jedino to parim uz otvorene prozore kod nje ... ne dam se , meni se svidja  :ignorisi

Van mreže Jana

• Senior vaper
« Odgovor #3: April 13, 2016, 01:38:56 posle podne »
U mom slučaju pobednička je RL Turkish Tobacco. Mnogo lepa tečnost, ali smrdiiii.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #4: April 13, 2016, 02:49:06 posle podne »
Jedina tecnost za koju sam dobila komentare je bila RICHY Energy drink. Mojoj mami je strasno smetala ali nije znala da opise na sta je podseca. Lako sam je se odrekla ali i onako je nema vise u ponudi. Za ostale se niko nije bunio. Mada ja koristim samo vocke....
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
« Odgovor #5: April 13, 2016, 03:26:47 posle podne »
Eh da, zaboravih, i Island tobacco joj ne smeta, ni VZ ki KTS, ali ostalo je ili odvratno slatko ili nešto zagorelo. Na poslu srećom nemam problema dimim sve u 16, većinu koleginica sam prebacio na paru a od muškaraca niko  ne puši...
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #6: April 13, 2016, 04:16:40 posle podne »
Ry4 Asian
Curry + vegeta

Inače koja smrdi, ne koristim.

Sony Xperia ZR
« Poslednja izmena: April 13, 2016, 04:18:14 posle podne Robert »

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #7: April 13, 2016, 08:15:54 posle podne »
FA Perique Black .....kad me ukucani nisu kroz terasu bacili ..... a i nista gore nisam probao jedva sam i tank oprao ....luftirao se nedelju dana . Ljudima koji to pare redovno skidam kapu.

ovo je kucano na Olimpia masini

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #8: April 13, 2016, 08:26:15 posle podne »
To je stvarno užasna aroma, i kod mene u top 3 odvratnih

Sony Xperia ZR

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #9: April 13, 2016, 09:53:30 posle podne »
U mom slučaju pobednička je RL Turkish Tobacco. Mnogo lepa tečnost, ali smrdiiii.
+1
najgori smrad ikada. Javni WC or'ginal. Kolegi sam poklonio 30ml tecnosti samo da baci turkish kada ga je kupio  :brisii

Shaka se buni na KTS real cigar, ali niko drugi mi ne zamera, cak ni kolege iz kancelarije. Jednom kolegi smeta KTS cohiba, ali ne mnogo.
Generalno, ja parim slabije koncentracije aroma, pa retko kome smeta.

FA Ozone - i ja sam jedan od onih koji su se tripovali da mu se neka elektronika pregreva na gajbi :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #10: April 13, 2016, 11:33:07 posle podne »
Ne znam da li sam i tebi pričao za Real Cigar, svojevremeno kada su tek otkrili VZ arome bio sam u Valjevu i odem sa Smiljketom na večeru. Restoran neki pored magistrale, klasično stecište kamiondžija i ekipe. Klopa im je fenomenalna (kao i uvek gde su kamiondžije)ali unutra zagušljivo do bola i piči roštilj samo tako. Mi parimo Real Cigar, prilazi konobar da uzme porudžbinu i na pola priče upita "momci, šta vam to tako smrdi"  :kreza: :rofl

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
« Odgovor #11: April 14, 2016, 12:02:37 pre podne »
Black flag fallen od Five pawns, nit boljeg ukusa nit zahodskijeg mirisa. Ne može da se boravi u prostoriji satima posle  :gaah a lepo dok se purnja...

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #12: Maj 08, 2016, 09:46:33 posle podne »
Sam sam kući već dva dana, pa uživam u onom Zoosha Tobacco-u. Ali da vonja, ubija  ^-^

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #13: Maj 08, 2016, 09:50:25 posle podne »
Na sta vonja?
Ma ja se vise ne obazirem na domace ako im nesto vonja. Meni ne  ^-^
Samo ih podsetim da mogu i cigaretu da zapalim pa ce da vide sta znaci vonjanje .
I meni vonja kad dete stavi po' litre parfema , no' cutim i trpim  :-))

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #14: Maj 08, 2016, 10:11:11 posle podne »
Ne znam da opišem, težak i neugodan miris. Danas na kratko izađem iz stana pa sam osetio čim sam se vratio.

Ne volim da tim mirisom skrećem pažnju na svoj hobi, ionako mi je hipohondara i mrsomuda pun kofer.