Autor Tema: Kupovina sa Fasttech-a  (Pročitano 7636 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jav74

• Vaper!
Odg: Kupovina sa Fasttech-a
« Odgovor #30: Mart 25, 2016, 02:46:35 posle podne »
Meni je bas zanimljivo

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #31: Mart 25, 2016, 02:50:38 posle podne »

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #32: Mart 25, 2016, 04:45:44 posle podne »
Ja sam spreman

Van mreže uketic-paric

• Senior vaper
« Odgovor #33: Mart 25, 2016, 06:20:42 posle podne »
@classified

Ne kapiram baš najbolje ovo oko FT,ako možeš molim te malo detaljnije kako bi i ostali shvatili  :kreza:

Van mreže classified

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #34: Mart 26, 2016, 04:09:39 pre podne »
Jbt kako mi nije dobro sto pripadam armiji koja ne kupuje sa Fastech i sto slusam proizvodjace proizvoda koji su posle stotina i stotina prituzbi jednostavno prestali da saradjuju sa sellerima kao Fastech. Xaxaxa... jbt bas mi nije dobro aaaa... Zato vama jeste. Nastavite da budete musterije "Authentic" Fastech divizije. Nema sticker da bi nama bilo jeftinije... xaxax.... bas mi nije dobro...
Nije nam dobro koji trazimo proizvode od proizvodjaca ili njegovih ovlascenih distributera... Nemam reci, smesni ste.
Kako meni nije dobro samo i kako sam ja lud kada necu da kupujem od prodavnice koju je svaki proizvodjac oznacio kao prodavce fake countefait proizvoda od raznih strana. Neki su proizvodjaci reagovali i trazili tacno da im se dostavi adresa dobavljaca tj kriminalaca ili ce tuziti takve prodavnice...
Kada nesto prodajes kao Clone bez imena to moze da prodje ali ako prodajes nesto sa imenom odredjenim a nema kod koji tacno kaze da ga ti prvi put proveravas onda je to krivicno delo. Takve stvari se unistavaju, pale, lome, tope, itd...I ja necu da postoji deo sanse da je moj novac otisao nekome sem proizvodjacu ili onome koga je on ovlastio. Zasto postoje ovlasceni proizvodjaci, zato sto sa njima nema stotina problema. Za mnoge proizvode u svetu garancija je duplo kraca ili je cak nema ako nisu kupio od ovlascenog prodavca. To nije bez razloga.
Ja znam da smo mi narod sklon cenzuri, autokratiji, podrzavanju diktatorskih rezima, uvaljivanju cepanica, ignorisanju cinjenica, krsenju ljudskih prava, da gledamo da zakinemo, izmuzemo izvacarimo,... ali nemojte tako javno pokazivati gadjenje i cudjenje sto neko ne zeli da kupuje proizvode od prodavaca precrtanih od desetina brandova koji drze do sebe. I ovako smo inficirani nekvalitetom sada jos trebamo i da kupujemo kopije i falsifikate od tog niskog kvaliteta i da se smejemo sto neko to nece da radi.
Vama je besplatna postarina pomutila razum u ovoj zemlji gde je nacin online kupovine zaostao 20 godina i gde ljudi traze svakog proizvodjaca ko hoce da saradjuje i da salje nama jer nas normalni ne gledaju bas najbolje. Do skoro a i sada na mnogim sajtovima nismo ni postojali kao opcija za narucivanje, neki nas gledaju kao Serbia and Montenegro, neki jos kao Yugoslavia...
Gola istina je da je Fastech top broj 1 na zlom glasu od svih slicnih.

To ne moze niko da porekne i ja sam to saznao mesec dana posto sam probao elektronsku cigaru konstantno nailazeci na zamerke oko falsifikata i konstantno citajuci Fastech, Fastech, Fastech, Fastech... Pa zasto nije Health Cabin... Ali molim lepo kome nije bitna sigurnost, ko hoce da kupi od prodavnica koje su saradjivale sa kriminalcima i falsifkatorima i ko hoce cuveni Fastech Authentic neka placa i neka narucuje.
Ja cenim kada mi neko kaze da je kupljeno tako bar tu osobu. Da mu ne bi vratio ako vidim da nema kod ili da ima kod 10 puta proveren.
Drago mi je da mi je prodavnica koja prodaje kod nas Aspire Nautilus Mini posle nekoliko dana tek poslala post da oni nabavljaju sve od proizvodjaca jer kada bi dobio ne original prijavio bi ih trzisnoj inspekciji jer su mi rekli da je original. Imam tu opciju i da placam 15-16-20$ ono sto kosta 35-36$.

Ja znam da je to mnogima smesno i da nisu vaspitani da cene takve stvari, ali se suzdrzite od pokusaja da opravdate Fastech jer za svakoga ko zeli sigurnost oni su Black Listed i poslednja opcija na svetu. Pa to su naslovi Pay Attentio Fastech Clones Coming, Fastech Provari Clones, Apsire Clones...
Pa meni je to nezamislivo. Meni je drago da sam ja u konfliktu sa kupcima i advokatima braniocima takvih tipusa kao sto je Fastech.

« Poslednja izmena: Mart 26, 2016, 04:30:46 pre podne classified »

Van mreže Jana

• Senior vaper
« Odgovor #35: Mart 26, 2016, 04:28:24 pre podne »
Koji si ti SM lik  ^-^

Inače, imam Venus sa FT više od dve godine, vozi isto k'o i prvi dan. On je kopija Vision Eternity i nikakve razlike u radu i užitku nema,
osim što se drip tip razlikuje.

Van mreže classified

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #36: Mart 26, 2016, 04:33:53 pre podne »
Ali to je smesno, kako se pojavi novi proizvod tako ljudi upoznati sa tim kada se pojave dobre stvari ubrzo posle toga dolaze i jave Fastech Clones Coming.
To vise nije samo Clones Coming, nego cesto Fastech Clones coming, Fastech Counterfeit,... znaci oni su broj 1 izvor, najveci najvise korisceni, najpoznatiji seller koji je slao neoriginale pod nazivom Authentic i prodavao zasebno Clonove kao jeftinije i oznacene kao Clonovi.
Zamislite njihove poslovne partnere, ljudi koji falsifikuju proizvod od 15-20-30$... To je dno.

Pa jeste, zasto da kupis jedan normalan original kada mozes da kupis 2 kraca za 2mm, uza ili sira 1mm, da kupis grejace upola jeftinije, pijes e-juice umesto da pusis, cudis se zasto novi original deo kada naletis nesto ne pasuje, pa to je bas dobro. Vi verujem da ste mozda i promenili ko zna koliko proizvoda i dali im negativnu ocenu a ko zna sta ste imali ako tako redovno saradjujete sa Fastechom. Zasto da platis 15$ kutiju grejaca kada mozes da kupis za 7 I da njih 5 traju kao onaj jedan. Pa nasa nacija nikada nije ni cenila ni favorizovala ni stitila nekoga ko zastiti svoje proizvode i to naplati.
Uvek je preovladavala logika bolje da kupim vise jeftinijih kod vecine ljudi. Da sam ja ovo pisao na chatu sa inzinjerima Aspire Kangartech ja bi dobio Ultra podrsku ali u zemlji koja podrzava Gadafija i koja ocajnicki trazi ko ce im poslati paket je drugacije.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2016, 04:41:24 pre podne classified »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #37: Mart 26, 2016, 04:37:22 pre podne »
Nema svrhe, čovek očigledno ne želi da razume određene stvari. Skrenuta mu je pažnja već nekoliko puta da ne mudruje o stvarima koje ne zna, da posluša i pita one koji imaju mnogo više neposrednog iskustva umesto da se bavi konstrukcijama i proizvoljnim tumačenjima.

Velika svetska zavera u paranoja glavama je ono što je karakteristično za ovo podneblje, druže @classified, a ne neke cenzure i ostala naklapanja. Ja konkretno sam 2 puta u životu poručio sa FT-a, isključivo neke žice i usnike, a kad ti kažem da si potpuno pogrešno razumeo koncept i principe funkcionisanja određenih kineskih trgovina (FT-a pre svega) - ti mi zalepiš etiketu da sam zaslepljen besplatnom poštarinom i da ne znam šta je original  ^-^

Zato nama ostaje da se i dalje borimo sa svakodnevnim problemima koje nosi vaperska svakodnevnica, a tebi ćemo poželeti srećan put i puno sreće u daljem vejpu ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže classified

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #38: Mart 26, 2016, 04:47:35 pre podne »
Ja tebe ne osudjem sto si dva puta kupio sa FTa, verovatno si primetio nesto sto drugi nisu a to je da su sinonim za prodaju klonova i falsifkata i sajt koji je prodao najveci broj klonova i falsifkata u toj industriji. Da oni prodaju najvise, ako pitas svakog ime prodavnice reci ce Fastech i meni je to dovoljno bez obzira sto ste vi zadovoljni sa svojim paketima, to mi ne znaci nista. Znaci mi razlog zasto su proizvodjaci trazili ime dobavljaca ili tuzbu protiv prodavnice.
To se ne desava posle 10-20 problema. Jednostavno zaboravljate da osudjujete ljude koji ne zele da kupuju od prodavnica ciji racun, papir i garancija ne vaze kod proizvodjaca toga koga prodaju. Ja to ne bi smeo da radim tako lako bez obzira da li mi se svidja ili ne sago bi glavu i cutao kada bi znao da njihov racun ako imas nemas garanciju kod proizvodjaca. To nema veze sa mojim znanjem o modelima elektronskih cigareta.

Na mreži Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #39: Mart 26, 2016, 04:58:46 pre podne »
 :sm_plac ::caoo

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #40: Mart 26, 2016, 05:49:54 pre podne »
Vidi @classified ,ja bih ti predlozio , da sve ovo sto si napisao ovde lepo iskopiras , prevedes i okacis na Fasttech-ov forum . Pa svoju borbu sa vetrenjacama nastavis tamo . Mislim da nema smisla pricati o jednoj prodavnici na forumu druge prodavnice . Ipak je ovo zamisljeno kao podrska Inhalikinim kupcima , naravno i svim ostalima . Ali i dalje ne razumem da nameces svoje misljenje i svoj stav drugima ....neces da kupujes na FT , ok ne moras .....uopste ne vidim svrhu ovkvih rasprava  .
Koliko sam razumeo ti jos uvek nisi probao Aspire Nautilus mini , ni clon ni orginal , ali vec znas da je clon lose odradjen i da to nece raditi kao orginal ?

Van mreže moderni

• Senior vaper
« Odgovor #41: Mart 26, 2016, 11:02:43 pre podne »
Hahah @classified izgleda voli samo da piše ali ne i da čita, džaba krečite.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #42: Mart 26, 2016, 01:12:08 posle podne »
a tebi ćemo poželeti srećan put i puno sreće u daljem vejpu ;)

aaaaa ... pa kud bas sad
a taman sam mislila da mu ponudim svoj mini Nautilus za 5.000
original sa sve zigom , placena i postarina i carina ... + castila postara
da vise ne drami za njim
Nikad od mene prodavca  :((

Van mreže funeral

• Senior vaper
« Odgovor #43: April 01, 2016, 08:21:40 posle podne »
Meni danas stigao Kayfun mini V3. U odnosu na Kayu 3.1 ovaj je perfektan. Vrhunska izrada. I relativno brzo stigao. Legao je na Istick20 k'o dupe na nošu.
Pre ili kasnije svi, ipak dodju kod mene. :D

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #44: April 22, 2017, 07:58:59 posle podne »
http://ipv6.fasttech.com/products/3028/10005254/1437406-plastic-round-mouth-drip-tips-for-510-vivi-nova

Delrin drip tip, u Protank fazonu za M2L :-) Ako nekog zanima..
Baš ga hvale ' old school ' korisnici, slučajno sam naleteo na link od Darth vapera

Sony Xperia ZR
« Poslednja izmena: April 22, 2017, 08:21:06 posle podne Robert »