Autor Tema: Inhalika EVOD baterije  (Pročitano 2381 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Inhalika EVOD baterije
« Topic Start: Avgust 15, 2014, 02:27:44 posle podne »
Inhalika EVOD baterija 1000mAh

Inhalika EVOD baterija za Vašu e-cigaretu, kapaciteta 1000mAh.
Novog, elegantnog dizajna sa Inhalika logom kao garancijom kvaliteta. Proizvedena od strane KangerTecha.

baterija od 650mAh i 100mAh

Ovu bateriju možete puniti preko USB punjača koji je uključen u USB port računara, adapter za auto ili AC adapter.

Baterija radi sa konstantnim naponom deklarisanim na 3,7V.
Poseduje ON/OFF sistem zaštite, kojim se baterija može zaključati i otključati sa 5 brzih klikova.

DIMENZIJE:
dužina: 105mm
širina: 15mm

Na mreži Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Odg: Inhalika EVOD baterije
« Odgovor #1: Avgust 15, 2014, 02:28:21 posle podne »
Inhalika EVOD baterija od 650mAh

Inhalika EVOD baterija za Vašu e-cigaretu, kapaciteta 650mAh
Novog, elegantnog dizajna sa Inhalika logom kao garancijom kvaliteta. Proizvedena od strane KangerTecha.

USB i standardne EVOD baterije od 650mAh

Ovu bateriju možete puniti preko USB punjača koji je uključen u USB port računara, adapter za auto ili AC adapter.

Baterija radi sa konstantnim naponom deklarisanim na 3,7V.
Poseduje ON/OFF sistem zaštite, kojim se baterija može zaključati i otključati sa 5 brzih klikova.

DIMENZIJE:
dužina: 80mm
širina: 15mm

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Avgust 21, 2014, 01:23:32 pre podne »
Moja recenzija ove baterije, iz 17.04.2013.

Citat
EVOD kliromizer je od skora dobio i bateriju koja nosi isto ime. Kanger sada eVod prodaje i u obliku start kompleta - 2 baterije, 2 klira i 5 rezrvnih glava, odgovarajući punjači. Pošto sam se sa kvalitetom eVod klira već dobro upoznao, poručio sam i baterije čisto da vidim da li je Kanger uspeo da napravi i bateriju koja može parirati Joyetechu.

Danas su mi stigle 3 baterije od 1000mAh: crna, metalik siva i plava.
Deluju sasvim fino i kvalitetno, plava je neka užas boja(kao one bluze što nose tetke  ;D.

Prva bitna stavka je da se bez problem može puniti na Joyetech USB punjaču:

Pali se i gasi sa 5 brzih klikova.
Nažalost, baterija od 1000mAh je malo duža nego Joyetechova od 1000mAh:

eGo-C2 1000mAh i eVod 1000mAh

eGo-C2 1000mAh, 2 x eVod 1000mAh, eGo-T2 1000mAh passthrough

Nigde nije navedeno da li elektronika ovih baterija "pegla" izlazni napon poput Joyetechovih, ali ukoliko bonus u dužini baterije nije napravljen upravo zbog toga - ovo se može smatrati velikim propustom.

Za razliku od Joye baterija, celom dužinom su ravne(nemaju udubljenje oko prekidača), pa zato i Kangerovi klirovi i eGo-C mnogo lepo "legnu" na ovu bateriju:

Prekidač je takođe u ravni baterije i metalan je, sa providnim prstenom okolo koji svetli kada se baterija aktivira. Hod prekidača je vrlo kratak i jako prijatan za korišćenje.

Nisam merio izlazne napone niti imam nameru, interesuje me kako se baterija ponaša u eksploataciji: da li se oseti pad snage kako se prazni, koliko traje itd... Odmah sam ih bacio u upotrebu, pa ću neke konkretnije utiske da prenesem za neki dan.

i par dana kasnije:

Citat
Posle 3 dana intezivnog korišćenja, mogu da kažem sledeće:
- sam rad baterije je prilično ok, okilavi nekih pola sata pre nego što će da ispusti dušu ali to je sasvim prihvatljivo. Ne mogu da kažem da li traje duže nego li npr Joye iste amperaže - jer kao ni Joyetech ni ove baterije nisam koristio u cugu, nego malo metalik malo tetka plavu.
Crna je kod drugara na testu, i on je prezadovoljan strujom koju ovaj agregat daje.
Izlazna struja kao da je neznatno jača nego što je kod Joyetecha.

- prekidač koliko da je vizuelno lep - toliko je i nepraktičan, u ravni je sa telom pa ga često promašim kad bateriju uzmem u ruke.

- pošto nema onaj prsten oko prekidača nego je telo celom dužinom isto, svi eGo-liki atomizeri i klirovi lepo sednu na ovu bateriju, i sprečena je mogućnost preteranog navrtanja istih i sabijanja plus pola unutar konektora. Ovo se platilo na drugoj strani - nema mogućnosti korišćenja ogrlice sa ovom baterijom, a ne vidim ni kako bi mogli da je naprave. Osim možda kao onu za eCab sa prstenom koji ima osigurač? Ali je ova baterija znatno teža od ecaba  ;)
Meni je ogrlica leti vrlo bitan deo opreme, i ovaj "propust" ću teško da im oprostim. Ko ogrlicu ne koristi, nek zanemari zadnjih par redova

U svakom slučaju, od mene plus za Kanger eVod bateriju...

« Poslednja izmena: Avgust 21, 2014, 01:27:48 pre podne Shaka Zuluf »
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže GordanaB1

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3: Oktobar 28, 2014, 06:18:41 posle podne »
I ja imam ovu bateriju. Nisam neki poseban stručnjak ali zadovoljna sam-izdržljiva je i samo na kraju, pre nego što će se sasvim potrošiti, ima slabije karakteristike. Najviše mi smeta to što ne postoji ogrlica za nju. Kupila sam neku futrolu ali mi je nekoliko puta ispala iz toga.  :(

Na mreži Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #4: Oktobar 28, 2014, 06:48:32 posle podne »

Van mreže GordanaB1

• Novajlija
  • *
« Odgovor #5: Oktobar 28, 2014, 07:17:12 posle podne »
Baš ste me obradovali! Moram je nabaviti prvom prilikom.  :D