Opšte diskusije > Novosti iz sveta e-cigareta

Interesantni noviteti

<< < (57/58) > >>

Shaka Zuluf:
Nervira me veličina kutije na ovom Mirage-u. Prosto je neverovatno da mod duplo manji od Findera i Paranormala (koji imaju vrlo fina pakovanja, a oba su modovi sa dve 18650 baterije) ima skoro pa duplo veću kutiju tj pakovanje.
Samo da ugrade i zvučnik koji će da ponavlja "otvori me, ocarini me" i kompletan je ugodjaj.

Robert:
Pakovanje je stvarno ogromno. Malo sam detaljnije, bolje pogledao Mirage, i ne, neću ga uzeti sigurno.
Stižu mnogo jači noviteti ove godine sto posto, a nedavno sam uzeo vrhunski DNA 75 C.

Sledeći proizvođač pravi modove od Yihi i DNA pločica, verovatno će i Dicodes ubaciti. Iskreno se nadam da će biti više sličnih ideja u buduće, Kina da se uključi u ovaj fazon :-)

http://www.rebelvape.com/

Sony Xperia ZR

Shaka Zuluf:
Ja ga juče poručio :) video sam Rebel modove, mnogo mi je to novca iako je fazon vrhunski. Nadam se da će da zaživi i da će biti jeftinijih varijanti, onda ćemo napokon moći da imamo mod postojane boje koji nije srebrn.

Paun:
 Već neko vreme gledam Innokin Ares MTL RTA,deluje mi kao interesantan atomizer.

-  Top side filling system
  -  Drop-in coil sky build deck
  -  5ml juice capacity
  -  Liquid barrier to help prevent leaking and seepage
  -  Adjustable airflow with numerous settings
  -  510 threading connection
  -  24mm overall diameter

Da li neko  ima iskustva sa ovim tankom i kakvi su utisci?

Shaka Zuluf:
Nema još niko, pre neki dan je krenuo u pravu prodaju.
Fazon je isti kao Siren2 i Cthulhu Hastur, ne vidim da može biti drastične razlike u ukusu. A skoro pa duplo je skuplji.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju