Opšte diskusije > Novosti iz sveta e-cigareta

Interesantni noviteti

(1/58) > >>

Shaka Zuluf:
Da se ne bi otvarala nova tema za svaki novi proizvod koji je interesantan, mislim da bi bilo bolje spomenuti ih ovde. Kad i ako se nešto od toga pokaže kao stvarno dobro rešenje, dobiće i svoju stalnu temu  ^-^

Da počnemo kako dolikuje, VTC Mini je došao do 2.0 apgrejda. Osim mogućnosti korišćenja sa SS žicom, dostupan je uz novi atomizer nazvan Tron i u novim bojama.

Rezervišem zlatnu  ::sreckovic

Za više detalja posetite: http://www.joyetech.com/product/evic-vtc-mini-with-tron/?age-verified=f19be23f3a

drAlcofribas:
I novi displej  :-)). Sad opet moram Stealth OFF, dok ga se ne nagledam.

Shaka Zuluf:
Jesi li uradio apdejt, kakvi su utisci?

drAlcofribas:
TC SS režim nisam još uvek stigao da isprobam. A za onaj prošli displej sam mislio da je jedan od najboljih i najpreglednijih koje sam video, ali ovaj sad mi je još bolji! Ja sam stalno gledao koju amperažu vuče sa baterije, pa sam onda morao da klikćem dugmiće da bih video koji je preostali nivo baterije. Sad je sve na jednom mestu. Jedino što bi bilo lepo da sam mogu da odaberem koje će vrednosti biti ispisane malim, a koje velikim brojevima. Ako postoji i za to neka prečica, neka se javi ko zna. Ali to je stvarno sitna i beznačajna zamerka. Displej je, jednostavno, skoro pa savršen (rekao bih savršen, ali možda izbace i nešto bolje, ko zna). Drago mi je što update izlazi često, i što je stvarno ozbiljan update, ne tek tako, reda radi...

Robert:
Savršeno
Sve se vidi, nema dalje. Može lepše, ali bolje ne.
Još SS žica, fenomenalno!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju