Autor Tema: PREORDER: Joye eVic VTC Mini, Eleaf iSTick 40W TC, Eleaf iStick 100W  (Pročitano 5764 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Belac

• Novajlija
  • *
Kad god došle,dobro došle.

Samo da ne bude propust kod organizacije za doček pa da se ne izblamiramo,to mene sikira  :rofl

Van mreže Robert

• Stara garda
Hi 4 all! 
Neću u oglase, zato ću pitati više puta u sličnim temama
Da li ima neko ko bi uzeo crni Evic VTC Mini mod sa belim poklopcem?
Ja bih beli sa crnim poklopcem.
Pa da to promeni Inhalika pre isporuke
Ps: šareni je u MODi

Van mreže alexdja

• Senior vaper
Koliko sam video na drugom forumu, ima samo poklopac da se naruči...
       Nema više divljeg bučka.  :((

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
Pretpostavio sam da će biti i napisao pre neki dan, koliko su se svi primili na zamene poklopaca bilo bi glupo da ne uzmu pare na tome  ^-^

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
Očekujemo već za 2-3 dana info kad će VTC Mini biti dostupan, u roku od 4-5 dana bi trebao biti u Beogradu. Ono što je problem je praksa koju sanitarni inspektori primenjuju u zadnjih nekoliko meseci, skoro svi paketi u kojima ima nešto za sanitarni pregled (kliromizeri, usnici, tečnosti) se drže u celosti blokirani u carinskom magacinu sve dok se analize ne završe  :glavauzid
Tako dođeš u situaciju da ti baterije i modovi leže na carini 15-ak dana ( i za to naravno platiš ležarinu) jer se analize rade na nekim klirovima.

Van mreže lutakflint12

• Novajlija
  • *
Realno mislim da svi najvise iscekujemo VTC mini, temp kontrola + kompaktan + zamenjiva baterija ma prosto perfekcija :) jos dodas titanijumske grejace i cepaj

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
Meni zamenljiva baterija uopšte nije plus, pogotovo kod modova od kojih se očekuje precizan ili zahtevan rad. Tu onda idu priče što mi blinka displej, što mi je kilav osećaj na tom-i-tom setapu, koja baterija je najbolja, čime da mažem navoje da poboljšam performanse itd... I ja ću najverovatnije sebi uzeti jedan VTC Mini, hteo sam nešto drugo kao bekap ali ne znam za bolju opciju, ali ću mu metnuti jednu bateriju i to mu je. Punim na passthrough i nema da se vadi ;)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Prema informacijama koje smo danas dobili, pošiljka kreće ka nama u narednoj nedelji. Uz malo sreće preorder artikle bi onda mogli da preuzmete za nekih 10-ak dana.

Ovo su, naravno, okvirni termini jer ne možemo uticati na nekoliko faktora od kojih zavisi krajnji rok isporuke.

U toku dana ću napisati okvirne cene za preorder artikle, poručivanje tj rezervisanje će biti moguće sve dok ne dobijemo info da je paket krenuo ka nama.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Cene za rezervacije su sledeće:

- Eleaf iStick 40W komplet dostupan u bojama: crna, srebrna metalik, tamno siva i plava. Komplet sadrži iStick 40W bateriju, MicroUSB kabal i iStick 510-eGo adapter. Cena: 4599 din.

Specijalan poklon: po istoj ceni možete rezervisati iStick 40W Special Edition Wood komplet (u boji drveta), u prodaji će ova boja biti skuplja nego standardne 4.

- Eleaf iStick 100W komplet dostupan u bojama: crna i srebrna metalik. Komplet sadrži iStick 100W bateriju, MicroUSB kabal i iStick 510-eGo adapter. Cena: 4999 din.

- Joyetech eVic-VTC Mini baterija dostupna u bojama: crna i bela. U pakovanju se dobija VTC Mini baterija i MicroUSB kabal.
Cena: 5999 din.

Prijavljivanje ISKLJUČIVO preko privatnih poruka, još par dana tj sve dok pošiljka ne krene prema nama.

Van mreže jasmina

• Vaper!
Da li ce i ove baterije Sony US18650 VTC4 2100mAh biti na stanju kad i mod, koje vidim svi preporcuju za Evic VTC Mini?
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Hoće ;)

Van mreže jasmina

• Vaper!
Hvala na brzom odgovoru  :-)
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
Ja sam sebi mislio da uzmem jedan VTC Mini kao rezervnu opciju, ali mi stižu 2 moda na probu pa ću morati da pričekam.
Jedan je nov TC mod, interesantnog izgleda ali gabarita sličnih eVic VT-u. Drugi je možda i najgluplji i ubedljivo najružniji TC mod na tržištu. Više o tome kad mi stignu  ^-^

Van mreže alexdja

• Senior vaper
- Eleaf iStick 1000W komplet dostupan u bojama: crna i srebrna metalik.

Mnogo je 1000W... ^-^
       Nema više divljeg bučka.  :((