Autor Tema: Šta je TC (Temperature Control), kako radi i čemu služi?  (Pročitano 19555 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bozo

• Senior vaper
Izvinjavam se zbog ovog off posta u ovoj temi ali ja prosto moram da se zahvalim @dusan021 na velikoj pomoci oko resavanja mog problema sa curenjem atomizera. Definitivno je problem bio to što sam stavljao nedovoljnu količinu vate u moje setap-ove.
Osim toga, dobio sam neprocenjivo vredne savete i upustva za spravljanje tečnosti tako da ću jako brzo početi sam da ih pravim.
Još jednom HVALA !!! :sm_ok

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Bravo za @dusan021  :notworthy: :bravoo

Van mreže dusan021

• Vaper!
@ bozo
Sluzimo narodu
Ako sta zapne tu sam , imas moj broj pa vici .

Van mreže Daki

• Novajlija
  • *
Procitao sam ovo super objasnjenje za TC mod i stvarno mi je dosta pomoglo u pocetku :)

Zelim samo da kazem posto sam se i ja igrao sa kombinacijama Ti grejac Ni grejac... Elaf Istick TC40w ima mod i za Ti zicu samo ga treba aktivirati. Ako ne zelite da sabirate i oduzimate temperaturu pri podesavanju (jer fabricki ima samo Ni mod) kad stavite Ti grejac uradite sledece

Kada je ugasena baterija drzite Fire dugme i UP dugme oko 30ak sekundi tj dok se na ekranu ne pojavi Ti mode iz ON i to je to! Imacete i Ni i W i Ti mod! :) Ovo nije nikakvo flesovanje novog firmare-a niti neko budzenje samo otkrivaje skrivene opcije u meniju :)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Poznat je taj "tweak" za iStick 40W, ali ne radi baš kako bi trebalo u Ti režimu. Zato ga i ne puštaju zvanično u rad ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Daki

• Novajlija
  • *
Ok nije mi bila ideja da spamujem ako je tweak opste poznat samo da napisem ukoliko neko ne zna :) Meni radi u svim varijantama ok samo sto ja kad stavljam ni ili ti grejac ubacim pin od grejaca od 1 oma obavezno zbog rupe :)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Ma sve ok, pišem samo da se neko ne bi uhvatio tog TC Ti režima pa bio nezadovoljan kako radi. Kad budeš probao dobar Ti mod, videćeš razliku ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.