Autor Tema: Eleaf iStick VV/VW 2200mAh  (Pročitano 11136 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Eleaf iStick VV/VW 2200mAh
« Topic Start: Decembar 20, 2014, 06:43:11 posle podne »
Eleaf iStick VV/VW 2200mAh

Eleaf iStick je baterija o kojoj pričaju vaperi širom sveta!
Mali box mod sa baterijom od 2200mAh, VV i VW režimom rada i LCD displejem na kojem se vide svi bitni parametri: otpor atomizera, napunjenost baterije i izlazni napon/snaga baterije.

Baterija može raditi u režimu VV (promenljivog napona) ili VW (promenljive snage). Promena režima je vrlo jednostavna, kliknete brzo 3 puta na prekidač baterije.

Baterija može da isporuči napon od 3.0V do 5.5V, odnosno snagu od 2W do 20W.

Punjenje baterije se vrši standardnim microUSB punjačem. Baterija radi kao Passthrough, tj. može se koristiti i dok se puni.

Za upotrebu sa eGo klirovima potrebno je na iStick našarafiti 510-eGo adapter koji je deo kompleta. Ukoliko Vaš klir ne radi sa ovim adapterom (nema kontakta ili iStick javlja da je došlo do kratkog spoja), potrebno je da adapter skinete sa baterije pa pin unutar adaptera odvrnete za jedan ili dva kruga i po potrebi gurnete na dole:

SADRŽAJ KOMPLETA:
- Eleaf iStick VV/VW baterija 2200mAh
- eGo adapter

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Eleaf iStick VV/VW 2200mAh
« Odgovor #1: Decembar 20, 2014, 06:59:39 posle podne »
Koristim ovu bateriju već nekih mesec dana, uz određene prekide uzrokovane gubitkom tj otimanjem iste  :kreza:

Fenomenalna spravica, kompaktna a opet vrlo moćna.

Ima mali "problem" kod korišćenja sa fabričkim grejačima, pošto joj je izlaz malo jači nego što se prikazuje na displeju pa je sa minimalnim naponom na izlazu opet na ivici zagorevanja. Suština problema je u tome što ova baterija radi malo drugačije nego druge, kog iStick-a izlazni napon pulsira X puta u sekundi pa je ono što prikazuje na displeju u stvari prosečna vrednost izlaza.

Problem se lako rešava prebacivanjem režima rada iz VV u VW, tada baterija radi mnogo "finije" i nema problema sa jačinom čak ni na klirovima tipa CC ;)

Baterija traje nestvarno dugo, a puni se jako brzo. Toliko brzo se napunila da mi je bio sumnjiv njen kapacitet, ali sam se posle 3-4 ciklusa uverio da joj je rezervoar zaista moćan  :notworthy:

O kvalitetu i postojanosti same baterije je još rano suditi, a pošto je tek od pre neki mesec na tržištu ni drugi nemaju valjane podatke. Za sada obećava.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #2: Decembar 20, 2014, 08:05:27 posle podne »
Izvinjavam se , ali moram i ovde da pokazem lipicanera kraljevsko plave boje   :D

Uzivo je jos lepsi !

Van mreže Sky

• Senior vaper
« Odgovor #3: Decembar 20, 2014, 08:47:42 posle podne »
Lep ti lipicaner, Ivo  :occasion1:

Van mreže Nez

• Senior vaper
« Odgovor #4: Decembar 20, 2014, 09:00:36 posle podne »
E neću. Sad su moji iStick-ovi ostali zauvijek zaključani u onoj temi o pre-orderu. :angel9:

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #5: Decembar 20, 2014, 10:23:10 posle podne »
Pa prenesi ili nek admin prebaci, jos bolje . On voli kad ja imam pametne ideje  :))
Makina radi kao satic .... al sto je zgodno sa ovim bending adapterom , gde god udjem u radnju
sklopim ga u sekundi i u dzepic ... cim izadjem HOP ... Inace , ja sam od onih nekulturnih koji su i ulicom 'ladno pusili cigarete tako da ne menjam navike  :-[

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #6: Decembar 20, 2014, 10:32:58 posle podne »
Ne može da se prebaci iz one teme, forum postove slaže po vremenu kad su napisani pa bi taj iskočio na vrh ;)
Nez, ako te ne mrzi, samo citiraj svoj post pa iskopiraj sadržaj i ovde ga objavi.

Van mreže Nez

• Senior vaper
« Odgovor #7: Decembar 20, 2014, 10:34:58 posle podne »
Ma šalim se ja. Cijeli je forum naš naopako.  :kreza:

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #8: Decembar 22, 2014, 07:58:26 posle podne »
Danas sam preuzela i ja moj Eleaf iStick  i dobila i fantastican poklon. ;D Vlada je bas ostavio bez teksta. Evo sad isprobavam pa ako budem imala pitanja eto mene da zapitkujem. 8) Eleaf iStick Bending adapter moram daa vidim kako da montiram.  :))

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... ;)  8)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #9: Decembar 23, 2014, 12:49:36 pre podne »
Moram da priznam da smo napravili lošu procenu prilikom poručivanja, te smo uzeli samo par komada ovih crvenih tj magenta boje. Ostao je valjda samo još 1  :o

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #10: Decembar 23, 2014, 11:49:27 pre podne »
50 Hz pwm regulacija znaci da na 3 Volt  radi na 4. Sto je veca vv konfiguracija, tacnije radi.  Preporucljivo: grejac >= 1.8 Ohm (da se koristi minimum 1.8 )
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 11:51:13 pre podne Robert »

Van mreže Nez

• Senior vaper
« Odgovor #11: Decembar 24, 2014, 06:30:49 pre podne »
Meni se čini da nemamo posebnu temu za Banding Adapter pa ću ovdje par riječi. dodatak je više nego koristan na iSticku. Sa njim svaki klir ili ati izgleda sasvim OK na spravici. Ja koristim AeroTank MEGA i sad mi znatno bolje izgleda nego bez adaptera. Na stranu izgled i funkcija preklapanja koja je više nego korisna, ali adapter čuva navoje na modiću i tako mu produžava radni vijek. Druga korisna stvar jeste da se ne može desiti da neki klir sa dužim 510 konektorom (posebno PT II i još više AFC za PT II) nabije + pin pa onda kad se stavi drugi sa kraćim konektorom ne može da dohvati isti. Tada mora da radi šafcigerčić i da se + pin izdiže. Sa adapterom je to sve prošlost. I mezimac može da radi sa svakom spravom na sebi. Sjajna stvar.

Topla preporuka za nabavu  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #12: Decembar 24, 2014, 05:34:22 posle podne »
Yeah  :icon_thumleft:
Slazem se

Post Merge: Decembar 25, 2014, 03:58:00 posle podne
Biću iskren  :icon_bounce: 
Prvo sam stavio ego adapter i košuljicu od Aerotanka, da čuva navoj iStick-a  :sarcastic:
Tek posle nekoliko minuta sam se setio da bending adapter ne moram otvararati/zatvarati
(neću ni u buduće), nego je ON najbolja zaštita  :iamwithstupid:
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2014, 03:58:00 posle podne Robert »

Van mreže funeral

• Senior vaper
« Odgovor #13: Decembar 26, 2014, 12:07:21 posle podne »
Pazarih i ja jedan danas. Probao sam ga u radnji sa mojom Kajom na 10W i zagorakis. Na Vamo-u radi ok. Znači mora da se smanjuje. Inače silver modić je k'o bonbonica. :)
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2014, 12:16:50 posle podne funeral »
Pre ili kasnije svi, ipak dodju kod mene. :D

Van mreže andrija

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #14: Decembar 26, 2014, 02:27:41 posle podne »
Daj neku sliku kako izgleda sa kajom :D
Posto sa ovim kangerom izgleda nakaradno  :D