Autor Tema: Inawera VG baze  (Pročitano 1383 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Inawera VG baze
« Topic Start: Decembar 12, 2014, 10:25:47 posle podne »
U našoj ponudi možete naći Inawera VG baze, poznate i pod imenom VG BioBaza.

Dostupne u jačinama 0mg i 36mg.

Sastav:

0mg BioBaza: 91%VG, 9% voda.

36mg BioBaza: 87%VG, 9% voda, 3.6% nikotin.

Sertifikati o sastavu i kvalitetu:
http://www.inawera.com/images/BAZY%20100%20ml./VG/PARTIA211013/VG_36.pdf
http://www.inawera.com/images/BAZY%20100%20ml./VG/PARTIA211013/VG_0.pdf

Mara

• Gost
Odg: Inawera VG baze
« Odgovor #1: Decembar 12, 2014, 10:33:19 posle podne »
Prava VG baza, ne sadrži ni malo propilen glikola u odnosu na ostale proizvođače. 87% VG, 9% destilovana voda i 3,61% nikotin. Budite pažljivi pri odabiru aroma jer se malo teže rastvaraju ako se ne doda određeni procenat propilen glikola. Koristim mehanički mod veće snage, u već postojećih 100ml ove baze dodam još 100ml čistog glicerina, za sada sam više nego zadovoljna. Za korišćenje u T2, nemojte ovo raditi, biće suviše gusto, dodajte određeni procenat destilovane vode, oko 10ml na 100ml čistog glicerina. Aroma se mora drastično jače dozirati u odnosu na VPG baze.

Boris

• Gost
« Odgovor #2: Decembar 12, 2014, 10:34:44 posle podne »
"Mara na 05/12/2014 Prava VG baza, ne sadrži ni malo propilen glikola u odnosu na ostale proizvođače. 87% VG, 9% destilovana voda i 3,61% nikotin. Budite pažljivi pri odabiru aroma jer se malo teže rastvaraju ...." ___________________________________________________

Ne razumem, narucio sam VG bazu 0 mg , + aromu, imam Kanger protank 2 , Koga da slusam? Ima uputstvo od administratora sajta kako se miksaju tecnosti, ne pominje nikakvo dodavanje pg u cist vg jer se arome ne asimiluju kako treba? Molim administratora da ne pusta ovakve "savete" ako ste vec VI prodavci i dajete uputstvo kako da se miksaju tecnosti , koga da slusamo sad? Zbunjujete nas, amatere :)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #3: Decembar 12, 2014, 10:39:41 posle podne »
Ovo gore je primer situacije koju sam opisao u temi za savete.

Prvi korisnik iznese svoj komentar koji je u određenim delovima netačan. Šta znači "ne sadrži ni malo propilen glikola u odnosu na ostale proizvođače"? Koji to proizvođač ima PG u VG bazi!?  :BangHead:
Takođe, "Budite pažljivi pri odabiru aroma jer se malo teže rastvaraju..."... nije da se ne rastvaraju, nego im je ukus slabiji. Nekome to ne predstavlja problem(npr meni), neko to reši dodavanjem PG-a i/ili jačim doziranjem.

Drugi korisnik očigledno nije pročitao detaljno uputstvo koje stoji na sajtu, ali je sa pravom zbunjen Marinim komentarom. Da li sam trebao da izmenim Marin komentar pre objave?

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #4: Decembar 12, 2014, 11:50:21 posle podne »
Trebao si da odgovoris odmah i posle izmenis ili izbrises   jer je apsolutno netacan  ... i eno drugog kod komsija otvorio je temu . procitao sta je rekao prvi i sad je to njemu sveto pismo a kriv mu prodavac .
zato i kazem da ne moze to tako , jer nije muckanje sipas u bazu aromu . kako to ljudi zamisljaju nije  mi uopste jasno  :o

A da prebacis ti sve ove pisanije na skriveno mesto ?

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #5: Decembar 13, 2014, 12:07:20 pre podne »
Ne mislim da treba ovu diskusiju da krijemo, ono što sada dogovorimo će biti putokaz za ubuduće.

Nije ovaj sad slučaj biti ili ne biti, to je samo primer koji me povukao da reagujem. Problem postoji već duže vreme. Ne mogu da ga ignorišem a kad ne znam šta ću: ja se konsultujem  :D

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #6: Decembar 13, 2014, 12:13:34 pre podne »
Pa eto ... Nez i ja imamo slicno iskustveno misljenje ... mozda ti jos neko nesto kaze , na kraju ti odlucujes .
jeste trenutno posao sve odraditi ali sire gledano kasnije drasticno smanjujes posao jer se sve odigrava ovde

Sad sam se setila ... onaj Joe isto ima nesto slicno , nema komentara tamo gde on usmerava prodaju ... sve na forum a i tu su modovi pa regulisu
Ne mozes ti da edukujes na sajtu gde je prodaja ali ovde mozes

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #7: Decembar 13, 2014, 12:28:32 pre podne »
Tako i radim već neko vreme, komentare ostavljam a za pitanja i ostalo dam link ka forumu.

Van mreže Sky

• Senior vaper
« Odgovor #8: Decembar 13, 2014, 07:55:44 pre podne »
Iva je u pravu. Pride bih ja dodala link ka forumu pored opisa svakog artikla na sajtu prodavnice.