Autor Tema: Šta kupiti?  (Pročitano 28341 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Paun

• Senior vaper
Odg: Šta kupiti?
« Odgovor #270: Decembar 30, 2019, 11:18:24 posle podne »
 Ovako bi to izgledalo

a ovako bi izgledao D19

Savetujem da prvo uzmeš jedan od ovih atomizera(Galaxyes MTL 1400mAh) i probaš sa oba grejača.Ako ti odgovara i budeš želeo da uzmeš i Nicolas MTL, uz to uzmeš neki mod kako bi mogao da koristiš sve grejače,a i kasnije možeš kombinovati sa drugim atomizerima.
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2019, 11:38:21 posle podne Paun »

Van mreže BONGO_BUDA

• Novajlija
  • *
« Odgovor #271: Decembar 31, 2019, 10:22:12 pre podne »
Izgleda da sam otvorio pandorinu kutiju .  :rofl
Citat
Savetujem da prvo uzmeš jedan od ovih atomizera(Galaxyes MTL 1400mAh) i probaš sa oba grejača
@Paun ja nisam video da se to prodaje posebno .
Mozda je bolje da uzmem neku siru bateriju , video sam na sajtu da imaju i od 22 mm baterije (USB / Passthrough baterije) . Ili ipak taj neki mod da bih kasnije imao vecu slobodu u odabiru atomizera i grejaca. Svakako ste mi dali nove teme za razmisljanje

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #272: Decembar 31, 2019, 10:41:41 pre podne »
 Preporučio sam mod iz prostog razloga što se većina korisnika veoma brzo okrene samostalnom pravljenju grejača.To znaci da pređu na RBA atomizere.U tom slučaju ćeš imati daleko više mogućnosti sa modom.Modovi  svakako imaju prednost u vidu finog podešavanja,izmenljive baterije i veće autonomije ali su nešto veći i teži.

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока

Van mreže BONGO_BUDA

• Novajlija
  • *
« Odgovor #273: Januar 01, 2020, 04:11:53 posle podne »
Prvo da Vam pozelim svima zdravlja i srece u ng . Jasno mi je da sa modom imam vise opcija bilo da zelim ad koristim razne atomizere sa fabrickim grejacima bilo da zelim da pravim sam grejace a vidim da imaju i da se kupe ti pravljeni grejaci . Mislim da bi mi ipak bilo bolje da poslusam clana  @Shaka Zuluf i uzmem Vapefly Galaxies MTL komplet jer je ideja da mi pomogne u odvikavanju od cigareta . Ostaje jos da javim utiske o novoj igracki  :pusac2

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #274: Januar 01, 2020, 11:02:07 posle podne »
 Slažem se u potpunosti što se tiče izbora Galaxyes MTL starter kita (to sam i napisao) kako bi video da li ti cela priča odgovara.

Pitanje br.  1 : da li mogu da kupim i Vapefly Nicolas MTL atomizer i koristim i njega na Vapefly Galaxies MTL ili bi za atomizer morao i neki mod da kupim ?
Priča o modu je pokrenuta na osnovu tvog pitanja.Nadam se da se sad razumemo.

Srećna i tebi Nova godina ,kao i ulazak u svet pare :-))

Van mreže BONGO_BUDA

• Novajlija
  • *
« Odgovor #275: Januar 30, 2020, 09:59:48 posle podne »
Hajde kad sam tu da kazem utiske posle nekog vremena koriscenja o Galaxyes MTL starter kitu .Razlika u njemu i onom aio je tolika da mogu da kazem da se u aio ne oseca aroma . I da pitam jos za taj Nikolas da li je jos bolja aroma ili je samo veca zapremina ? I da ....probao sam da odvrnem vazduh na galalaxyes skroz i to mi je razblazeno . Onda sam shvatio da je to verovatno za direktno u pluca .Jel to dtl ili restriktivni dtl ili sta vec ? Probao sam tako da vucem ali mi grlo na to reaguje grebuckanjem. Jel previse 6 mg nikotina za taj nacin povlacenja ?

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #276: Januar 31, 2020, 06:42:47 pre podne »
Galaxies MTL kit je predviđen za MTL korisnike, kao što i piše u nazivu MTL. Nema tu ništa od DTL. I ja sam kupio jedan komplet za jednog čoveka, kad sam probao oduševio sam se radom istog. DTL je neka druga priča. Za to je potreban mod sa 2 i više baterije, odgovarajući atomizer i tečnost, mislim, sa manje nikotina od 6mg. Sa Nicolas atomizerom nemam iskustva tako da ništa o njemu ne mogu da napišem.

Van mreže Marina991

• Novajlija
  • *
« Odgovor #277: Jun 03, 2020, 02:06:32 pre podne »
Pozdrav svima, nova sam na forumu.. Dugo koristim elektronske, nisam baš neki najinformisaniji korisnik, ali hoću da učim.. Koristim istick Pico 75W i do pre par dana sam imala Atomizer joytech ego one, koji je povučen.. Cigareta mi je pala i kao da se baza atomizera odvojila tako da sada piše "no atomizer"... Grejač ne znam koji je bio u pitanju, ali neki gde se samo provuče vatica, tako da sam vremenski bila mirna prilično...
Sada tražim nešto slično i svaki savet je dobrodošao :) ne umem baš sama da se bakćem sa grejačima, a ne želim ni neke preterane novčane izdatke sa grejačima kasnije,  i sam atomizer ne želim neki preskup.. Unapred hvala svima  :-) :sesir

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #278: Jun 03, 2020, 12:25:11 posle podne »
Ne znam kako se odvojila baza od atomizera? Trebala si uslikati i okačiti sliku. Možda se odvojio samo AFC prsten. Kontam da imaš CLR grejač koji ima mogućnost premotavanje grejača, nije dovoljno samo provući vatu nego se mora menjati i žica (grejač). Verovatno je taj grejač pregoreo ili pukao od pada pa ti ne prepoznaje atomizer. Ako znaš nekog iskusnije neka ti premota grejač i vatu pa probaj, mada i sama možeš naučiti nije teško, imaš na YT tutorijale. Razmisli o kupovini savremenijeg atomizera npr. Innokin zlide sa fabričkim grejač ima, odličan je msm. oko 2500din u inhalici ili neki RTA atomizer ako hoćeš sama da motaš grejače.

Van mreže Marina991

• Novajlija
  • *
« Odgovor #279: Jun 03, 2020, 05:56:16 posle podne »
Hvala.. AFC prsten, se skroz odvojio... ne deluje da je do grejača, jer kad postavim atomizer, postoji bas jaz tu gde je protok vazduha

Van mreže Marina991

• Novajlija
  • *
« Odgovor #280: Jun 03, 2020, 06:14:25 posle podne »
Inače sad sam pogledala taj zilde precnik je 24mm, a moja je 22

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #281: Jun 03, 2020, 06:38:59 posle podne »
Taj prsten se lako vrati na mesto samo treba da se užljebi, moraš da ga okrećeš i blago guraš dok ne krene na svoje mesto, kad krene znači da se užljebilo. Ako tvoj mod podržava atije od 24mm onda nije nikakav problem. Ako podržava atije do 22mm onda imaš nautilus ati koji je skuplji i joyetech exceed d22 ati koji je jeftiniji a dobar.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #282: Jun 03, 2020, 06:49:09 posle podne »
Pogledao sam ponudu i vidim da nema više joyetech exceed d22 ali ima d19 kapaciteta 2ml koji isto radi kao i d22  i imaš vapefly Nicolas koji je 22mm, lično ga nisam probao ali sam čuo da je odličan. To su ti standardni mtl atomizer pa razmisli o tome.

Van mreže Marina991

• Novajlija
  • *
« Odgovor #283: Jun 03, 2020, 09:33:13 posle podne »
Ja sam vrtela i vrtela tako da sam zavrtela deo gde ide grejač, ne mogu vise da ga otvorim... a prsten i dalje ispada... hvala puno jos jednom.. da i meni je taj exceed prvobitno zapao za oko bio

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #284: Jun 03, 2020, 11:40:05 posle podne »
Žao mi je što ne mogu da ti pomognem na daljinu. Da smo bliže reparirao bi ti taj ati i mogla bi da ga koristiš, mada mislim da negde imam jedan takav ati koji ne koristim i jednu CLR glavu. Svakako kupi taj exceed nećeš se pokajati. Moj matori koristi već dve godine taj ati i prezadovoljan je.