Autor Tema: Šta kupiti?  (Pročitano 30263 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
Šta kupiti?
« Topic Start: Oktobar 07, 2014, 07:47:12 posle podne »
Umbrella je završila svoj radni vek kod mene. Treba uzeti novu opremu. Od stare ću zadržati baterije, imam dva komada potpuno funkcionalna i odličnu USB baterijicu koja je zlato za mene, pošto puno vremena provodim za računarom
Šta uzeti? 10 ml ispurnjam za 3-4 dana, analogne ne palim više i nemam nameru. Znači neki  heavy duty atomizer ili kliromizer (mada još uvek ne kapiram razliku).
Predlozi?

Situacija se zaoštrava iz dana u dan da se mi razumemo. Jer kako bih ja rekao,  mala bara mnogo krokodila. Pazi, socijalno su svi ugroženi, a najtužnije je što ne umeju da nadju sebe, ne umeju da naprave pare, neka idu u fabriku, neka rade.-Bata Trlaja

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
Odg: Šta kupiti?
« Odgovor #1: Oktobar 07, 2014, 08:00:57 posle podne »
Mini protank 2
Evod bcc
isti grejači
Ako su ti baterije ego

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2: Oktobar 07, 2014, 08:42:12 posle podne »
Umbrella je završila svoj radni vek kod mene. Treba uzeti novu opremu. Od stare ću zadržati baterije, imam dva komada potpuno funkcionalna i odličnu USB baterijicu koja je zlato za mene, pošto puno vremena provodim za računarom
Šta uzeti? 10 ml ispurnjam za 3-4 dana, analogne ne palim više i nemam nameru. Znači neki  heavy duty atomizer ili kliromizer (mada još uvek ne kapiram razliku).
Predlozi?
Mini protank 2
Evod bcc
isti grejači
Ako su ti baterije ego

ovo?
VapeOnly CE5-S BDCC eGo 1.8ml
Situacija se zaoštrava iz dana u dan da se mi razumemo. Jer kako bih ja rekao,  mala bara mnogo krokodila. Pazi, socijalno su svi ugroženi, a najtužnije je što ne umeju da nadju sebe, ne umeju da naprave pare, neka idu u fabriku, neka rade.-Bata Trlaja

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #3: Oktobar 07, 2014, 11:18:25 posle podne »
Pa jel ti liči ovo sa tvoje slike na ono sa Va-pirove slike?  :toothy2:

Moraš nam reći koje su te 2 baterije koje misliš da koristiš, mada pretpostavljam da ti je za njih optimalan izbor nešto od klirova sa "standardnim" grejačima: CC, EVOD ili Protank2, možda MT3S. Za VapeOnly sa tvoje slike ili Kanger PT3 ti ipak treba malo jača baterija.

Btw, moram ti napomenuti da usb "baterija" koju nameravaš da koristiš predstavlja prilično opterećenje za matičnu ploču tvog compa, da ne malerišem ali može da ispadne skuplja dara nego mera  ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4: Oktobar 08, 2014, 01:02:04 pre podne »
Pa jel ti liči ovo sa tvoje slike na ono sa Va-pirove slike?  :toothy2:

Moraš nam reći koje su te 2 baterije koje misliš da koristiš, mada pretpostavljam da ti je za njih optimalan izbor nešto od klirova sa "standardnim" grejačima: CC, EVOD ili Protank2, možda MT3S. Za VapeOnly sa tvoje slike ili Kanger PT3 ti ipak treba malo jača baterija.

Btw, moram ti napomenuti da usb "baterija" koju nameravaš da koristiš predstavlja prilično opterećenje za matičnu ploču tvog compa, da ne malerišem ali može da ispadne skuplja dara nego mera  ;)
:D
mislio sam da pitam da li je i "ovo" dobro? :D
znači da mi ne gine nova baterija ako hoću VapeOnly
koju preporučuješ, pošto ću verovatno uzeti VapeOnly 1,8

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #5: Oktobar 08, 2014, 01:07:45 pre podne »
Gomila korisnika vozi taj VapeOnly na običnoj eGo bateriji i ne puše - dakle radi im posao ;)

Uzmi prvo njega (taj CE5-S obavezno, izdržljviji je od metalnog) pa probaj - ako te zadovoljava nema potrebe da se bacaš u kupovinu nove baterije. Da ne budem dosadan, ali moram opet da napomenem: zapuši jednu rupicu za vazduh na osnovi BDCC CE5-S klira ;)

Ako budeš tražio jaču bateriju, moja preporuka je nešto iz Aspire serije. Šta - zavisi od tvoje potrošnje.

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6: Oktobar 09, 2014, 01:01:04 pre podne »
Gomila korisnika vozi taj VapeOnly na običnoj eGo bateriji i ne puše - dakle radi im posao ;)

Uzmi prvo njega (taj CE5-S obavezno, izdržljviji je od metalnog) pa probaj - ako te zadovoljava nema potrebe da se bacaš u kupovinu nove baterije. Da ne budem dosadan, ali moram opet da napomenem: zapuši jednu rupicu za vazduh na osnovi BDCC CE5-S klira ;)

Ako budeš tražio jaču bateriju, moja preporuka je nešto iz Aspire serije. Šta - zavisi od tvoje potrošnje.
uzeću u Subotu taj CE5-S da probam

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
« Odgovor #7: Oktobar 09, 2014, 09:40:48 posle podne »
Što tanje to bolje a? ::)

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #8: Oktobar 10, 2014, 07:32:20 posle podne »
VapeOnly CE5-S kupljen
radi perfektno, jedino sa  se zajebao što sam kupio neku Joyetech tečnost (Pall-Mall 16mg)  na rasprodaji :angry7:
purnja odlično i lepo izgleda
devojke u prodavnici  čista desetka...dobar shoping

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
« Odgovor #9: Novembar 19, 2014, 09:24:14 posle podne »
dobar je pall mal,sta mu fali?
a devojke primecujes a?  :)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #10: Novembar 19, 2014, 10:11:24 posle podne »
Devojke u prodaji su nam možda i najbolji deo firme. Sve ostalo je manje ili više kvarljiva roba ali prodavačice su nam institucija ;)

Van mreže Nez

• Senior vaper
« Odgovor #11: Novembar 20, 2014, 04:04:34 posle podne »
Ali da znaš da je to istina. Vidi, svi mi idemo u razne prodavnice za razne vrste robe koju kupujemo. Ali nigdje me nikada nisu dočekali svaki put od prvog ulaska u prodavnicu u Piramidi kao u Inhalici. Sa toliko razumjevanja, pažnje i uslužnosti. Ako negdje bude takmičenje za najuslužnije i najprijatnije trgovce u Srbiji ja ću napisati članak i prijaviti ekipu iz Inhalike. Ti znaš da ja nemam potrebu da laskam. Kupujem šta mi treba i koliko mi treba sa unaprijed napravljenim planom kupovine 1-2 puta sedmično. I za očekivati je da neko ima loš dan pa i trgovci. Ali to se na djevojkama koje rade zaista ne da primjetiti. Svaka im čast.

Evo recimo današnji primjer. Preuzimam DIY tečnosti i jednu Panasonic 18650PF bateriju. Do sada sam ih kupio 7 ili 8 + 18350 u raznim varijantama + 18650B. Ni jednu bateriju mi nisu dale da nisu otvorile ambalažu i pregledale da li se slaže tražena baterija sa deklaracijom i oznakom na pakovanju. Razne glave grijača također.

Znači da me ne otaljavaju nego brinu da dobijem baš ono što sam tražio i što sam platio. I niz nekih sitnica, baš lijepih gestova da ih ne nabrajam koji čine Inhaliku drugačijom od ostalih trgovina i firmi. Firma to su ljudi koji u njoj rade i način na koji rade. Inače ostaje suhoparna reklama na sajtu.

Još jednom svaka čast njima i tebi koji o svemu tome vodiš računa.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #12: Novembar 20, 2014, 04:29:50 posle podne »
E do mojega, evo za 25 minuta nakon objavljivanja tvog posta dobih već 2 zahteva za povišicu :D
Nez, to su žene. Ne smeš ih mnogo hvaliti, odmah se pokvare ;)

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
« Odgovor #13: Novembar 20, 2014, 07:18:45 posle podne »
Brate rasplak'o si me :'(

Van mreže Goxy

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #14: Mart 11, 2015, 10:29:17 posle podne »
Hteo bih da uzmem nešto novo jer sam definitivno postao vaper i prestao da pušim a onda valja imati rezervu! CC i Joyetec baterija od 650 mi rade posao ok ali ponekad ne izgura ceo dan pa moram da je dopunjavam.
Prvo sam hteo Istick pa sam propustio 20 i sad se kanim na 30 jer od 50 trenutno nema u Bigu. Ne znam ni da li mi treba tolika baterija ali dobro zvuči da nemoraš da puniš po par dana  :notworthy:

Ako uzmem iStick 30 koji mi klir preporučujete? Valja li ovaj Egrip čemu jer vidim da se o njemu najviše piše?