Novi članovi > Problemi i pitanja

Šta kupiti?

(1/54) > >>

Sloba:
Umbrella je završila svoj radni vek kod mene. Treba uzeti novu opremu. Od stare ću zadržati baterije, imam dva komada potpuno funkcionalna i odličnu USB baterijicu koja je zlato za mene, pošto puno vremena provodim za računarom
Šta uzeti? 10 ml ispurnjam za 3-4 dana, analogne ne palim više i nemam nameru. Znači neki  heavy duty atomizer ili kliromizer (mada još uvek ne kapiram razliku).
Predlozi?

Va_pir:
Mini protank 2
Evod bcc
isti grejači
Ako su ti baterije ego

Sloba:

--- Citat: Sloba  Oktobar 07, 2014, 07:47:12 posle podne ---Umbrella je završila svoj radni vek kod mene. Treba uzeti novu opremu. Od stare ću zadržati baterije, imam dva komada potpuno funkcionalna i odličnu USB baterijicu koja je zlato za mene, pošto puno vremena provodim za računarom
Šta uzeti? 10 ml ispurnjam za 3-4 dana, analogne ne palim više i nemam nameru. Znači neki  heavy duty atomizer ili kliromizer (mada još uvek ne kapiram razliku).
Predlozi?

--- Kraj citata ---

--- Citat: Va_pir  Oktobar 07, 2014, 08:00:57 posle podne ---Mini protank 2
Evod bcc
isti grejači
Ako su ti baterije ego

--- Kraj citata ---

ovo?
VapeOnly CE5-S BDCC eGo 1.8ml

Shaka Zuluf:
Pa jel ti liči ovo sa tvoje slike na ono sa Va-pirove slike?  :toothy2:

Moraš nam reći koje su te 2 baterije koje misliš da koristiš, mada pretpostavljam da ti je za njih optimalan izbor nešto od klirova sa "standardnim" grejačima: CC, EVOD ili Protank2, možda MT3S. Za VapeOnly sa tvoje slike ili Kanger PT3 ti ipak treba malo jača baterija.

Btw, moram ti napomenuti da usb "baterija" koju nameravaš da koristiš predstavlja prilično opterećenje za matičnu ploču tvog compa, da ne malerišem ali može da ispadne skuplja dara nego mera  ;)

Sloba:

--- Citat: Shaka Zuluf  Oktobar 07, 2014, 11:18:25 posle podne ---Pa jel ti liči ovo sa tvoje slike na ono sa Va-pirove slike?  :toothy2:

Moraš nam reći koje su te 2 baterije koje misliš da koristiš, mada pretpostavljam da ti je za njih optimalan izbor nešto od klirova sa "standardnim" grejačima: CC, EVOD ili Protank2, možda MT3S. Za VapeOnly sa tvoje slike ili Kanger PT3 ti ipak treba malo jača baterija.

Btw, moram ti napomenuti da usb "baterija" koju nameravaš da koristiš predstavlja prilično opterećenje za matičnu ploču tvog compa, da ne malerišem ali može da ispadne skuplja dara nego mera  ;)

--- Kraj citata ---
:D
mislio sam da pitam da li je i "ovo" dobro? :D
znači da mi ne gine nova baterija ako hoću VapeOnly
koju preporučuješ, pošto ću verovatno uzeti VapeOnly 1,8

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju