Autor Tema: Da li ste zadovoljni svojom e-cig opremom?  (Pročitano 4273 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Da li ste zadovoljni svojom e-cig opremom?
« Topic Start: Septembar 19, 2014, 12:05:11 pre podne »
Da li ste zadovoljni svojom e-cig opremom? Planirate li ili maštate o kupovini nečeg boljeg?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Da li ste zadovoljni svojom e-cig opremom?
« Odgovor #1: Septembar 19, 2014, 12:27:35 pre podne »
Oprema "radi posao", što znači da sam zadovoljan  :thumbsup:

Probao sam gotovo sve od "standardne fabričke" opreme, ovo što koristim sada me zadovoljava u smislu da ne tražim ništa bolje.

Za struju koristim nekoliko VV/VW baterija (Aspire VV, iTaste CLK, Joye e-Com Twist...) i zadovoljan sam performansama, koje su u skladu sa njihovim gabaritima. Tamo gde je moglo sam birao najmanju postojeću verziju, jer dosta polažem na estetiku. VV opcija mi treba isključivo zbog postojanosti tokom trajanja baterije. Voltažu ne dižem preko 3.6V - 3.7V, najčešće je i manje od toga.

Od atomizera trenutno koristim nekoliko modela, najviše Aspire BDC atomizere jer mi je kod njih odnos performanse - održavanje za nekoliko koplja iznad konkurencije. Odavno sam svestan da je kod e-cig opreme potrebno prihvatati određene kompromise, koji rastu ukoliko na funkcionalne dodaš i estetske zahteve.
Najduže sam koristio eGo-C atomizer koji bih rado koristio i sada da su im glave iole jeftinije i/ili da me najstrašnije ne mrzi da ih čistim  :kreza:
Najsrećniji sam bio sa VapeOnly Mini BCC kliromizerom, koji mi daje nestvarno lep ukus i TH plus glave traju zaista dugo i bukvalno telefoniraju kad treba da se zamene. Ovaj klir je nažalost plastikaner na kojem su navoji tanka urezani u plastici, stoga je ovo i jedini primerak opreme koji sam do sada slomio (3 puta), pa ga retko i koristim.
Sada sam na kombinaciji Aspire(VapeOnly) E-Pen, MiniPT2 i MiniPT3 klirova, ponekad se "osvežim" sa gornjim grejačem - T2 tj CC klirom.

Ušao sam u ritam sa baterijama, ne uzimaju mi mnogo prostora u torbi niti im se moram mnogo posvećivati tokom dana. Klirovi me slušaju, polako obaram jačinu nikotina u tečnostima... šta će meni više od toga  :P
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 12:29:32 pre podne Shaka Zuluf »
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #2: Septembar 21, 2014, 01:46:23 pre podne »
U sustini i jeste tako , treba slusati sebe i usaglasiti potrebe tako da ne opterecuju .
Neko to pretvori u hobi i strastvenu zanimaciju ali to oduzima i dosta vremena ako ne u odrzavanju onda u potragama i obavestavanju sta je novo izaslo ili ce izaci .
Ego-T 6 meseci, CC i nista mi nije falilo , onda Vision Spiner koji daje vecu mogucnost koriscenja drugih atomizera ,
i onda pokusaj prelaska na dark side , mini Nemesis i mini Kaya , koji uglavnom stoje u fijoci jer sam u medjuvremenu otkrila mini PT2 i meni ima bolji i puniji ukus , miris , paru ,...stogod . Nabavicu jos jedan za svaki slucaj da ne nestanu.
Za sada , cak uz kupovne grejace jer se nikad nisam potrudila da naucim da motam grejace osim ciscenja i eventualno menjanja fibera ili vate.
VapeOnly Mini BCC mi se uopste nije dopao  na egici , u medjuvremenu slomila bazu i nisam docekala da ga probam na spineru
Funkcionisem bez zelje za modovima mada bacam pogled na Vamo al kad vidim baterije odmah vidim zavrzlamu sa izborom  i odustanem

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Septembar 21, 2014, 02:31:32 pre podne »
Kad sam pocela da koristim e-cig nije mi se dopadalo sto mis talno nestocurka i stalno sam trazila nesto novo sto ce bolje da radi. Kad sam nabavila egoC pa zatim eCab dosta dugo sam ih koristila pa cak i dan danas eCab poneki put koristim.

Nakon toga sam svasta nesto probala sto moze kod nas da se nadje (uglavnom opremu kupujem kod Vas). Danas uglavnom koristim evod, PT2 i PT2 min, i PT3 i PT3 mini i Vivi nova i sanjima sam prezadovoljna. Do sada mi nijedan niej procureo. Od baterija koristim uglavnom VV baterije od 650mah (ostale su mi prevelike) bas zato sto mugu da ih podesavam kako meni odgovara  i jedan nemesis ali sa baterijom 18350 jer veci vec izgleda kao odbranbeno oruzje. Kayu nemam a nemam ni zelju da je nabavim jer me ne zanima da motam grejace. Ja koristim fabricke glave i sa njima sam zadovoljna.  ;D

Sta reci ... Vecito me vuce da probam nesto novo ali .....  8)
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Sky

• Senior vaper
« Odgovor #4: Septembar 21, 2014, 03:52:38 posle podne »
The grass is always greener on the other side of the fence :sarcastic:

Srecom me muz i finansije sprecavaju da si pustim na volju i ozbiljno obolim od shineytis-a.

Zadovoljna sam svojom opremom, a Provari ce biti moj kad tad. ;D

Van mreže funeral

• Senior vaper
« Odgovor #5: Septembar 22, 2014, 10:45:36 posle podne »
Trenutno, a nadam se jos dugo, koristim Vamo 4, Kayfun 3.1S i PT2.  U rezervi stoji e-Vic easy mod, koji inace sluzi i kao punjac za 18650 baterije. I to sve je uvek uz mene. Tu je jos i odredjena kolicina tecnosti (FA Shade). Naravno i USB kabl i punjac na 12V i 220V. Zbog prirode posla, nikad ne znam gde cu danas ili sutra da zavrsim, tako da ne sme da bude iznenadjenja. E sad, dok sam pario na ego bateriji, omiljeni mi je bio T3 BCC i kleo sam se u njega. Funkcionisalo je to bez problema. Medjutim, vremenom, dolazi djavo po svoje i oprema se obnavlja. Prvo e-Vic Easy, pa onda PT2, pa air flow control za isti... Ma, zasto ja ne bi pazario jedan Kayfun, svi ga hvale... Dodje i Kaya, ali sad sam nameracio Vamo. Dodje i on, ma uzivancija. Sad se razmisljam sta bi mogao novo da uzmem... MA STANI BRE! Dosta je za sada. Cudo je to kako me kinta zasvrbi, a ici cu go i bos jos malo. :kreza: Sa Vamo-m i Kayom sam prezadovoljan. Imam gotov setup 1,7Ohm-a i ne idem preko 10W. Trosim oko 3-4ml i to je to. Da zanemarimo to sto me na ulici, dok cekam bus gledaju k'o vanzemaljca ili u istom, posto mi duda uvek visi oko vrata, te poglede ljudi da mogu da ovekovecim... i malo mi se cini da sam se pogrbio.  :kreza: Salu na stranu, za sada sve funkcionise najbolje sto moze i nemam potrebe za novim stvarima, valda. Aparatura i Shade potpuno zavrsavaju posao. Toliko od mene, za sada. ;)
Pre ili kasnije svi, ipak dodju kod mene. :D

Van mreže Nez

• Senior vaper
« Odgovor #6: Septembar 23, 2014, 04:39:28 pre podne »
Promjena je preduslov ispunjenosti i zadovoljstva. :kreza:

U svakodnevnoj upotrebi koristim Innokin iTaste SVD kao osnovni i neprikosnoveni mod. Takoreći:"Superior Vaping Device" :notworthy: U rezervi je eVic easy mod. Imam ukupno 4 baterije 18650 za ove spravice i punjač Joyetech Mega. Također imam i Joyetech eGo-T2 Upgrade Passthrough bateriju od 1000mAh. Sa klirovima ne ludujem. Imam po jedan Kanger MT3S,T3S i T2. Jedan T3S mi se raspao. ;D
Sutra, tj danas planiram kupiti jedan VapeOnly VIVI NOVA-S da probam kako ide sa njim pa ako mi se svidi još jedan. Dopada mi se njegova upotrebljivost i jednostavnost. Mehanički modovi me ne zanimaju. Volim ekrančiće i kontrolu voltaže, vataže i otpora. Također mi znači provjera napunjenosti baterije. Možda svemu ovome nedostaje jedan Joyetech eVic supreme kad mu malo padne cijena. Svakako bez sličice sa ženom na ekrančiću kao što je u reklamama za isti. :sarcastic: Poznajem samo osnovno održavanje čišćenjem i pranjem glava i klirova kao i "dry burning" . Suviše sam trapav za ostalo. :kreza:
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2014, 04:43:13 pre podne Nez »

Van mreže funeral

• Senior vaper
« Odgovor #7: Septembar 24, 2014, 12:18:56 pre podne »
Malopre namotao microcoil od Kantala 0,32, 10 namotaja i Vamo cita 1,4Ohm-a. Stavio cetvorostruki pamucni konac i Kaya lepo radi. Aroma ok, para ok, a sledeci put cu da stavim vatu, pa da uporedim. Kako stvari stoje ovaj setup ce da traje i traje... :kreza:

Post Merge: Septembar 24, 2014, 10:53:27 posle podne
Zaboravih da kazem da sam Kanthal motao preko burgije 1.9mm. E, pa skinuo sam jedan namotaj i Vamo cita 1,2 Ohm-a. Skinuo pamuk stavio vatu i neuporedivo je bolje. 8) znaci, U Z I V A C I J A :toothy9: Moracu da probam Nichhrome 0.32, cini mi se da se Kanthal malo sporo greje... :sad8:
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2014, 10:53:27 posle podne funeral »
Pre ili kasnije svi, ipak dodju kod mene. :D

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #8: Septembar 29, 2014, 09:59:57 posle podne »
Ne, nisam zadovoljan e-cig opremom
Pre nekih pet meseci sam kupio Umbrella PRESTIGE ENERGY sa baterijom 1100mAh
tank 1.6
koristim FlavorArt maxx blend tečnost

grejači su đubre, traju koliko i jedna bočica tečnosti
promena je neminovna
Situacija se zaoštrava iz dana u dan da se mi razumemo. Jer kako bih ja rekao,  mala bara mnogo krokodila. Pazi, socijalno su svi ugroženi, a najtužnije je što ne umeju da nadju sebe, ne umeju da naprave pare, neka idu u fabriku, neka rade.-Bata Trlaja

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #9: Septembar 29, 2014, 10:16:43 posle podne »
To su početničke greške, većina je tako krenula, a firma koja najviše zarađuje na kineskoj opremi F klase potencijalne parioce vrlo brzo vrati na duvanski dim...  Ti si još dobro prošao ako pet meseci koristiš kisobrandžije...
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Sloba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #10: Septembar 29, 2014, 10:26:18 posle podne »
To su početničke greške, većina je tako krenula, a firma koja najviše zarađuje na kineskoj opremi F klase potencijalne parioce vrlo brzo vrati na duvanski dim...  Ti si još dobro prošao ako pet meseci koristiš kisobrandžije...
nema šanse da se vrati na duvan, to je isključeno
samo što polako gubim nerve sa njihovim đubretom od grejača >:(
o curenju da ne pričam
Situacija se zaoštrava iz dana u dan da se mi razumemo. Jer kako bih ja rekao,  mala bara mnogo krokodila. Pazi, socijalno su svi ugroženi, a najtužnije je što ne umeju da nadju sebe, ne umeju da naprave pare, neka idu u fabriku, neka rade.-Bata Trlaja

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #11: Septembar 29, 2014, 10:42:58 posle podne »
Pregledaj sajt inhalike, kupi pristojnu opremu, a taj ružni početak zaboravi.
Ako ti je za utehu, nisi usamljen, mnogi su se opekli o umbrella korporaciju
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #12: Novembar 29, 2014, 10:18:21 posle podne »
Jako zadovoljna  svojom opremom ali me ovaj Black Friday unistio  i pitam se sta mi je to trebalo jer cu morati na jace voltaze  :'(    :BangHead:

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #13: Novembar 30, 2014, 02:20:18 pre podne »
Jbg, sam pao sam se ubio :D I meni sad naleteli neki jači potrošači, ali sam to za sad rešio razblaživanjem tečnosti. Ali potrošnja je otišla u nebesa, ovoliki dim ne može ni iz čega da se napravi :D
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #14: Novembar 30, 2014, 02:55:34 pre podne »
Lako cemo za potrosnju ... nego , cemu ? Tek naknadno sam se setila da to povecava temperaturu sagorevanja tecnosti , pa onda ide dalje ....  a ko zna sta cu uraditi ... Imam ja obicaj da otvorim vrecice , bacim pogled i stavim u fijoku  :D
Sreca pa nisam tako zagrizena dokle god normalno funkcionisem