Autor Tema: VapeOnly USB baterije  (Pročitano 1331 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
VapeOnly USB baterije
« Topic Start: Septembar 13, 2014, 02:31:36 pre podne »
VapeOnly USB Passthrough 1100mAh

VapeOnly USB baterija za Vašu e-cigaretu, kapaciteta 1100mAh.

Ova baterija je Passthrough, što znači da se može koristiti i dok se puni. Kabal (koji se dobija uz bateriju) se uključi u USB port Vašeg računara sa jedne strane a sa druge u bateriju (na dnu baterije je poklopac koji se odvrne). Baterija je novije generacije, umesto mini USB konektora koji su koristile starije USB baterije ovde se puni preko micro USB konektora koji je sada standard za sve tehničke uređaje. Dakle, možete je puniti preko punjača za Vaš mobilni telefon mp3/4 plejer, itd... Bateriju nije moguće puniti preko eGo USB punjača!

Baterija radi sa konstantnim naponom od ~3.5V.

Poseduje ON/OFF sistem zaštite, kojim se baterija može isključiti i isključiti sa 5 brzih klikova.

Baterija ima ugrađenu LED lampu! Na dnu, pored micro USB konektora, se nalazi snažna LED lampa.
Aktiviranje lampe se postiže na sledeći način:
- isključite bateriju sa 5 brzih klikova
- stisnite prekidač baterije neprekidno 5 sekundi, dok prekidač ne počne neprestano da svetli. Tada kliknite na prekidač i lampa će se uključiti!
- gašenje lampe je moguće na 2 načina: neprekidnim držanjem prekidača u trajanju od 5s (kada se baterija vraća u ugašeno stanje) ili sa 5 brzih klikova (kada se baterija vraća u režim za parenje).

Bateriju odlikuju vrlo male dimenzije po kojima je iznad svih konkurenata. Dostupna je u više boja.

Parametri:
Kapacitet: 1100mah
Dužina: 107mm
Širina (prečnik): 14mm

Van mreže coolair

• Novajlija
  • *
Odg: VapeOnly USB baterije
« Odgovor #1: Novembar 12, 2014, 07:02:37 posle podne »
Kupio bih mojoj lepšoj polovini ovu bateriju, pa me interesuje mišljenje korisnika, vredi li čemu?
A, da, za malo da zaboravim, da li uz bateriju ide i kabl za napajanje?

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #2: Novembar 12, 2014, 09:12:37 posle podne »
Korektna baterija, sasvim fino odradjuje posao. Koristio sam jednu nekih 15-ak dana, sad je kod drugarice, bez ikakvih problema.

Dobija se i kabal uz nju, ali puni se na mikro USB (za razliku od starijih pass baterija koje koriste mini USB) - dakle svi noviji punjači za mobilni ti rade posao.

Van mreže coolair

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3: Novembar 13, 2014, 01:46:17 posle podne »
Ja naručih, pa ako sam pogrešio, jbg...  :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #4: Novembar 14, 2014, 11:03:35 posle podne »
Javljaj utiske ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže coolair

• Novajlija
  • *
« Odgovor #5: Novembar 15, 2014, 09:29:22 posle podne »
Za 7 dana, nosim bateriju kući (na terenu sam), a namenjena je mojoj supruzi. Nisam siguran, da ću od nje dobiti bilo kakvu stručnu informaciju, osim tipa: super, može da se "pućka" dok je baterija uključena i sl... :sarcastic:
Sam koristim MOD-ove i RBA/RDA, pa su mi egolike baterije samo lepa prošlost  ;)