Dobrodošlica > Uputstva za korišćenje foruma

Smajliji

(1/5) > >>

Inhalika:
Ubačena je velika kolekcija smajlija.
Oni osnovni su vidljivi čim se otvori forma za pisanje posta, klikom na "more" ili "još" se otvara dodatni prozor sa smajlijima.

Ako imate neki interesantan smajli koji nije deo naše kolekcije a mislite da bi mogao da posluži, ovde ga možete predložiti ;)

Iva:
Moram da kazem da mi se ne dopadaju smajlici ... nista mi nije jasno sta znace u vecini slucajeva

umorila sam se , naci cu jos

Shaka Zuluf:
Jel nas zezaš ili stvarno ne razumeš šta znače ovi gore smajliji?

Iva:
Ne zezam , pola ih je dvosmisleno kad ih gledas , tek kad stavis misa na njih i procitas sta znace onda ti je jasnije .
Angry i sad su toliko slicni a totalno razliciti u znacenju , embarrassed im se pridruzuje i da se ne crveni , ne bi bilo neke razlike a cry podseca na huh , dok roll eyes podseca na namigivanje .... bar meni  ................. sto nista ne znaci , ionako se slabo koriste u kontekstu foruma kao sto je ovaj   ... ali mi je to prvo palo u oci kad sam se registrovala pa sam sinoc imala vremena ... da napisem koju na tu temu  ;D

Shaka Zuluf:
Čekaj malo, sad gledam: smajliji koje si navela u svom postu nisu naši  ;D Ti se žališ na već postojeće, a ovi iz posta su tvoj predlog?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju