Autor Tema: Like opcija  (Pročitano 980 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Like opcija
« Topic Start: Septembar 05, 2014, 09:49:28 posle podne »
Za razliku od Karme, kojom dajete svoje mišljenje o celokupnom delovanju nekog korisnika na forumu, postoji i opcija "Like" kojom iskazujte da Vam se sviđa konkretan post.

Ispod svakog posta se nalazi ikonica "Like". Za post za koji mislite da zaslužuje zahvalu kliknite na ikonicu i Vaš "lajk" će se prikazati u listi pored.

Takođe je za savkog člana moguće videti statistiku njegovih postova koji su se drugima svideli. Ispod avatara svakog člana se nalazi broj njegovih do sada dobijenih lajkova, kada kliknete na taj broj pojaviće se lista pohvaljenih postova.

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
Odg: Like opcija
« Odgovor #1: Septembar 14, 2014, 10:23:45 posle podne »
Nema za tapatalk, palac gore i to?
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #2: Septembar 14, 2014, 10:49:30 posle podne »
Koliko mi se čini, nema Tapatalk podrške za lajkove na SMF forumu.

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #3: Septembar 14, 2014, 11:20:53 posle podne »
Nema veze, lajkovaću sa desktopa
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"