Autor Tema: M4S - voćni i ostali neduvanski ukusi  (Pročitano 2032 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
M4S - voćni i ostali neduvanski ukusi
« Topic Start: Avgust 27, 2014, 11:29:31 posle podne »
M4S ponuda neduvanskih ukusa se sastoji od Coffee Smoke, Fresh Fruit, Liquorice, Mint, Nuts i Vanilla tečnosti.

Komentari korisnika sa našeg sajta:

Coffee Smoke

Bane:
Odlicna tecnost, sa blagom aromom przene kafe. Za celodnevno koriscenje. Ovo mi je omiljena ne duvanska tecnost!

Fresh Fruit

Imagine:
"Ukus koji ova mešavina pruža još nikoga nije ostavio ravnodušnim. Zabavite se pokušavajući da pogodite koji su sve ukusi pomešani u ovoj tečnosti. Na kraju ćete osetiti i trunčicu mentola, tek toliko da Vam ovu tečnost učini zaista neponovljivom." Eto, prva ne duvanska aroma (e-tečnost), a koja je zadovoljila moju težnju da pronađem neku voćnu aromu od koje mi se neće "smučiti" život. Za nekih 5-6 sati, popario sam oko 2.5 ml ove tečnosti. Za moj ukus (favorizujem duvanske arome) - komotno mogu da je parim ceo dan, a paralelno sa duvanskim aromama. Lepo izbalansirana, prefinjena voćna i osvežavajuća aroma, koja mi nije "teško" slatka.

NomenNestio:
Nisam odusevljena, ali moze da prodje.

Liquorice

Imagine:
"Originalni ukus likoriša(sladića, gospinog bilja), specijalitet italijanske oblasti Kalabrija. Ukus koji je nemoguće kako opisati tako i kopirati! Nežno slatki osvežavajući likoris u kombinaciji sa nagoveštajem anisa, budi u Vama sećanja na neka prošla vremena." Lagana i osvežavajuća aroma. Jednostavno - Bronhi bonbone :)

Mint

Imagine:
"Mint iz Pijemonta po kojem je FASSI i postao čuven. Tečnost drugačija od svih mint tečnosti koje ste do sada probali! Aroma vrlo precizno odmerene jačine, nakon koje Vam u ustima ostaje osvežavajući ali ne i agresivan ukus mentola." Ranije sam pušio uvek jake analogne cigarete, a periodično sam uzimao i Dunhill menthol (po mom skromnom sudu - najbolja mentol cigareta), a da bih, kako se to onomad pričalo da "plahnem" pluća Ovaj Mint je upravo TO, a što sam tražio u okvirima e-tečnosti! Jedno fino i umereno osveženje posle konzumiranja duvanskih aroma. Aroma za u podne i pred spavanje... Pun pogodak!

Nuts

Imagine:
"Kombinacija lešnika, oraha i drugog sušenog voća čine ovu aromu neuobičajenom. Pažljivim odmeravanjem sastojaka se izbeglo da neki od sastojaka preovlada i time učini samu tečnost neupotrebljivom na duže staze. Osim u samostalnoj upotrebi, izvanredne rezultate daje i pomešana sa duvanskim tečnostima." Jaaaaaakooooo interesantna aroma!!! :) Prvo sam osetio "čokoladu"?!?!?!? ...a zatim se pojavljivao lešnik, orah (ali onaj malo slađi...)... Prvih par dimova, baš lepo, nešto drugačije... Trošio, trošio i STOP... Počela je da mi smeta, da mi bude malo teška... i vratih se na čiste duvanske - oštre arome (takve volim, šta ću... :)) Kako je ocenjujem? Pa, odličnom ocenom! Kako drugačije?!?! Bez obzira što meni ne leži za celodnevno parenje, ova aroma pruža BAŠ ono što i piše u njenom naslovu - NUTS!!! Sedi! 5! :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: M4S - voćni i ostali neduvanski ukusi
« Odgovor #1: Avgust 29, 2014, 12:38:48 pre podne »
Od ovih ukusa volim Fresh Fruit, mada ne mogu da se pohvalim kako se i drugima sviđa  ;D
Intezivni voćni miks u kojem nijedan ukus ne preovladava.

Liquorice mi je ipak favorit, Bronhi bombone u originalu! Neko vreme sam ga koristio u solo varijanti ali mi je dosadio pa ga sada dodajem po par kapi u svaku duvansku tečnost koju koristim. Neverovatno kako ih popravi i otvori  ;)

Što se tiče ostalih ukusa probao sam Coffee i Mint, pošto ne volim takve ukuse ni ove tečnosti mi se nisu dojmile ali su mi poslužile da ih dodajem nekim drugim duvanskim tečnostima.
Vanila i Nuts mi nisu baš nikako legle, ali se zato gomila njih u mom okruženju bukvalno davi u njima, pogotovo u Nuts-u.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Goxy

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #2: Avgust 31, 2014, 12:40:55 pre podne »
Probao sam Nuts i mnogo je dobra. Fresh Fruit nije los, ostalo nameravam da probam kad opet odem do standa.

Na mreži jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Avgust 31, 2014, 04:36:05 posle podne »
Ja moram da priznam da se davim u nutsu cak ga ponekad dodajem nekim blagim vocnin i neduvanskim tecnostima da popravi ukus ako mi se ne dopadaju.

Liquorice mi se nikako nije dopao. Na kraju sam mu dodala mentol i joye RBU i tako sam ga nekako poparila.

Ostale arome su mi pomalo blage ali ipak imam u planu da jos jednom probam kafu i fresh fruit.

Ritchy vanila ima jacu aromu od mentala pa nju koristim.

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Mamic

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4: Septembar 10, 2014, 10:43:49 pre podne »
Coffee smoke - sve preporuke, jedno vreme sam je non stop parila, cista 10-ka!

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
« Odgovor #5: Septembar 11, 2014, 07:43:39 posle podne »
Dark smoke do dzadza ;D
A Nuts je sladak a? :P

Van mreže Guru

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6: Septembar 20, 2014, 08:53:59 posle podne »
Nuts je dobar dok se ne sipa u neki RBA, onda skontas da i nije neka tecnost... Na PT2 mini je najlepsa...

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
« Odgovor #7: Septembar 24, 2014, 01:57:44 posle podne »
Probao nuts...hm,nemam pojma,onako... 8)
Moracu izgleda da je mesam i ja sa nekom duvanskom
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2014, 01:59:33 posle podne Va_pir »

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #8: Oktobar 04, 2014, 05:06:26 posle podne »
Probala par kapi Liquorice dodato u tank duvanske tecnosti ... i jaaaako mi se dopada .
Tacno mirise malo na bronhi
Otvara a ne goji  :laughing6:
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2014, 05:08:55 posle podne Iva »

Van mreže Goxy

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #9: Oktobar 05, 2014, 09:08:10 posle podne »
Probao sam Liqorice na štandu u Bigu i nije loš, ali pošto ne volim neduvanske ukuse nisam ga uzeo. Možda bi mogao da posluži za mešanje sa drugim tečnostima, to nije loša ideja  :hello:

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #10: Oktobar 08, 2014, 08:21:52 posle podne »
Probaj ... ja sam bas protivnik svih vocnih i kolacarskih i bogtepita kakvih ukusa koji na sve lice samo ne na duvan . Nakon skoro 9 meseci se jos uvek vrtim u njima sa povremenim izletima od par pufa tek probe radi .
Ali danas sam bas otisla da uzmem Liquorice jer sa par kapi dodatih u tank sa duvanskom aromom , osnovu ne menjas ali dobijas jedan lagan shmek u pozadini, koji zaista podseca na bronhi ali ne preovladjuje  na takav nacin . Prva asocijacija , posto ja kombinujem tecnosti, je da bi se moglo igrati i pronaci nesto slicno VZ  Island tobacco u nekoj drugoj duvanskoj kombinaciji. Preporuka  :icon_cheers:

Van mreže simona

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11: Januar 20, 2015, 06:37:26 posle podne »
Ja sam se tek nedavno upoznala sa Mentalom. Od neduvanskih sam do sada probala Vanillu, Nuts i Fresh Fruit.
Vanila mi je odlična, mogu da je parim samu po ceo dan, ali ponekad i dodajem par kapi u duvanske tečnosti i to mi je dobitna kombinacija.
Nuts me nije oduševio odmah na prvu loptu, nego tek nakon nekog vremena. Definitivno je neobična tečnost i definitivno ju treba probati.
Fresh fruit mi je prolazna. Plus joj je to što nije onako mučno slatka, pa može da se pari duže vreme, ali me aroma kao takva ne oduševljava.
E-feel Smart, Ego-CC, eRoll-C, i nadamo se uskoro jedan eGrip