Autor Tema: Zdravo svima i potrebno misljenje/savet  (Pročitano 393 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TargeT

• Novajlija
  • *
Zdravo svima i potrebno misljenje/savet
« Topic Start: Avgust 20, 2020, 12:36:38 posle podne »
Zdravo svima i veliki pozdrav Inhaliki i njenim zaposlenima.

Ovo je drugi put da se vracam na vaping kao zamenu za duvan, zadnjih 7 godina sam se striktno drzao rolanja :-))
Vidim da je sve uznapredovalo od mog poslednjeg iskustva i drago mi je zbog toga.
Poucen prethodnim iskustvom odmah sam uleteo u vise opreme za vape jer realno treba mi.
Sada koristim :
-Voopoo drag mini sa UFORCE 2 (bulb 5ml) i glave U2 + N3
-INNOKIN Adept sa ZLIDE (2ml) i glave od 1.6 + 0.48oma
-ZERO pod za kola i takve situacije sa nicsalt tecnostima koje sam dobio uz njega

Tecnosti su striktno iz Inhalika prodavnice, probao par komada iz FIREBOMB  i EL SOMBRERO serije i navucem se na PINA CON CACTUS.
Prva boca od 60 ml / 3mg me odusevi na  Voopoo drag mini sa UFORCE (koristio obe glave)
Narucim sledecu 60 ml / 6mg  i promenim staklo na atomizeru na ovo bulb od 5ml i vise to nije to, slabiji ukus.
Stavim novu glavu i vratim original staklo od 2 ml i opet isto, slabiji ukus.
Racunam zasitio se ukusa pa predjem na druge uredjaje jedno nedelju dana, uzmem od zeta (i njega sam navukao :rofl) druge tecnosti pa se opet navratim na PINA CON CACTUS ali nema napretka.
Mozda je i ova druga tecnost "losa berba", desava se i najboljima ali do sada nisam imao takvo iskustvo.

Ima li neko ideju ili savet sta moze jos da bude u pitanju?
Drugo pitanje ili savet, posto bas volim puna usta ukusa koji bi logican izbor uredjaja / atomisera/ tecnosti (preferiram vocne arome bez mentola) bio da dodam u kolekciju?
Pa makar ucio da pravim sam grejace, sve cu da naucim samo da bude kao prvi put sa PINA CON CACTUS :alal_vera

Hvala svima unapred!

Van mreže dding

• Senior vaper
Odg: Zdravo svima i potrebno misljenje/savet
« Odgovor #1: Avgust 20, 2020, 03:48:06 posle podne »
Moje je misljenje da nikad neces ponoviti ukus od prvog puta,ja promenio atomizere i grejace,ali prvi put je ne ponovljiv.
I nema potrebe menjati atomizere ako dobro rade,nisu tu neke drasticne razlike.

Van mreže ljubimci

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2: Avgust 21, 2020, 10:27:20 posle podne »
Iz našeg dvočlanog duuuuugogodišnjeg vejping iskustva, ništa, ali ništa nije davalo bogatu i punu aromu poput Nicolas i Galaxies (MTL) tankova. Nisu skupe, ako ti nije previše ulaganja, nakači Nicolas na Adept i probaj, neuporedivo je intenzivnija aroma u poređenju sa Zlide.

Van mreže TargeT

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3: Avgust 27, 2020, 02:53:02 posle podne »
Hvala dding i ljubimci na odgovorima i misljenjima, imate li neko iskustvo sa Vapefly Brunhilde MTL RTA 5ml atomizer? da li je bolji od Galaxies (MTL) sto se tice arome ili je svejedno?