Autor Tema: Eleaf tečnosti  (Pročitano 15490 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Eleaf tečnosti
« Odgovor #45: Septembar 05, 2015, 12:56:25 pre podne »
Dobar je taj RY4, to je onaj žuti koji smo mesecima vijali da nadjemo ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Mini

• Novajlija
  • *
« Odgovor #46: Septembar 13, 2015, 09:28:16 posle podne »
Imam RY4 i Virginia. Obe tečnosti su super! Moram da dodjem da probam e leaf USA mix (do sad sam imala joytech koji je isto super)!

Van mreže Drago

• Novajlija
  • *
« Odgovor #47: Maj 24, 2016, 02:00:44 pre podne »
Kada sam tek kupio eGrip u Inhaliki (ili je Inhalici?) bio sam oduševljen ELeaf tečnostima. To je bilo negde sredinom februara. Dve ture su bile odlične. RY4 i USA mix su me oduševile! Sledeća tura u martu je bila isto odlična.

U aprilu sam poručio ponovo, medjutim, to nisu više te arome. RY4 nema ni K od karamele. Osećam kao neki pepermint, ali više onako neku hemiju. Dobro pari, to je ok. Ali aroma - užas! Ne može da se pari!
Slično je i sa USA Mixom, s tim što ova tečnost nema apsolutno nikakvu aromu. Desert ship - FUUUJ!!! Sad bih trebao opet poručiti i ne znam šta da radim. Ova RY4 mi stoji otvorena, nemoguće za parenje.

Da li je neko od vas skoro uzimao ovu aromu i ima li slično iskustvo? Ne znam šta da radim...
(eGrip radi savršeno na RBA glavi, nije to u pitanju.)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #48: Maj 24, 2016, 01:14:27 posle podne »
Još se nismo konsultovali sa lektorima, ali je verovatno pravilnije reći "Inhalici"  ^-^

Što se tiče Eleaf tečnosti, žao nam je ako imate takvo iskustvo. Nismo imali pritužbe na promenu ukusa, RY4 je i dalje jedna od traženijih a USA Mix ubedljivo najprodavanija tečnost. Sve tečnosti koje ste nabrojali su zadnji put poručivane pre neki mesec, a Desert Ship nije ni poručivan u ovoj godini  ;D

Moguće je da Vam naprosto ne odgovara taj karakteristični Eleaf šmek tečnosti, ili ste u fazi kroz koju je prošla velika većina vapera kada arome slabo ili nikako ne osećate. Probajte da probate neku drugu tečnost ili nekog drugog proizvođača, možda KTS Shade (kao blaža i slađa varijanta), KTS USA Mix ili Parliament(malo oporije varijante) ili KTS Real Cigar(hard core duvan, samo za odvažne)  ^-^

Van mreže Drago

• Novajlija
  • *
« Odgovor #49: Maj 25, 2016, 12:50:25 pre podne »
To i radim. Namerno menjam ukuse, nikada dve bočice iste za redom. RY4 mi je zaista najomiljenija. Da ironija bude još veća, nju sam ostavio za kraj, da se zasladim predivnom karamelom sa malo duvana  :pardon

Hvala na brzom odgovoru i preporuci. U svakom slučaju ću nastaviti da kupujem kod vas. Ažurni ste i brzi u dostavi, a to mi je najpotrebnije. U zdravlje!

Van mreže majorosrudi

• Novajlija
  • *
« Odgovor #50: Januar 25, 2017, 11:43:36 pre podne »
Ćao svima. Novsam na forumu, a koristim e cigarete tek 2 nedelje. Želim da probam Eleaf tecnost, a treba mi čist i ne prejaki duvanski ukus. Pomozite mi, koji da uzmem.
hvala

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #51: Januar 25, 2017, 12:08:15 posle podne »
Dok sam koristio njihove tecnosti, Eleaf Tobacco mi se najvise svidjala.

Preporucujem ti da probas vise aroma dok ne nadjes onu koja ti najvise lezi, posto je u pitanju jako subjektivna stvar.

Imas u inhalika prodavnicama da probas neke tecnosti na licu mesta.
« Poslednja izmena: Januar 25, 2017, 12:10:08 posle podne chikavili »

Van mreže majorosrudi

• Novajlija
  • *
« Odgovor #52: Januar 25, 2017, 12:37:11 posle podne »
Na žalost nemam u okolini gde da probam, naručujemo preko interneta.
Prva tečnost koju sam kupio je bio Usa Mix od dekanga, ali mi je to bio odvratno sladak, jel Eleaf Usa Mix isto toliko sladak?
A Virginia? Vidim da ga svi hvale

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #53: Januar 25, 2017, 12:41:48 posle podne »
Dok sam koristio Eleaf tečnosti, meni je lično Virginia bila najbolja.
Kako i sam reče, čist i ne prejak ukus duvana.

Van mreže Robert

• Stara garda
« Odgovor #54: Januar 25, 2017, 04:15:07 posle podne »
Eleaf USA Mix je isti kao Joyetech Usa Mix.
Nije sladak ni malo

Sony Xperia ZR

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #55: Januar 25, 2017, 07:01:10 posle podne »
@Robert je proterao litre USA Mix-a, ako ti za njega daje preporuku to ti je sigurica ;)
Jedino što ćemo imati malu nestašicu Eleaf tečnosti, propustili smo da ih poručimo pre kineskih praznika.

Ono što znam na osnovu iskustava drugih i nekog svog sećanja: USA Mix i Virginia nisu slatki, USA je neutralna a Virginia malo opora. Ako bi nešto malo aromatizovanije, onda je preporuka za Cigar (manje aromatizovan) i Tobacco (više aromatizovan).

Van mreže drap

• Senior vaper
« Odgovor #56: Januar 25, 2017, 11:32:23 posle podne »
+1 za opis i preporuku Eleaf/Joyetech USA Mix.

Mozda je malo teska za pocetnika...ili malo teska za prihvatanje u pocetku...ili je malo teska generalno. Ja sam je tek iz treceg pokusaja prihvatio i "razumeo" ( i to samo na jednoj jacini nikotina)

Ali kad sam je zavoleo...pa i ja sam je "proterao" verovatno nekoliko litara ! Nezamenljiva.  :doubleup

Nazalost, ne moze da se pravi u DIY varijanti, ne postoji naravno aroma, ni dovoljno uspesan klon. Ipak, nesto najpribliznije i najslicnije sto sam dosada nasao je Old Tobacco Premium aroma...to ako jednog dana pocnes da pravis sam tecnosti.

Virginia...meni malo previse cvetnih nota. Nije spomenut DAF. DAF je meni vrlo neutralan, sladak nije sigurno, nije ni aromatizovan narocito. Ustavri "nit' smrdi nit' mirise", ali bi kao takav mozda bio neka "sigurna" varijanta...nista nema da se narocito dopadne, ali nista ni ne smeta.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #57: Januar 25, 2017, 11:44:50 posle podne »
Jeste, DAF smo prevideli: vrlo fina i nenapadna aroma.

Za Virginiu se ne slažemo jer verovatno ne mislimo na istu. Ona tamna je mnogo aromatizovana i ima raznih cvetnih i karamel nota, ta je u internoj Joye oznaci "Type J". Type Z je ona koju već neko vreme imamo u ponudi, skoro providna.

Van mreže majorosrudi

• Novajlija
  • *
« Odgovor #58: Januar 26, 2017, 06:17:56 pre podne »
Hvala svima na savetima i pomoći. Uzeću USA MIX na 16 mg pa da vidimo.
 ::pusac4

Van mreže majorosrudi

• Novajlija
  • *
« Odgovor #59: Februar 10, 2017, 12:27:38 posle podne »
Sinoć mi je stiglo Eleaf USA MIX 11 mg.  Malo sam razredio sa 0 jer izgleda da mi je 11 mg previše,ali je odlična.
Hvala još jednom.
Sledeće će biti DAF ali samo 6 mg.