Autor Tema: Joyetech eGo AIO 1500mAh VS Vapefly Galaxies MTL 1400mAh  (Pročitano 387 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sne

• Novajlija
  • *
Joyetech eGo AIO 1500mAh VS Vapefly Galaxies MTL 1400mAh
« Topic Start: Mart 21, 2020, 11:55:46 posle podne »
Zdravo,

Imam nekoliko (početničkih) pitanja, tj. želeo bih da se konsultujem sa vama pre kupovine  :-)

Naime, dvoumim se između sledeća dva proizvoda:

VS

Cene su gotovo identične.

Pretpostavljam da su oba modela jednostavna za upotrebu i održavanje, ali video sam da uz Vapefly (Galaxies MTL 1400mAh) dolazi kesica sa zamenskim gumicama, dok Joyetech nema to... Pošto sam "novajlija", ne znam čemu služe te gumice (pretpostavljam da je objašnjeno u uputstvu), ali ono što me najviše brine je: šta kada "potrošim" (tj. kada stradaju) te gumice posle nekog vremena? Gledao sam na vašem sajtu i nigde nisam uspeo da ih nađem ponudi (ako ima, molim vas da mi date link  :-) )

I, na kraju, koja je generalno vaša preporuka, da morate - koji biste vi model izabrali? :-) Čini mi se da je Joyetech (eGo AIO 1500mAh) dosta poznatiji (komercijalniji), što valjda može da bude prednost kada su u pitanju delovi (da ih je lakše nabaviti)... ali, s druge strane, pretpostavljam da je Vapefly (Galaxies MTL 1400mAh) je nešto noviji model (što možda može da ima neke prednosti, npr. možda će baterija duže trajati)?

« Poslednja izmena: Mart 22, 2020, 12:08:34 pre podne sne »

Van mreže Paun

• Senior vaper
 Po meni je Vapefly Galaxies MTL 1400mAh boji izbor iz više razloga.Ovaj uređaj ima nešto bolju aromu,tank se može odvojiti od baterije pa se može koristiti i na drugim modovima ili sa dve baterije,bateruja ima 3 režima rada (dva regulisana i konstantni) a i uređaj je novije generacije pa je očekivano i duža podrška.
 Za gumice se nemoj brinuti jer ako dođeš do toga,onda ćeš već imati i još neki komad opreme :-) .Gumice su dugotrajne i do sada ih nisam menjao ni na jednom tanku osim na KF Prime (fabričke su bile katastrofa).
 Nadam se da ćeš izabrati uređaj koji će ti odgovarati.

Van mreže hertz

• Senior vaper
Bez razmišljanja Vapefly galaxies mtl starter kit. Uzeo sam jedan primerak za jednog početnika, naravno testirao sam ga i oduševio se. Manjih je dimenzija, diskretan, kvalitetno odrađen, za aromu da ne pričam radi kao neka ozbiljnija sprava... Ovaj kit preporučujem svakom početniku! Zaista najbolji kit u tom cenovnom rangu.