Autor Tema: KTS Tea Time DIY arome  (Pročitano 220 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
KTS Tea Time DIY arome
« Topic Start: Decembar 06, 2019, 12:47:46 posle podne »
Tea Time je nova kolekcija vrhunskih aroma iz KTS-a, predstavljena u novembru 2019. na vape sajmu u Dortmundu. Tea Time ukusi su inspirisani čuvenim Arizona hladnim čajevima, napicima veoma popularnim širom Evrope. Probajte KTS verziju vaperskih hladnih čajeva i pronađite svog favorita.

Blaubeere aroma je mešavina slatke kruške i borovnice, sa prijatnim coolerom u pozadini za kompletan užitak hladnog čaja.

Granatapfel aroma je sočni nar pomešan sa ukusom hladnog zelenog čaja.

Honig aroma je slatki med sa prijatnim coolerom u pozadini, za kompletan užitak hladnog čaja.

Melone aroma je sočna, zrela dinja sa prijatnim coolerom u pozadini, za kompletan užitak hladnog čaja.

Za više detalja posetite: KTS Tea Time DIY arome

KTS Tea Time DIY arome su u "20 za 120" pakovanju: u originalnoj Chubby Gorilla bočici od 120ml je 20ml arome. Za dobijanje e-tečnosti spremne za upotrebu je potrebno samo da dodate 100ml nikotinske baze, dobro promućkate i sačekate nekoliko dana.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: KTS Tea Time DIY arome
« Odgovor #1: Decembar 06, 2019, 08:13:12 posle podne »
Moji dojmovi:

Nar i Dinja: vrlo fine arome, jasnog ukusa i za mene odmerene baš po meri. Može da se koristi po ceo dan, ne guše i nisu previše slatke.

Borovnica-kruška: čudan miks. Probao sam je dan nakon mućkanja, imala je neku čudnu notu, pomalo odbojnu. Neki su to opisivali kao parfem, neki kao gorčinu, ali na svu sreću nakon par dana ta nota se izgubila. Sada mi je ova aroma omiljena iz Tea serije.

Med: dugo sam izbegavao da je probam, zbog prethodnih loših iskustava sa aromama koje sadrže med. Na kraju se naterah da probam, i nisam se pokajao  ^-^
Pre svega, ovo je prva aroma koja sadrži ukus meda a da ne smrdi. Čak je suprotno - svi komentarišu da za njom ostaje vrlo lep miris.
Sama aroma je vrlo prijatna za duže korišćenje, ali mi se ponekad učini da joj nešto fali. Mislim da bi se još bolje pokazala ako bi se pomešala sa nečim, ali nemam još uvek ideju sa čim... No, ova aroma je još sveža, tek pre neki dan sam je smućkao. Tako da ćemo sačekati za konačan sud.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Stara garda
Odg: KTS Tea Time DIY arome
« Odgovor #2: Februar 13, 2020, 11:07:44 pre podne »
Evo i ja da napisem jedan mali komentar za ove arome.
Od ovih aroma za probu uzela sam Granatapfel aromu.

Granatapfel aroma - na sajtu stoji opis ove arome - sočni nar pomešan sa ukusom hladnog zelenog čaja. Ova aroma mi se u startu dopala bas zato sto se lepo oseca ukus sltko-kiselog zrelog nara. Zeleni caj se jednostavno stopio sa ukusom nara koji dominira. Lepa osvezavajuca aroma koju mogu da parim svaki dan.  ::sreckovic

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)