Autor Tema: KTS Line DIY arome 20ml za 120ml  (Pročitano 377 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
KTS Line DIY arome 20ml za 120ml
« Topic Start: Decembar 06, 2019, 12:42:32 posle podne »
Line je kolekcija vrhunskih aroma iz KTS-a. Proizvodi iz Line serije su već drugu godinu za redom među najprodavanijim u preko 300 vape prodavnica širom Evrope.

Black aroma je apsolutni bestseler u 2019. godini. Zaista fantastična mešavina ukusa kupine, ličija i borovnice, uz veoma blag cooling u pozadini.

Bronze aroma je mešavina ukusa slatke, crvene jabuke i marcipana. Tu je i malo cimeta u pozadini, da kompletira ovu poslasticu za ljubitelje slatkih i voćnih aroma.

Silver aroma je mešavina ukusa vanila pudinga i banane. Vrlo intezivna i postojana.

White aroma je naslednik fenomenalne Line Black arome. Još jedan fenomenalan miks iz KTS-a, pravi ADV (All Day Vape) ukus koji je od prvog dana uspeo da sustigne (a negde i prestigne) popularnost starijeg Black brata.
Line White aroma u osnovi ima sočnu krušku pomešanu sa nekoliko vrsta voća, a za vrlo blagu osvežavajuću notu se pobrinulo malo peperminta.

Za više detalja posetite: KTS Line DIY arome

KTS Line DIY arome su u "20 za 120" pakovanju: u originalnoj Chubby Gorilla bočici od 120ml je 20ml arome. Za dobijanje e-tečnosti spremne za upotrebu je potrebno samo da dodate 100ml nikotinske baze, dobro promućkate i sačekate nekoliko dana.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: KTS Line DIY arome 20ml za 120ml
« Odgovor #1: Decembar 06, 2019, 08:06:08 posle podne »
Neki moji utisci, posle par meseci korišćenja:

Black - perverzija od arome. Bukvalno bih mogao da je parim svaki dan, po ceo dan. Miks nekoliko voćkica od kojih nijedna ne dominira, vrlo blagi cooler u pozadini tek da se oseti. Od mene apsolutna preporuka.

White - takođe fenomenalan miks, nešto drugačiji i manje intezivan nego Black. Mnogi korisnici ga biraju pre nego Black, jer je ovde za hlađenje zadužen perermint (isto baš blago doziran).

Bronze - fina kombinacija, no nije moj film. Probao sam maltene sve arome jabuka štrudli/kolača koje su nam dostupne, nijedna mi se nije dojmila  ^-^ ovde je jabuka sa marcipanom i malo cimeta, pa je ukus veoma intezivan. Za svoje potrebe sam razblažio ovo "fabričko doziranje" sa nekih 20% baze, i tako mi više prija.

Silver - najintezivnija aroma banane koju sam do sada probao. Na pola boce sam je razblažio nekih 20-ak posto, sad mi je taman.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Stara garda
Odg: KTS Line DIY arome 20ml za 120ml
« Odgovor #2: Februar 13, 2020, 11:46:06 pre podne »
Ove arome koristim vec neko vreme i navela bih par mojih zapazanja jer ce to mozda nekom da koristi. Za probu uzela sam Black, White i Silver. Odmah sam ih smuckala jer su mi bozanstveno mirisale i taman sam imala toliko baze da ne moram da je pravim. Prva proba nakon 3 dana je bila totalni fijasko. Black aroma mi se uopste nije dopala, white onako a silver -  nekakava banana koja mi bas nije legla. Razocarano stavim ih u kutiju gde cuvam tecnosti koje treba da sazru.

Nakon izvesnog vremena, setim se da sam se isto tako razocarala nakon prve probe Vampire Vape Blood Sukka. Tragajuci po internetu sta ljudi misle o ovoj aromi naletim na jedan komentar da ona mora da odstoji bar mesec dana i da je nakon tog vremena super i zaista je i bila super. Resila sam i da primenim isti metod i sledeca proba je bila nakon mesec dana. Tecnosti su sada bile zaista mnogo mnogo bolje.  ;D

Black - kupina, liči i borovnica, sa veoma blagim coolingom u pozadini su stopili u jednu tecnost koja mi se bas dopala. Sta dominirima ne mogu da kazem, jednostavno dobijena tecnost mi se bas dopala. Mogla bih da je parim  po ceo dan ali ne bas svaki dan.  ::namig

White - ovu aromu sam uzela iz radoznalosti jer do sada nisam imala nijednu tecnost sa kruskom. Kruska i ostale vockice u ovom miksu sa malo peperminta dale su jednu fenomenalnu tecnost koja mi se dopala vise nego black. Tecnost zaista ima jako interesantan ukus i drugacija je od svega sto sam do sada probala. Mogu da je parim ceo dan.   :ludiloo

Silver - Banana i vanila - lepa slatka kombinacija ali ipak nesto tu malcice fali. Nisam je razblazila. Mogu i ovako da je parim jer ja volim slatke tecnosti. Razmisljala sam sta da joj dodam i resila da dodam malo coolinga. Po preporuci sa sajta (1-5 kapi na 10 mil tecnosti) dodala sam 24 kapi na 120 mil i ostavila da ostoji pa dana. Nakon par dana kada sam je probala ispala je bas super - pomalo sad sa tim blagim hladjenjem koje daje cooling u pozadini podseca na sladoled od banane. Ovako dobijeni miks mi je super za ceo dan.  ::sreckovic

Napisah sve ovo iz jednog razloga - slozeni miksevi moraju da odstoje malo duze kako bi dobijena tecnost bila ekstra za parenje.  Ovo je samo moje misljenje ...  ::namig
« Poslednja izmena: Februar 13, 2020, 11:52:56 pre podne jasmina »
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)