Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 174 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Pozdrav svima
« Topic Start: Oktobar 04, 2019, 05:12:03 posle podne »
Pozdrav i dobro došao.

Nisam razumeo iz tvog posta da li i dalje koristiš tu e-cigaretu ili si je skroz batalio. Kako god, sada je ponuda osetno bolja i postoje mnogo kvalitetniji i pouzdaniji modeli.

S obzirom da si strastven pušač, mislim da bi nešto poput Kroma-A kompleta bilo dobar izbor za tebe.

https://eliquid.rs/elektronske-cigarete/lux-kompleti/innokin-kroma-a-zenith-kit

Baterija koja bi trebala da ti potraje ceo dan (a i ako ne, lako se puni i možeš je koristiti dok se puni) i Zenith atomizer koji je medju najboljim modelima za mtl korisnike.
Ta baterija ti može fino poslužiti i kasnije, ako budeš hteo da unaprediš opremu i koristiš neki od atomizera za samostalno motanje grejača.

Ti si MTL korisnik, kao i svaki pušač  ^-^ Iako ti se čini da možeš puno da povučeš, to nije ono što se smatra DTL korišćenjem kod e-cigareta. Ne znam kako da ti ga pravilno opišem, zamisli da pokušavaš da pušiš kroz gumeno crevo koje je na drugom kraju skroz otvoreno ili veoma blago zatvoreno. E, toliko se razlikuje osećaj u odnosu na ovo što sad pariš  ^-^

Druga interesantna opcija bi mogla biti Eleaf iStick 30W baterija i Joyetech Exceed atomizer. Razlike u odnosu na Kromu-A su uglavnom estetske, funkcionalno su veoma slični.

Naravno, najbolje bi bilo da uzmeš baterijski mod sa 18650 baterijom, ali to je već značajno skuplja investicija u startu. Uvek sam za to da se ne bacaju pare ukoliko se za time ne ukaže potreba. Ako ti neka od ovih kombinacija pomogne da prestaneš da pušiš, za neki mesec ako osetiš potreb za boljim atomizerom i jačom baterijom - već ćeš uštedeti dovoljno za neku novu opremu.

Što se tiče tečnosti, KTS Parilament, Cohiba i Real Cigar su već dugo bestseleri i omiljene među početnicima. Tu je još gomila duvanskih tečnosti sa nekim dodatnim ukusima, ali otom-potom.

Ako te još šta interesuje, pitaj bez ustručavanja.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.