Autor Tema: Halo DIY arome  (Pročitano 278 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Halo DIY arome
« Topic Start: Jun 26, 2019, 05:17:38 posle podne »
Halo DIY arome

HaloCigs je čuveni proizvođač e-tečnosti iz USA, jedan od brendova sa najdužim stažom u vape svetu. Halo duvanske tečnosti su od prvog dana na pijedestalu svetske ponude, zahvaljujući svojoj kompleksnosti i originalnim ukusima.

Prateći trendove u vape svetu, HaloCigs je od nedavno u ponudu uvrstio i DIY arome. Sada ove fantastične ukuse možete dobiti i u sopstvenoj režiji, koristeći nikotinsku bazu koja Vam odgovara.

U ponudi bi trebalo da su kompletne Blue i White serije Halo DIY aroma. Radi se o sledećim ukusima:

Blue Series:
Freedom Juice
Longhorn
Malibu
Prime 15
Subzero
Torque 56
Tribeca
Turkish

White Series:
Frostbite
Hybrid
Krypton
Timber
Whisper

U vezi doziranja je ista priča kao za većinu svetskih premium brendova: fabrika preporučuje znatno više, ali je za većinu aroma doziranje od 10% više nego dovoljno.

Za više detalja posetite: Halo DIY arome

Van mreže jasmina

• Vaper!
Odg: Halo DIY arome
« Odgovor #1: Jul 16, 2019, 12:02:51 posle podne »
Od ovih aroma probala sam Malibu.
Pre par godina koristila sam gotovu tecnost Halo Malibu i to je jedna od tecnosti koju sam obozavala. Cena joj je u to vreme bas bila jaka.

Kada sam videla da Inhalika nabavila ove arome morala sam odmah da je probam. Dozirala sam sa 15% (baza 70VG/30PG i 3mg nikotin) kao sto stoji na sajtu i to mi bas odgovara. Tecnost u kojoj vise osecam ananas nego kokos sa malo peperminta koji daje ovoj aromi osvezavajuci  ukus kakav ja volim.  ::sreckovic

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Halo DIY arome
« Odgovor #2: Jul 16, 2019, 05:37:35 posle podne »
Već odavno skoro da ne koristim duvanske arome, ovde sam ipak morao uzeti da probam Torque 56 jer je to bila prva "ozbiljna" tj kompleksna e-tečnost koju sam u životu probao.
10ml arome u 100ml baze, već nakon par dana je to ukus starog, dobrog Torkija
Opalim po tank s vremena na vreme, čisto da presečem. I dalje ne umem da opišem taj ukus, kao ni ostali koji su ga probali. Al radi posao

Inače, od Halo ukusa Malibu i Tribeca su najpoznatiji i najtraženiji. Tribeca je možda i najčešće kopiran duvanski ukus na svetu.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.