Autor Tema: WizardLab DIY arome 20ml za 120ml  (Pročitano 241 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
WizardLab DIY arome 20ml za 120ml
« Topic Start: April 25, 2019, 09:13:57 posle podne »
WizardLab DIY arome 20ml za 120ml

WizardLab nam se predstavlja kolekcijom koju čini 8 aroma duvanskih ukusa i 6 aroma slatkih i kremastih ukusa.

Više o ovim aromama možete videti na sledećim likovima:

WizardLab DIY Sweet Cream arome

WizardLab DIY Tobacco arome

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: WizardLab DIY arome 20ml za 120ml
« Odgovor #1: April 25, 2019, 09:28:21 posle podne »
Juče smo smućkali svih 14 aroma, naravno nema trika da se regularno sačeka  da to sazri kako dolikuje :)
Pisaću svoje utiske kako koju budem probao, i kasnije kad sazru. Na papiru tu ima par interesantnih kombinacija, pogotovo za one koji vole cooling u tečnostima.
Interesanta stvar sa coolingom je da tečnosti koje ga sadrže po pravilu osetno manje prljaju grejače. Na prvu nisam bio fan tog ukusa, ali sam se polako navukao preko El Sombrero Sauco con Hibisco i neke Dinner Lady letnje verzije jagode sa coolingom
Po Evropi maksimalno briju po coolingu, neki od poznatih proizvodjača maltene i nemaju tečnosti bez njega.

Verujem da znate ali čisto da spomenem: cooling je drugačiji od mentola jer nema ukus, samo dodaje taj osećaj hladjenja originalnoj tj baznoj aromi.

Danas probano:
- Sweet Mellon Strawberry: super kombinacija sa cooling efektom koji se baš oseća. Taj jedan tank mi je fino seo, ali se bojim da će se ovo doziranje ispostaviti kao prejako kad tečnost odstoji.

- Strawbano's Desert: nije loše, ali mi se pomešalo sa prethodnom tečnošću pa nemam konkretan utisak

- Wizard Bueno: na prvu sjajna kombinacija, vrlo lagana. Naravno, nisam ponovio grešku od malopre pa sam uzeo nov atomizer sa svežim setapom.

Duvanske ne verujem da ću probati, osim onih za koje dobijem preporuku. U ovoj seriji najviše očekujem od Lemon Tarta, koji bi trebao biti "unapredjena" kopija čuvenog Dinner Lady Lemon Tarta. Samo je ovaj malo manje sladak i sa malo više limuna.

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Maj 03, 2019, 02:32:59 posle podne »
Update:

- Watermellon Explosion: vrlo lepa i osvežavajuća kombinacija lubenice i dinje, dinja se više oseća. Coolinga ima bukvalno mrvu, tek toliko da blago istakne ukus, većinu vremena ga nisam ni osetio

- Lemon Tart: baš kako je opisano, malo manje slatka verzija Dinner Lady Lemon Tarta. Prijatna varijanta za ceo dan

- Caffe Latte: nikada nisam uspeo da tečnost sa kafom koristim duže od jednog tanka, ali sam se sad ponadao povučen iskustvima drugih koji su probali ovu verziju. Na žalost, rezultat je isti: kafa u e-tečnostima za mene ostaje no-no  ^-^

- Wizard RY4: nešto između FA RY4 i TPA RY4 Double. Vrlo fina kombinacija, samo što mi se ovo doziranje učinilo prejakim. Videćemo kako će biti kad odstoji, no cenim da bi meni mera bila barem 10-20% razblažena varijanta.

Posle par dana stajanja sam opet probao Sweet Mellon Strawberry. Utisak je sad malo drugačiji, cooling se izgubio i sasvim fino je doziran, a jagoda i dinja su izbile u prvi plan. Ipak se treba držati starog pravila da se tečnost ostavi da sazri, pogotovo kad su u pitanju složene arome sastavljene od više ukusa.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #3: Jul 12, 2019, 06:26:57 pre podne »
Ukoliko neko troši ove arome, konkretno...
Wizard Bueno i Caffe Latte
Neka napiše koju reč.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #4: Jul 16, 2019, 11:27:45 pre podne »
Od ovih aroma probala sam - Lemon Tart. Ukus Limuna sa ne kim keksom u pozadini mi se bas dopalo.  ::sreckovic

U buducnosti planiram da probam jos neku od ovih aroma, prvenstveno kafu, ali nikako da postignem koliko noviteta je pristiglo.  :doubleup

Veliko hvala Inhalici sto nam je omogucila da probamo sve ove arome koje su deo njihove prodaje. :-))
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)