Elektronske cigarete > Modeli koji nisu deo naše ponude

Damn vape fresia

(1/2) > >>

hertz:
Danas dođem u posed dotičnog atija. Prvi vizuelni utisak, onako...manjih dimenzija, simpatičan tu i tamo. Dosta kvalitetno urađen, materijal, završna obrada...sve OK. Prvi setap od Nicr80 0.32mm 7 namotaja oko 2.5mm microcoil, vata redovna količina, odsečem višak da ne dodiruje dno baze, sipam divlju jagodu i iz prve ati radi kao lud, izuzetna aroma, momački th :pusac2 ,para...ma sve! Poparim 2 tanka i sve mi bolji i bolji. AFC dobar, bez falš vazduha, može da se podesi kako želite. Postavljanje setapa pesma, dosipanje tečnosti isto, drip tip dobar, komora srednje veličine, navoji dobri... Posle 2 tanka ubacim setap od fused clapton žice kombinacija Kanthala i Nicr80 još bolje radi, ostaje mi da još isprobam par setapa ali do sada nisam uvideo ni jednu grešku, ni jednu manu, pravi i dobar MTL atomizer. Preporučio bih svim MTL uživaocima ovu spravicu, naravno, biće korisnika kome ova sprava neće odgovarati, uostalom tako sam i došao do njega  :-)) Pozdrav kolege vaperi i uživajte u pari :sm_ok

hertz:
Update: AFC ipak ima malo falš vazduha, ali to ne menja sve gore što sam napisao. Fresia mi je i dalje vrh atomizer.

Shaka Zuluf:
Okači neku sliku, niko ne zna koji je to atomizer  ::namig

hertz:
Evo ih  ::namig

Paun:
Ne sporim da je ovo dobar MTL atomizer ali njegova glavna karektiristika je dvokanalni AFC, pa se može koristiti i za restrektivni DTL.Tako ga je proizvođač i okarakterisao.
 Svakako zanimljiva sprava.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju