Autor Tema: Damn vape fresia  (Pročitano 279 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hertz

• Senior vaper
Damn vape fresia
« Topic Start: Mart 06, 2019, 12:25:54 pre podne »
Danas dođem u posed dotičnog atija. Prvi vizuelni utisak, onako...manjih dimenzija, simpatičan tu i tamo. Dosta kvalitetno urađen, materijal, završna obrada...sve OK. Prvi setap od Nicr80 0.32mm 7 namotaja oko 2.5mm microcoil, vata redovna količina, odsečem višak da ne dodiruje dno baze, sipam divlju jagodu i iz prve ati radi kao lud, izuzetna aroma, momački th :pusac2 ,para...ma sve! Poparim 2 tanka i sve mi bolji i bolji. AFC dobar, bez falš vazduha, može da se podesi kako želite. Postavljanje setapa pesma, dosipanje tečnosti isto, drip tip dobar, komora srednje veličine, navoji dobri... Posle 2 tanka ubacim setap od fused clapton žice kombinacija Kanthala i Nicr80 još bolje radi, ostaje mi da još isprobam par setapa ali do sada nisam uvideo ni jednu grešku, ni jednu manu, pravi i dobar MTL atomizer. Preporučio bih svim MTL uživaocima ovu spravicu, naravno, biće korisnika kome ova sprava neće odgovarati, uostalom tako sam i došao do njega  :-)) Pozdrav kolege vaperi i uživajte u pari :sm_ok

Van mreže hertz

• Senior vaper
Odg: Damn vape fresia
« Odgovor #1: Mart 06, 2019, 11:36:57 pre podne »
Update: AFC ipak ima malo falš vazduha, ali to ne menja sve gore što sam napisao. Fresia mi je i dalje vrh atomizer.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Mart 06, 2019, 12:01:32 posle podne »
Okači neku sliku, niko ne zna koji je to atomizer  ::namig
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #3: Mart 06, 2019, 12:43:11 posle podne »
Evo ih  ::namig

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #4: Mart 06, 2019, 12:43:27 posle podne »
Ne sporim da je ovo dobar MTL atomizer ali njegova glavna karektiristika je dvokanalni AFC, pa se može koristiti i za restrektivni DTL.Tako ga je proizvođač i okarakterisao.
 Svakako zanimljiva sprava.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #5: Mart 06, 2019, 12:45:45 posle podne »
Vrlo zanimljiva sprava! Kao i što sam gore napisao, AFC može da se podesi kako god želite  ::namig

Van mreže drap

• Senior vaper
« Odgovor #6: Mart 06, 2019, 12:52:01 posle podne »

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #7: Mart 15, 2019, 02:38:46 posle podne »
  Stigla Fresia, dobio na probu od kolege.Naravno,i mene je zanimala u svojstvu MTL atomizera.Mogu samo da potvrdim @hertz-ovu priču.Stvarno dobra sprava, gledano sa svih aspekata.Preporuka za sve ljubitelje MTL vajpa.
 Dodao bi samo,pošto mi nije dao đavo mira,daje dobru aromu i na više watti i većim protokom vazduha  :nemampojma

Fresia je atomizer koji je zaista vredan pažnje :doubleup

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #8: April 27, 2019, 09:37:52 posle podne »
I tako....probao,video da mi leži i rešio da pribavim jedan primerak za sebe :-))

U zadnje vreme probao sam više raznih atija i mogu reći da mi se ovaj najviše svideo.Legao mi na prvu, a i posle dužeg korišćenja nisam mu našao ni jednu manu.Stvarno dobar mališa,naročito za ljubitelje tešnjeg cuga.