Elektronske cigarete > Modeli koji nisu deo naše ponude

Berserker v1.5 mtl ati

(1/3) > >>

Dimitrije1991:
Pozdrav ljudi, zanima me da li je neko imao iskustvo sa Berserker V1.5 atomizerom?
Ako jeste kako mu se cini i koja je razlika od predhodne verzije?
Trazio sam ali nisam uspeo da nadjem, uglavnom se pisalo o prvoj verziji i mini verziji, zato otvaram novu temu. Hvala! 🙂

Shaka Zuluf:
Imam ga možda dve-tri nedelje, pisao sam nedavno iskustva u nekoj od tema. Meni vrhunski atomizer, možda i najbolji koji sam do sad koristio.
Sa ovom rupom za vazduh su neznatno ublažili TH ali je aroma nekako glatka i baš mi prija.

Takođe, kvalitet izrade je bolji nego na prvom Berserkeru. Navoji su odrađeni drugačije i lakše se odvrće i zavrće, a rešen je i problem sa dosipanjem pa se Berserker 1.5 bez problema puni od gore. Jedino što se, kad se zavrne, oko spoja uvek pojavi malo tečnosti, ali mora nešto da ostane i za sledeću verziju  ^-^

hertz:
Hoće li biti bers u prodaji u našoj dragoj inhalici  ::pusac4

Dimitrije1991:
Hvala na detaljnom odgovoru Shaka! 😉
Definitivno ga onda vredi uzeti i isprobati...
I mene zanima hoce li biti u Inhalici mogucnost da se kupi u nekom narednom periodu? 😀

Shaka Zuluf:
U neko skorije vreme neće, naš primarni dobavljač iz nekog razloga nema VandyVape proizvode. Radimo na saradnji sa još nekim kvalitetnim dobavljačima, tako da u narednim mesecima očekujemo veoma interesantna iznenađenja.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju