Autor Tema: Aromes et Liquides DIY arome  (Pročitano 334 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Aromes et Liquides DIY arome
« Topic Start: Decembar 26, 2018, 02:50:32 posle podne »
Aromes et Liquides DIY arome

Kolekcija fenomenalnih DIY aroma poznatog francuskog proizvođača Aromes et Liquides.

Za početak, predstavljamo Vam sledeće ukuse:

• Fury - Zero
  • Oni - Zero
  • Ragnarok
  • Shinigami - Zero
  • Shiva
  • Succube
  • Valkyrie

A&L arome su visoke koncentracije, pa je preporučeno doziranje u rasponu od 5% do 8%. Na sajtu prodavnice je navedena precizna preporuka proizvođača za svaku aromu.

Za više detalja posetite: A&L DIY arome

Van mreže jasmina

• Vaper!
Odg: Aromes et Liquides DIY arome
« Odgovor #1: Jul 16, 2019, 12:45:57 posle podne »

Kad sam videla ove arome na sajtu sve dok se nisu pojavile razmisljala sam koju da uzmem. Po opisu sve su mi bile intresantne i na kraju sam se odlucila za 2.

Ragnarok aroma - dozirala sam je sa 5% (baza 70/30 3mg nikotina) i nakon 7 dana cekanja resila da probam. Lep osvezavajuci miks u kome povremeno se oseti malo jace jagoda a coolinga ima taman toliko da daje osvezavajucu notu ovom miksu. Tecnost, po meni za ceo dan. ::sreckovic

Fury - Zero aroma - isto sam dozirala 5% (baza 70/30 3mg nikotina) i nakon 7 dana cekanja resila da probam. Kao sto su i naveli na sajtu ovde se oseca ukus slatkog zrelog manga. Tecnost nije previse slatka nego je bas kako treba za sladokusce koji vole mango. Tecnost koju bih isto tako mogla da parim ceo dan.  :doubleup

Ja sam inace probala nekoliko tecnosti sa mangom pa sam resila da se malo poigram sa ovom  tecnosti tako sto sam joj dodala druge gotove tecnosti da probam. Prvo sam joj dodala malo Halo Malibu da  dobije malo taj osvezavajuci ukus pa sam joj dodala i kajsiju. U ovom miksu ukus manga malo je kiselkastiji a tu notu mu je dala kajsija ali sa osvezavajucom notom. Zatim sam Fury - Zero dodala malo pomorandze i Malibu. Mango opet dominira ali je sad manje kiselkast od miksa sa kajsijom a negde u pozadini po malo se oseca pomorandza.

Fury - Zero aroma mi se bas dopala kako samostalno tako i ovim kombinacijama.  :doubleup

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Jul 16, 2019, 05:46:48 posle podne »
Stiže za neki dan popuna stanja A&L aroma, kao i ukusi koje nismo ubacili u prvoj ruci.
Nameračio sam Fury, jer sam za nju dobio najviše dobrih recenzija (naravno, posle neprikosnovenog Ragnaroka). S obzirom da mi svakako ne treba svih 30ml arome, ako si voljna možemo napraviti menjažu 10ml Fury za 10ml Fury Zero.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Jul 16, 2019, 08:41:22 posle podne »
Moze  :sm_ok
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #4: Avgust 11, 2019, 08:24:42 pre podne »
Popunjen je lager A&L aroma, a u ponudi je još nekoliko novih ukusa.

Osim voćnih mikseva, tu su i dve duvanske arome: RYAN USA i RYAN USA Limited.

Čekamo Vaše utiske  ^-^

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #5: Avgust 11, 2019, 04:35:30 posle podne »
Ragnarok = Rumenko
Rumenka nisam nešto obožavao kao sladoled, ali kao eliquid je super!
Ima li utisaka o drugim aromama?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #6: Avgust 11, 2019, 05:32:14 posle podne »
Ja sam smućkao nekoliko komada, još uvek su sveže pa da ne trčim sa komentarom ali mi se na prvu nešto nisu dojmile.
Mada mi je potpuno jasno zbog čega je ovakva pomama za njima, miksevi su prilično intezivni i zanimljivo spojeni.

Meni se nisu dojmile jer su ukusi uglavnom veštački, a ja sam tu više za prirodnije ukuse. Npr taj Ragnarok mislim da ni nema jagodu u sebi ili je ima nešto malo ali nije primarna - ali te potsetio na Rumenko sladoled baš zato što je u Rumenku veštak jagoda.

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #7: Avgust 12, 2019, 10:09:38 posle podne »
 :-)) Verovatno. Već prvi snif iz bočice me je strašno iznenadio jer uopšte nisam očekivao tako poznat miris, pogodjen bez greške.

Smućkao sam prvu turu na preporučenih 5%, a novu turu na 9%, da vidim kako će da ispadne. Nije da mi je 5% praznjikavo, samo mi se čini da bi ukus mogao da bude malo raskošniji.

Van mreže Lazar N.

• Novajlija
  • *
« Odgovor #8: Septembar 16, 2019, 03:32:52 posle podne »
Pozdrav svima
Pario sam jedni vreme oni-zero aromu i dosadila mi je, a ostalo mi je oko 12-13ml. Ako je neko za menjažu ja sam za :pivoo :doubleup

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #9: Septembar 20, 2019, 12:15:47 pre podne »
Mali update za Ragnarok na 9%
Očekivano, ukus je postao puniji (ne mnogo, dovoljno da mi se sad još više sviđa), a boja za nijansu crvenija.
Možda bih sličan rezultat dobio i na 5% da sam imao strpljenja da ga pustim da se krčka 3-4 tjedna, ali ovako mi je jednostavnije.