Autor Tema: Ehpro True MTL RTA Atomizer  (Pročitano 321 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Ehpro True MTL RTA Atomizer
« Topic Start: Decembar 10, 2018, 12:15:34 pre podne »
Ehpro True MTL RTA atomizer

True MTL RTA je prvi mtl atomizer iz Ehpro-a. Napravljen u saradnji sa NatureVape, ovaj uređaj implementira nekoliko do sada proverenih rešenja za mtl atomizere, uz nekoliko inovacija. Visok kvalitet izrade, jednostavnost upotrebe i mogućnost preciznog podešavanja rada, čine ovaj model jednim od najpoželjnijih mtl atomizera krajem 2018. godine.

True MTL RTA je atomizer kompaktnih dimenzija i modernog izgleda.

SPECIFIKACIJA:
Visina: 41.5mm (sa usnikom)
Širina: 22mm
Kapacitet: 2ml/3ml

Ovaj uređaj donosi nekoliko interesantnih rešenja.

Jednostavno punjenje, lako dostupan deck i 5 različitih rupica za vazduh, pružaju mtl korisniku mogućnost preciznog prilagođavanja ovog uređaja. Komora je malih dimenzija i sa blagim konusom na vrhu, zbog čega Ehpro True MTL RTA daje fenomenalan ukus.

U kompletu se dobija i bubble staklo kojim se kapacitet atomizera povećava na 3ml. Preporuka za svaki atomizer sa staklenim tankom, a pogotovo za one sa bubble tankom, je upotreba silikonskog prstena koji smanjuje mogućnost pucanja tanka prilikom pada ili udarca.

SADRŽAJ KOMPLETA:
- Ehpro MTL RTA atomizer
- kesica sa rezervnim delovima i grejačima
- rezervno bubble tank staklo kapaciteta 3ml
- uputstvo

Link do stranice proizvoda: Ehpro True MTL RTA

Van mreže hertz

• Senior vaper
Odg: Ehpro True MTL RTA Atomizer
« Odgovor #1: Decembar 25, 2018, 02:15:22 posle podne »
Danas je i on stigao  :-) Prvi utisci i više nego što sam očekivao. Kvalitet izrade dobar, malih i kompaktnih dimenzija, postavljanje grejača nikad lakše i preciznije, dosipanje tečnosti OK. Napravio sam meni standardan setap, sipao liquid i prijatno se iznenadio. Aroma je jako lepa, para OK, gustina... Jedina zamerka ovom atiju je drip tip, zamenio sam ga odmah. Ja sam, mogu reći, i više nego zadovoljan.

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #2: Decembar 25, 2018, 02:26:41 posle podne »
Kakav ti je vazduh? Čini mi se da ti cuclaš Siren 2 na tri rupice. Meni je to suviše tesno, tačnije tek svih 5 su mi taman. Jel možeš da uporediš max. protok na True sa vihorom Sirene na 3, 4, 5?

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #3: Decembar 25, 2018, 02:40:47 posle podne »
Malo je tešnji nego na sireni. Ja sirenu parim na 2 rupice ili na jednu tj. treću po redu. True mi odgovara na drugu i treću rupicu. Ne možeš sa True dobiti vazduh kao na Sireni sa svih 5 otvorenih rupica.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #4: Decembar 25, 2018, 02:47:24 posle podne »
Ne bih mogao tačno da ti dam primer ali recimo kad je True skroz otvoren na Sireni je to max. 4 rupice, možda ni toliko, ali recimo da je 4 rupice.

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #5: Decembar 25, 2018, 05:03:02 posle podne »
 Posle svih prikupljenih informacija o Hastur miniju,naprasno ovaj mališa kao izbor :sm_zbunjen Kako to...pitam se ^-^

Drago mi je da si našao atomizer koji ti odgovara.Uživaj :doubleup

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #6: Decembar 25, 2018, 06:09:20 posle podne »
Hastur mini je sledeći  :-)) za ovaj je presudila Betova recenzija  ^-^ Hvala kolega @Paun

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #7: Decembar 26, 2018, 03:13:46 posle podne »
I ja sam uzeo jedan primerak, odavno ga merkam.
Nabrzaka utisci:
- lep izgled
- aroma sjajna
- punjenje loše rešeno: mali otvori, uvek mi nešto tečnosti ostane na kapi
- usnik blagi užas. Ovo je dizajnirao neko ko u životu nije koristio e-cigaretu  :kreza: Ne kapiram foru, sve češće stavljaju neke potpuno debilne i neupotrebljive usnike. Hastur ima loše usnike, Hastur Mini horor, Geekvape MTL RTA isto katastrofa. Na Ehpro True je dodatna komplikacija što baza usnika ima malo postolje, pa se ne mogu staviti usnici koji su dole široki (kao od Berserkera, Galaxz-a itd...)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #8: Decembar 26, 2018, 06:11:27 posle podne »
Hteo sam i ja posle celodnevnog korišćenja Ehpro True da dodam kako je punjenje popriličan smor! Ali zaboravim na to kad aroma počne da kida! Zamenio sam usnike sa Sirene i True i dobio lep ugođaj na oba atija. Sirena sasvim pristojno radi sa True usnikom a i ne izgleda onako 'visok' zbog malog i širokog usnika.

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #9: Decembar 26, 2018, 09:25:57 posle podne »
Baš tako Šaka, neverovatno kakve debilne usnike konstruišu.
Inače, za True mi se čini da je ovaj najbolja opcija

https://www.fasttech.com/products/0/10027852/6086405-teflon-510-drip-tip

« Poslednja izmena: Decembar 26, 2018, 09:30:50 posle podne bozo »

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #10: Decembar 27, 2018, 10:53:57 pre podne »
Update: Dobar dan vaperi! Pišem update u vezi setapa za ovaj ati, ako neko bude imao sličan problem da zna šta mu je činiti. Dakle, spario sam oko 2ml tečnosti i desio mi se zagorakis. Pošto sam koristio NiCr80 pomislio sam da je zbog brzog odziva žice i cuclao sam poprilično mnogo. Napravim grejač od Kanthal A1 i posle 2ml spržene tečnosti opet mi se desi isto. Pogledam malo bolje i provalim da krajevi vate baš dodiruju dno baze. Na sireni takođe zbog natapanja mora da se secne vata bar 1-2mm iznad dna baze, samo što je na sireni to mnogo lakše i pristupačnije uraditi. Aj nekako iz dva puta skratim vatu na 1mm iznad dna baze i problem rešen. Testirao sam je baš ono ludački, vukao sam kao Kirbi pa kad se umorim dodam suprugi da ona nastavi. Evo posle 4ml silovanja nema zagorakisa, aroma kida, sve je u potpunom redu. Pozdrav vaperi!

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #11: Decembar 28, 2018, 10:32:43 posle podne »
Ehpro True je jako zahvalan, ne vidim mogućnost kako može da procuri, aroma više nego dobra, ni najmanje falš vazduha, prsten za kontrolu vazduha fenomenalan i precizan i za mene odličan sistem za dosipanje tečnosti (ovo je individualno jer su sve moje bočice sa uskim vrhom pa nemam nikakvog problema sa punjenjem u smislu da moram da čistim višak tečnosti oko drip tipa kao što vidim da su se neke kolege žalile).
Bet je u recenziji napomenuo da nije baš siguran koliko će dugo ovaj sistem izdržati da dobro dihtuje jer je imao loše iskustvo sa sličnim na nekom drugom atiju. Za sve ove dane mog korišćenja sve funkcioniše i dalje odlično.

Najbolje mi se pokazao grejač oko 2.5 mm, kantal 0,32 mm, šest namotaja. Međutim, to je previše vate za ove kanale pa ako se ne odstrani taj višak, ogromna je verovatnoća da dođe do dry hit-a.  Vate treba ostviti taman toliko da ne štrči van kanala i onda radi bez greške.

Van mreže dding

• Senior vaper
« Odgovor #12: April 06, 2019, 03:35:52 posle podne »
Odlican je ehpro,mene odusevljava lakoca punjenja.
Ukus je takodje odlican.
Koristim ga dva dana.Grejac je 2.5 mm precnika,koristim one klaptone koji su u kompletu.Prvi dan mi je konstantno cureo,tri puta sam menjao vatu.Tek kada sam nagurao ludacki mnogo vate on je prestao da curi,nema zagorevanja,ali mi je ukus malo prigusen u odnosu na ukus kada sam stavljao vatu na 1-2 mm do baze.
Uvek sam tesno provlacio vatu kroz grejac.
Ako bi kolega Boza mogao malo detaljnije da objasni koliko vate stavlja .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #13: April 06, 2019, 11:49:13 posle podne »
 Mislim da je kolega @bozo sasvim dobro objasnio postupak postavljanja vate.Na prve dve slike prikazuje sužavanje vate u konus,ali nije odsekao već je samo pokazao kako treba seći.
 Jedino diskutabilno u celoj priči je debljina vate.S obzirom da je setap diametra 2,5mm i da koristiš muji,probaću da pojednostavim.Isečeš traku oko 12mm i rascepiš na pola,postaviš i skratiš da ne dodiruje dno baze.Nakon rasčešljavanja suziš u konus,kako je Božidar to prikazao.

Moje prvo iskustvo sa ovim atijem je bilo suprotno od tvog.Meni nije nikako curio,ali mi se dešavalp da slabije natapa pa je davao slabiju aromu i suvlju paru.Shvativši da je problem u kanalima probao sam sa tanjom vatom.Rezultat mi se nije svideo jer zbog malo vate,opet je aroma bila slabija.
 Nakon toga,probao sam sa sužavanjem vate u konus i to je radilo dobro.Takođe sam probao još jedan način,gde nisam sužavao već sam radio sa prajmovanom vatom.Prvo sam spakovao u kanale koliko sam mislio da je potrebno, a višak sam podigao i  raspodeljeno zalepio na vatu iznad platforme.Na ovaj način je isto dobro radio.

Nadam se,da sam bar malo pomogao :nemampojma

Evo i jednog silver primerka.

Van mreže dding

• Senior vaper
Ehpro True MTL RTA Atomizer
« Odgovor #14: April 10, 2019, 01:11:11 pre podne »
Da se pohvalim,mozda nekom koristi.I da se zahvalim i kolegi Paunu.
Prvo mi je bilo neshvatljivo da curi zbog previse vate ali sam probao.
Napravio grejac 2 mm precnika,i to je taman kolicina vate koja popuni kanale za dotok.Ne dodiruje bazu,1-2 mm je udaljena vata od baze.
I radi jako lepo,ukus je odlican.
Ima vec 24 sata kako koristim taj setap i nema ni curenja ni zagorevanja.

Osecam da to moze i malo bolje,pa su ostala ta sitna podesavanja.Mozda malo skratim duzinu vate,racunam da je tako bolje natapanje.
Da vidim koja je najbolja udaljenost grejaca od rupe za vazduh i tako te sitnice.
Ali i ovako radi daleko bolje od Galaxia,meni licno.

I zaboravih da spomenem,na to sam se odlucio jer mi je grejac na kraju zagoreo od preterane kolicine vate,a pre toga je cureo,ludilo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Poslednja izmena: April 10, 2019, 01:18:18 pre podne dding »