Autor Tema: KTS Black Edition tečnosti i arome  (Pročitano 1157 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
KTS Black Edition tečnosti i arome
« Topic Start: Decembar 09, 2018, 11:41:14 posle podne »
Da predstavimo jednu novu seriju tečnosti koja će se za neki dan pojaviti u našoj ponudi:
KTS BLACK EDITION.

Serija je predstavljena nedavno, tj. krajem 2018. godine. Ovu seriju čini pet tečnosti koje su nastale interesantnim kombinovanjem veoma lepih ukusa, a same tečnosti su u elegantnom crnom pakovanju sa metalik nalepnicama.

O samim tečnostima ne znamo ništa konkretno, ovo je prvi put da nešto ubacujemo "na slepo" u ponudu. Cenimo da su nam dosadašnje iskustvo sa KTS tečnostima i komentari srećnika koji su imali prilike da probaju ove tečnosti, dovoljna garancija da nismo pogrešili.

Black Edition serija će biti i u DIY varijanti, u obliku koji se po prvi put pojavljuje na našem tržištu. Više o tome malo kasnije, samo da sredimo neka goruća pitanja na novom sajtu.

Van mreže Iceman

• Novajlija
  • *
Odg: KTS Black Edition tečnosti i arome
« Odgovor #1: Decembar 30, 2018, 09:51:07 pre podne »
Meni juče stigila cela serija DIY Black Edition, jedva čekam da ih isprobam. Upravo smutio Golden Buzzer sa 3 mg/ml nikotina, 50/50 VPG, aroma predivno miriše, ali sačekaću 4-5 dana da se molekuli lepo sjedine! :)  :doubleup
Ostale arome ću smučkati posle NG čim poručim nove baze. Imam pitanje: da li je ovo One Shot Concetrate ili shake and vape?

P.S. Sretni novogodišnji i božični praznici Inhalici i forumašima!  :pivo

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Decembar 30, 2018, 04:17:56 posle podne »
Po nekoj mojoj logici koja do sad nije omanula, dobar Shake and Vape mogu biti samo varijante gde, pre dodavanja nikotina, tečnost sa aromom predstavlja osetno veći procenat ukupne zapremine. Npr 50ml "overboosted" tečnosti u boci od 60ml. Tu se dodaje samo 10ml nikotinske baze, pa se originalna tečnost vrlo malo razblažuje i ukus je od starta veoma sličan onom koji treba da se dobije.

Vidim da se često varijante sa 10ml ili 20ml arome u većoj boci nazivaju Shake and Vape, ali tu nikada nisam sledećeg dana dobio ukus kao nakon 10-ak ili više dana sazrevanja. Jeste, može da se pari istog dana ali nije mi to - to.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #3: Decembar 30, 2018, 11:53:23 posle podne »
Blue Motion

Dakle, bočica od 120 ml sa 20 ml arome, to mu dodje da je preporuka proizvođača za shake'n'vape 16,7%.
To mi je zvučalo previše. Hteo sam čak da je zbućkam na 8%, ali nemam strpljenja za zrenje kad su nove arome u pitanju, pa sam smutio probnu količinu na 12,5% (5 ml arome + 35 ml baze VPG 60/40 sa 5 mg nikotina).

Naravno da sam je probao odmah nakon nekoliko serija besomučnog drmusanja. Siren 2 mi se zatekao prazan, pa sam ga izabrao za prvi cug.

U mirisu iz boce dominira borovnica, što me nije baš obradovalo. Nadao sam se jačem prisustvu cimeta i krofne. Ukus tek smućkane tečnosti je takodje dominantno voćni, ali ta borovnica je malo umirenija nego u mirisu čiste arome. Cimet dolazi odozdo. Na slepo ne bih uspeo da uprem prst na krofnu i vanilu, ali ovako, kad znam da su tu... Sve je utopljeno u prijatan ukus voćne žvake. Tečnost je na slađoj strani, mada meni za sada nije preslatka. Ovako, na odma', deluje prilično dobro zaokruženo i snažno. Pomislio sam da bi na nekih 7% posle 10-ak dana bila dobra mera.

Sledeća proba - sutradan. Uglavnom isti utisci. Sledeća proba - posle 3 dana zrenja. Na moje zadovoljstvo, ukus borovnice se značajno umirio, fenomenalni cimet je ostao prisutan kao donja nota, a krofnu i vanilu ne razaznajem. I dalje mi je slatka, ali koliko je chainvejpujem, valjda bi mi pozlilo da je preslatka. U ovom trenutku više nisam ubedjen da bi 7-8% bila prava mera. Videćemo kad odstoji još malo.

Sve i svemu, nisam se pridržavao preporuka, ali meni se ovo definitivno sviđa. Nisam do sada pario ništa sa cimetom, pa sam oduševljen. Naravno, sve su ovo preuranjeni utisci, tako da...  :ignorisi

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #4: Januar 04, 2019, 05:25:06 posle podne »
Ja sam uzela 2 arome iz ove serije:  SILVER SHADOW (privukao me naziv) i PURPLE SKY. Sipala sam po 100ml baze (70VG/30Pg sa oko 4mg nikotina)  u bocice sa aromom i povremeno ih muckala proteklih 8 dana. Danas sam resila da ih probam.

SILVER SHADOW

Ovo je jedna neobicna tecnost koja ce vam se dopasti ili nece. Naime, kod ove tecnosti se najvise oseca limunada i to ne previse slatka limunada. Za ginger (djumbir) kazu da spada u pomalo ljutkaste zacine. Posto ga ja koristim u vrlo maim kolicinama kao zacin, a trenutno ga nemam, nikako ne mogu sa sigurnoscu da kazem da taj pomalo ostar osecaj u pozadini tecnosti predstavlja ukus djumbira. Meni se ova tecnost neobicno dopala i skoro ceo dan je koristim na smenu sa Purple sky.

PURPLE SKY

Mene ova tecnost neodoljivo podseca na napolitanke sa kremom od jagode. Medjutim, u pozadini se oseca jos nesto sto ja nikako ne mogu da odgonetnem sta je - nije ni krem ni keks ni vanila. Lepa lagana tecnost pogodna za celodnevno parenje (za mene).
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #5: Februar 02, 2019, 06:34:10 posle podne »
Što ne šarnete neku reč o ovim aromama? Nije valjda da se nikom (osim Jasmini i meni) ne svidjaju?

Sve čekam da čujem još utisaka, pa da probam još neki Black Edition, uz ovaj Blue Motion, koji već više od mesec dana trošim po jedan tank dnevno i odličan mi je na nekih 12%. Borovnicu sam odavno prestao da razaznajem i sad mi je dominantan cimetasti ukus sa nejasno definisanom voćnom primesom.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #6: Februar 03, 2019, 02:48:03 pre podne »
Meni je Purple Sky maltene u svakodnevnoj rotaciji, Blue Motion i dalje koristim ali ređe. Previše mi je slatka.
Nisam na vreme ocenio Golden Buzzer, a sada su DIY verzije ili rasprodane ili na izmaku. Tako da moram malo da se strpim  ^-^
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #7: Februar 24, 2019, 10:45:42 posle podne »
Vrhunska tečnost  :doubleup