Inhalika > Prodajna mesta

eLiquid, Novi Beograd - Mala Piramida

(1/3) > >>

Inhalika:
Naše prvo prodajno mesto, lokacija odakle je sve počelo  ;D

ELIQUID
Gandijeva 148a lok. 26 prizemlje
11070 Novi Beograd
TC PIRAMIDA

Tel: +381 11 228 15 21
Mob: +381 65 8998 008

RADNO VREME:
ponedeljak - petak: 09 - 20
subota: 09 - 15

Iva:
Elem , bila ja danas i malo namucila devojke u Piramidi  jer sam kao i obicno uletela ko padobranac ali su uspele sve da mi razrese .
Zadovoljan kupac ih pohvaljuje  :-)) a zna se da ja to ne delim laHko

Inhalika:
Zahvaljujemo na lepim rečima. Baš sam se pitao zašto su obe radnice danas najavile da će od sledeće nedelje možda na duže bolovanje  ^-^

Inače, za one koji odavno nisu bili, eLiquid sada izgleda ovako:

Iva:

--- Citat: Inhalika  Januar 24, 2016, 01:27:59 pre podne --- Baš sam se pitao .......

--- Kraj citata ---

ma ja sam jos bila fina kao ljubicica ...
al sto dodje kupac sa okorelom spravicom iz doba Jure ,koja nema sanse da se otvori,  pa sve nesto bi a ne bi , a koja bi da prestane da pusi momentalno a da ne koristi ni e-cig ( pa tako vise puta) a ne zna ocel' duvan ili vocke , isprobala sve zive i nezive tecnosti , onda joj suvo grlo , onda joj sve skupo ( ukljucujuci i grejac od 200 din za njenu spravu - ako uspe da je otvori) al samo na pauzi na poslu popusi 5-6 cig... proces je trajao
a sve na kraju radnog vremena 
I tu se jos pojavim i ja koja uredno ispuni on line spisak - al ga kao i obicno , ne posalje  :kreza:
Subota , zadnjih pola sata radnog vremena - to je za beneficirani  :-))

Inhalika:
I Inhalika voli kad neko u temi za pitanja i predloge piše o iskustvu na nekom prodajnom mestu. Obožavamo da prebacujemo postove, šta nam teško  ^-^

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju