Autor Tema: Pozdrav drustvo  (Pročitano 442 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
Odg: Pozdrav drustvo
« Odgovor #30: Decembar 05, 2018, 05:39:11 posle podne »
moja povlacenja su oko 2,2-2,7 sek.Lepo je sto i taj podatak pise na ekranu.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #31: Decembar 05, 2018, 06:02:40 posle podne »
Pokušaj malo sporije a duže da vučeš i osetićeš razliku.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #32: Decembar 05, 2018, 06:05:40 posle podne »
Da,na primo miniju ima mnogo podataka na ekranu a Boga mi i podešavanja,pogortovo ako se uradi upgrade na Arctic Fox. Meni je kao i @Paunu prvi mod bio primo mini.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #33: Decembar 05, 2018, 08:54:10 posle podne »
Pozdrav i lepo da te sluzi oprema  ::caoo

Ako mislis da ti je slabo 12 mg uzmi 18mg pa kad osetis krizu ti kapni par kapi u ati i promuckaj pa ces dobiti nesto vise i mozda ti vise odgovara dok se totalno ne naviknes na parenje. I sto rece kolega, probaj lagano da povlacis a duze recimo do 4-5 sec i videces aroma ce biti mnogo jaca.

Uzivaj  :pusac1
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #34: Decembar 05, 2018, 09:13:41 posle podne »
Jaca je aroma a i udar u glavu:)
Hvala vam opet,to je resenje.Ja sam pokusavao da ovo pusim kao klasicnu cigaru,kraci cimovi na vecoj snazi.Moze i tako nije da ne moze,al na vas nacin dodje aroma vise do izrazaja.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #35: Decembar 05, 2018, 09:27:20 posle podne »
Samo ti nas slušaj i daleko ćeš dogurati  :kreza:

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #36: Decembar 06, 2018, 07:13:04 pre podne »
Ma ako:)Lakse je kad nas ima vise pa gde god.Ovo mu dodje ujedno i kao grupa za podrsku odvikavanja od duvana.Ujedno te nedoumice i zanimacije oko raznih delova opreme grejaca i ostalih dzidza bidza zanimaju um i manje mislimo o duvanu.
Nigde nisam procitao na forumu zasto recimo motate sami grejace,sta se time dobija?Stekao sam utisak da dobijate odredjeni kvalitet grejaca koji fabricki nemaju.Jel to posredi?

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #37: Decembar 06, 2018, 10:24:13 pre podne »
Forum je svakako dobra stvar i podrška skidanja sa duvana. Dosta ovde ima profesionalaca u svetu pare tako da je pomoć ovde neizbežna. Može se reći da je to po sredi. Kod motanja grejača ti možeš sebi da napraviš BAŠ ono što ti treba, raznih žica ima u opticaju, biraš da li hoćeš da praviš micro coil ili razmaknute namotaje, jeftinije je... Mnogo prednosti ima u "sam svoj majstor". Atomizeri koji nemaju opciju fabričkih glava su po meni mnogo kvalitetniji i bolje rešeni. Polako, i sam ćeš ih praviti  :-)) još kad budeš imao malo staža pa počneš i liquid da praviš...  ;D

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #38: Decembar 07, 2018, 12:50:35 posle podne »
Uvezbo sam se.
One mega parim na 12.5W,d19 na 12W,tu im je neki fazon.Duza povlacenja(3,5-4,5).Normalna kolicina i gustina pare,sasvim lepa aroma.Zakljucas podesavanja i samo dosipas tecnost.
Pomesao KTS Parlament sa French Vanilom,bas fina kombinacija kad vam je do slatkisa.To bi bilo to za sad.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #39: Decembar 09, 2018, 10:31:52 posle podne »
Ja cu postaviti ovo pitanje ovde jer stvarno ne znam gde bi drugo mogao,a ne zelim da otvaram temu zbog ovoga.Izvinjavam se ako negde gresim.
Naime,uskoro odlazim na kraj sveta bukvalno,gde necu imati dostup internetu,prodavnici a kamoli radnji sa e cigaretama.Bicu tamo nekih dva meseca.
Posto imam ovaj One Mega,imam i dve CLR glave.Da li samo da kupim vatu,pa da je menjam ili bih ipak morao kupiti jos ovakvih grejaca?Preporuka koliko komada?
Imacu kao back-up jos jedan grejac sa Exceed d19.I jos neka preporuka za tecnosti,ne bih rizikovao sa slatkastim i ostalim,da mi se ne ogade slucajno,ciste jake duvanske tecnosti,Eleaf ili Kts?
Sa kojima ce mi najduze izdrzati grejaci,vata itd...Znaci koje su bas jake,osetne arome duvana,a da ne prljaju mnogo,ako je moguce tako ukombinovati.
Morao bih sutra da krenem u Inhaliku,da kupim tu tecnost i sta jos mora jbg mora...samo da ne zaglavim pa da pokleknem :sm_plac

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #40: Decembar 09, 2018, 11:44:52 posle podne »
 Od tečnosti,to što si koristio do sada+KTS Real Cigar i Eleaf Virginia.Obično grejači najduže traju sa svetlijim tečnostima.

Što se tiče grejača,realno bi ti bila dovoljna 4 rezervna,ali s obzirom da ideš u nedođiju ponesi od svakog po 4.Možeš poneti i vatu za svaki slučaj.Dobro je što imaš dva tanka jer nikad se nezna,staklo je to.Nemoj zaboraviti rezervnu bateriju i punjač.

I da dodam još jednu sitnicu,ja u nedođiju ne bih otišao bez rezervnog moda :nemampojma

Srećan put!

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #41: Decembar 10, 2018, 10:56:27 pre podne »
 Ok,isprobacu te tecnosti sto si mi napisao.
A rezervni mod to ce da priceka malo duze,istrosih se posteno.
Hvala