Autor Tema: Pozdrav drustvo  (Pročitano 441 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Pozdrav drustvo
« Odgovor #15: Decembar 03, 2018, 05:36:39 posle podne »
Nek je sa srećom. Javljaj utiske, viči ako negde zapne.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #16: Decembar 03, 2018, 05:40:22 posle podne »
Sa srećom i da te služi kako valja!

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #17: Decembar 03, 2018, 05:44:54 posle podne »
Bravo za tebe.Mogu samo reći da nisi pogrešio.To je bio moj prvi sklop atija i moda.Primo mini me i dalje dobro sluzi, a megu v2 sam  kasnije zamenio nekim naprednijim atijima.Ipak ,i on me je dugo i dobro služio jer sa CLR glavama ima dosta mogućnosti za experimentisanje.Naravno,to dolazi sa motanjem grejača.

Srećno!

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #18: Decembar 03, 2018, 07:56:17 posle podne »
Ljudi hvala vam puno ::sreckovic
Gde da posle ovoga troska "odlucim" da ovo nije za mene,isla zena sa mnom u kupovinu,sve zna kolko sam spucao para :pravilnikk
To ce da mi bude dodatna motivacija da istrajem:)Za sad nisam jos probao uredjaj,puni se baterija pa cekam,kriziram.
Namontirao sam onu CLR glavu u atomizer,napunio tank,i nek se natapa ona vata dok cekam.
Jedino nisam stelovao onu gumicu na samoj glavi,ne znam ni dal je to pod obavezno.A sad je i kasno,kad sam napunio i natopio.
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2018, 07:57:49 posle podne bojan »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #19: Decembar 03, 2018, 08:27:41 posle podne »
Čemu čekanje, pali tu mašinu i teraj. Neće bateriji ništa biti, a svakako ćeš je dopuniti preko noći.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #20: Decembar 03, 2018, 10:10:43 posle podne »
Evo upalio sam masinicu.Odma da vam kazem da sam se napusio propisno :-))
Posto je grejac od 1 OM ja sam shvatio da bi trebalo da se koristi u opsegu od 10-14W.Ja sam stavio na 12.Dobijam hladniju paru i mislim da je ima manje.I aroma se slabije oseti.
Airflow se podesava na dnu atomizera,zatvoren udisete paru preko usta,skroz otvoren neizbezno(barem meni) direkt u pluca.Cini mi se da ako dam vise vazduha vise pare ima i malo jaci ukus a mozda sam nesto i pobrkao.Tek sam poceo,oprostite.
Realno,dopada mi se ovo jako,i ukucani su srecniji jer ne moramo stalno da otvaramo prozor po ovoj zimi.Jedino sto sam ocekivao da cu osetiti jacu aromu.U radnji na nekom uredjaju kad sam probao tu istu aromu bas je bio jak ukus.Cohiba je u pitanju,bas sam osetio slatkocu neku a ovde slabo osetim tu notu.Eto to jedino al smatram to sitnicom.Udara u grlo i zadovoljava potrebe za nikotinom.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #21: Decembar 03, 2018, 10:25:16 posle podne »
Biće ukus bolji, samo da se malo razradi glava. Probaj da malo pojačaš snagu, ali ne preko 15W.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #22: Decembar 03, 2018, 10:38:54 posle podne »
To je sad malo igranka,isprobavanje jer ima i varijabla protoka vazduha.Trebace malo vremena.Isprobavam.Za sad mi najvise prija na 13w(3.64v),skroz zatvoren protok,podseca na cigaretu,ili blago otvoren.Sve u svemu ja zadovoljan,a ovo sad su slatke muke i fina podesavanja.
Hvala Shaka na pomoci :alal_vera

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #23: Decembar 03, 2018, 10:52:56 posle podne »
Nemoj baš skroz zatvarati protok vazduha jer neće biti arome.Okreni prsten 3-4mm po obimu od zatvorenog položaja i imaćeš aromu.Ovaj atomizer ne može raditi valjano na skroz tesnom podešavanju.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #24: Decembar 03, 2018, 11:08:53 posle podne »
Hvala na savetu znaci mi svakako da sto pre nadjem pravi "setup".

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #25: Decembar 03, 2018, 11:21:14 posle podne »
Mudro zbori @paun, plus što mnogo tesan vazduh može da uzrokuje curenje.

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #26: Decembar 05, 2018, 05:00:20 posle podne »
Evo da se javim,da ne bude poceo da pari pa se uobrazio:)
Odmah da se pohvalim,nisam cigaretu zapalio niti mi pada na pamet.Citava dva dana,za mene je i to nekakav uspeh.Jedino sto sa ovim tecnostima sto sam uzeo(1,2mg nikotina)ipak imam blage nikotinske krize,pa parim malo vise.
Ili cu da ustrajem ovako,ako ne bude bas islo uzecu sledeci put jace,od 1,8mg.Treba uloziti i malo volje,nije to tek tako.
Znaci imam ovu glavu od 1 om,nju przim na 3,66v(13.5W) i tu mi je ok.Ako hocu malo jaci udarac pojacam na 18-19 par puta cimnemPogrewsno sam napisao u nekom postu gore da se ovaj grejac koristi u rasponu 10-14,na sajtu Joyetecha pise od 10-20W.
Uzeo sam jos jedan atomizer danas,Exceed D19,u njemu je vec bio namontiran grejac od 1.30 om,njega koristim na 12W,tu mi najugodnija aroma i temperatura pare.
Uzeo sam ga jer sam pozeleo da malo kombinujem aromu,nasuo sam mu French Vanilu od KTS,jako je prijatna aroma vanile,nekako barsunasta :P
Atomizer je vrh,bas mi se dopada,jer ima finu kontrolu protoka vazduha,malo uzu lulicu od Mega One,pa me otpor vise podseca na klasiku.Ima fazon kao Mega One V2,onaj veliki prorez,a mozete njega zatvoriti i koristiti one tri sitne rupice za protok.
Ja koristim tako,te tri rupe otvorene i tako mi najvise prija.
Onaj grejac koji ide uz njega nisam probao,od 0.5 oma,pise da je za direktnu inhalaciju a to mi ne treba u zivotu.Necu da se navlacim na to.
Jako sam zadovoljan baterijom,kako drzi,meni traje za sad cela dva dana.Kad sam je prvi put punio,prekinuo sam je na 90%,od tada povukao 555 dimova,i svukao je na 35%.
Eto,mali sljaka samo tako:)
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2018, 05:04:34 posle podne bojan »

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #27: Decembar 05, 2018, 05:14:48 posle podne »
Drago mi je da si se pronašao u svemu tome i da ti odgovara.

Što se tiče povećanja nikotina na 18mg/ml,to ne bi trebalo da radiš.Ova oprema koju imaš,oderaće ti grlo sa tom jacinom.Mislim da tripuješ krize.Dobar deo korisnika je počeo sa daleko slabijom opremom pa nisu imali te probleme.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Van mreže bojan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #28: Decembar 05, 2018, 05:21:44 posle podne »
Hm,moguce da mozak umislja iz straha.Inace znam sta su krize,ostavio sam jednom cigarete dve godine dim nisam uzeo pa cak ni pijan.al posle eto,poceo iz neke dosade.
Da li se i tebi desavalo tako,navikavas se na paru pa pojacavas struju.U pocetku mi bilo jako 13-15w,sad sve malo malo pa pojacavam.Jel normalno,tj bezbedno da se ovaj CLR grejac koristi na 18W(4.22v)?Mozda glupo pitanje...

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #29: Decembar 05, 2018, 05:34:04 posle podne »
Ne znam kojim intezitetom povlačiš paru ali za taj grejač je sasvim ok do 15w. Probaj da paru povlačiš sporije a duže i biće jača sigurno.