Autor Tema: Pozdrav drugari!  (Pročitano 137 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nikola89

• Novajlija
  • *
Pozdrav drugari!
« Topic Start: Novembar 10, 2018, 05:48:35 posle podne »
Pozdrav svima  :ludiloo

Da se predstavim ukratko ja sam Nikola,imacu 29 godina za 13 dana i bio sam pusac 7 godina.Pre 3 meseca sam kupio prvu e-cigaru i svidelo mi se najvise zbog aroma,uzimao sam 18mg nikotina. Kroz pricu sa kolegom preporucio mi je iStick pico 25 koji sam uzeo i ujedno sam odma kupio i aromatizer lemo2 i sam pravim grejac tj danas sam prvi put napravio grejac i sto me zanima je sledece: Grejac sam uradio po tutorijalu,radi na 0.64om,4.73v i 35W. Ukus mi nije kao na default hw2 grejacu koji sam imao. Ne osetim da je zagorelo da mi je odma pregoreo grejac novi. Da li neko zna ili je imao slicnu situaciju zbog cega je tako da me usmeri malo?

Hvala  ::pusac4

Van mreže hertz

• Senior vaper
Odg: Pozdrav drugari!
« Odgovor #1: Novembar 10, 2018, 07:51:27 posle podne »
Pozdrav i dobrodošao!  :sesir Nisam imao iskustva sa istick i lemo ali kontam da pariš direktno u pluća tj DTL što većina nas ne radi. Nije mi baš ni tvoje pitanje jasno? Sve u svemu pređi u odeljak "problemi i pitanja" i neko će ti pomoći,imam ovde dosta iskusnih vapera.

Van mreže Nikola89

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2: Novembar 11, 2018, 02:54:14 pre podne »
Hvala na prijemu :)

Okej pogledacu,hvala za upute  ::caoo

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Novembar 11, 2018, 12:35:44 posle podne »
Pozdrav  ::caoo
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #4: Novembar 11, 2018, 04:58:22 posle podne »
Pozdrav i dobro došao  :doubleup

Možeš svoje pitanje postaviti npr ovde: http://forum.inhalika.com/index.php?topic=246.0
S tim da bi svakako trebalo da nam daš malo više detalja. Teško je naći atomizere koji rade isto, razlika je još veća između gotovih i RBA grejača koje korisnik sam pravi. Dakle, šta kod tog koji si napravio nije dobro - ukus, temperatura pare, količina pare, otpor vazduha... ili nešto sasvim deseto?
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Na mreži Paun

• Senior vaper
« Odgovor #5: Novembar 11, 2018, 10:09:02 posle podne »
Pozdrav :hello:

Van mreže Nikola89

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6: Novembar 13, 2018, 12:21:52 posle podne »
Pozdrav i dobro došao  :doubleup

Možeš svoje pitanje postaviti npr ovde: http://forum.inhalika.com/index.php?topic=246.0
S tim da bi svakako trebalo da nam daš malo više detalja. Teško je naći atomizere koji rade isto, razlika je još veća između gotovih i RBA grejača koje korisnik sam pravi. Dakle, šta kod tog koji si napravio nije dobro - ukus, temperatura pare, količina pare, otpor vazduha... ili nešto sasvim deseto?

Pozdrav Shaka Zuluf  ::caoo

Kad sam napravio grejac,isprobao sam ga grejanje krece od sredine ka kraju,medjutim izgleda da je jako brzo pregoreo jer se osetilo da je zagorelo u pari vise nego aroma,inace koristim keks koji se jako slabo osetio. Evo upravo danas sam uspeo da napravim grejac i radi na 0.56om i 4.13v na 30w i 2 sata sam pario i super je za sad videcu koliko ce da traje,malo cu jos da se ispraksam u tome nadam se da ce biti dobro jer mi se svidja ovako,jako slabo ovde kod mene u SM ima da se kupuju hw2 grejaci koje sam koristio na default aromatizeru.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #7: Novembar 15, 2018, 12:08:37 posle podne »
Pozdrav  :hello: