Autor Tema: Vapefly Galaxies MTL RTA atomizer  (Pročitano 306 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Vapefly Galaxies MTL RTA atomizer
« Topic Start: Oktobar 13, 2018, 09:04:34 posle podne »
Vapefly Galaxies MTL RTA atomizer

Galaxies MTL RTA je fenomenalan RBA atomizer iz Vapefly-a. Elegantnog izgleda i kvalitetne izrade, probio se u vrh ponude po aromi koja se na njemu dobija.

SPECIFIKACIJA:
Visina: 49.45mm (sa usnikom)
Širina: 22.22mm
Kapacitet: 3ml / 5ml
Konektor: 510

Vapefly Galaxies donosi nekoliko inovativnih rešenja, u cilju maksimalnog užitka korisnika.Pre svega, tu je podešavanje protoka vazduha preko točkića na bazi atomizera, što pruža veću preciznost. Postoji 8 koraka tj 8 nivoa otvorenosti ovog ventila.

Osim toga, može se podesiti i količina vazduha koja udara direktno na grejač, jednostavnom zamenom kockice sa otvorima za vazduh.

U kompletu se, osim standardnog tanka kapaciteta 3ml, nalazi i tzv. Bubble tank sa kojim zapremina postaje čak 5ml! Preporuka za sve atomizere sa staklenim tankovima, a pogotovo za one sa Bubble tankom, je korišćenje silikonskih prstena za zaštitu, kako bi se izbeglo pucanje tanka ukoliko dođe do udarca ili pada.

SADRŽAJ KOMPLETA:
- Vapefly Galaxies MTL RTA atomizer
- multifunkcionalni šrafciger
- kesica sa rezervnim delovima, usnikom i drugom kockicom za vazduh na decku
- rezervno Bubble tank staklo, kapaciteta 5ml
- uputstvo

Link do stranice proizvoda: Vapefly galaxies MTL RTA atomizer

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Vapefly Galaxies MTL RTA atomizer
« Odgovor #1: Oktobar 13, 2018, 10:52:10 posle podne »
Uzeo sam ovaj atomizer čim se pojavio, povučen hvalospevima a u konstantnoj potrazi za dobrim MTL uređajima. Više nego fina spravica, svedenog izgleda ali vrhunskog kvaliteta izrade. Navoji su možda i najbolji koje sam do sad imao prilike da koristim, sve lepo dihtuje a lako se odvrće i nema potrebe da se previše doteže.
Punjenje je pesma, rad je konstantan.
Što se tiče ukusa, poredim ga sa Berserkerom jer sam ih (mali i veliki) koristio nekih 90% vremena, pre nego sam uzeo Galaxies. Ukus nije isti, pravim gotovo identične setape i čini mi se da je na Berserkeru nešto izraženiji a TH malo jači. No, to nije neka preterana razlika i nisam je uzeo za manu, tako da mi je sad Galaxies ravnopravan član u rotaciji atomizera.

Kao velike pluseve (u odnosu na Berserkera) bih izdvojio mnogo jednostavnije punjenje i varijantu sa Bubble tankom gde se kapacitet poveća na 5ml bez promene ukusa. I veliki Berserker sam koristio sa 2ml tankom, jer je za veći tank potrebno staviti veću komoru a onda je i ukus tanji i natapanje postane ćudljivo.

Podešavanje vazduha radi kako treba, ponekad se neki od točkića malo pomeri ali se to skoro pa i ne oseti u radu. Galaxies i ovde može kupiti veći broj korisnika jer zbog izmenljive kockice ispod grejača može postići osetno veći raspon protoka. Sa 1 rupom ispod grejača se može pritegnuti da bude tesan kao Berserker, a okretanjem te kockice na 2 rupe ili ubacivanjem rezervne kockice sa ovalnim otvorom, vazduh postaje mnogo otvoreniji (ali i dalje daleko od D2L varijanti).

I na kraju usnik, koji je Berserker-olikog izgleda samo malo deblji. Na prvu mi nije seo, ali sam nakon dva dana korišćenja provalio da pravi osetno manje kondenza nego Berserkerov usnik - tako da sad samo ovaj usnik koristim na svim atomizerima.

Evo i jedna sličica, čisto da dočaram kako izgleda na modu.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Pukan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2: Oktobar 15, 2018, 03:07:24 posle podne »
Meni stigao pre 2 meseca, al nikako da ga upogonim . Nateraću se ovih dana, pa prenosim utiske.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #3: Oktobar 17, 2018, 03:24:55 posle podne »
2 meseca??!! Kakav si ti vaper?  :-))

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #4: Oktobar 17, 2018, 03:37:53 posle podne »
I ja sam šokiran :)

Na mreži Paun

• Senior vaper
« Odgovor #5: Oktobar 20, 2018, 08:37:44 posle podne »
 A može i ovako...

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #6: Oktobar 25, 2018, 04:43:09 posle podne »
Uzeo od Shake na test i evo posle 3 dana testiranja mogu da kazem da ovo malo cudo jako lepo radi, ne zapinje, ne curi, ne podliva, ne kondenzuje, ne pravi bas nikakve probleme. Izrazenos arome mi se cini malo tanja nego kod nekih drugih na koje sam navikao... ili je samo dozivljaj arome drugaciji, to jos nisam uspeo da utvrdim. U svakom slucaju, cini mi se da mu vise odgovaraju neki kompleksniji "blend"-ovi nego "single malt"-ovi ;)

Mislim da je ovo jedan izvanredan i kompletan m2l proizvod u moru slicnih poluproizvoda. Sigurno nije najbolji, ali vredan paznje.

E sad cekam platu :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #7: Oktobar 26, 2018, 12:34:45 pre podne »
Da prostiš, ja ne bih toliko da čekam  :rofl Isplata može i da se odloži, barem to nije problem.

Slažem se sa iznesenim, ovo je više nego pristojan uređaj. Ne obara sa nogu ali svakako spada u vrh današnje m2l ponude.

Raduje me što se sve više proizvođača okreće ovom segmentu i nama, m2l staroj školi. Očekujem i da će novi Ehpro, nedavno najavljen, biti opak m2l atomizer.

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #8: Oktobar 27, 2018, 08:13:24 posle podne »
Da napišem i ja koju o dotičnom atiju. Vrlo kvalitetno odrađen i dovoljno lep ati,korektne dimenzije,lako dosipanje liquida,jednostavno postavljanje setapa... Nažalost nije me oduševio kako radi. Dobio sam ga na probu pre par dana i isprobao sam nekoliko setapa. Najbolje mi se pokazao sa setapom kakav pravim za siren 2 (žica NiCr80 micro coil i vata koh gen do), blok ispod grejača je sa najmanjom rupom a sa strane su rupica br.1 i rupica br.3. Sa tim setapom i ovim podešavanjem vazduha sam dobio pristojan vejp ali opet daleko od dobrog vejpa. Za mene je galaxy klasu ispod siren 2, ali je to moje iskustvo i moje mišljenje što ne mora da znači da će svima biti tako.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #9: Oktobar 28, 2018, 12:39:44 pre podne »
Ja imam sva 3 atija: Siren 2, Galaxie i Berserkera.

Od sva 3 Berserker mi daje najbolju aromu ali ako mu stavis premalo ili pak previse vate to može da naparavi probleme.

Siren 2 mi od sva 3 najmanje odgovara. Ima manje izrazenu aromu od Bersa ali kako kod namestim setap i vatu on radi bez problema.

Galaxie je jedan bas interesantan ati. Neke tecnosti mu opste ne odgovaraju (po meni) odnosno ne osecam nikakav ukus. Prvo mi je palo napamet da sam se zasitila pa mi receptori odkazali poslusnost. Onda uzmem Bers ili Kaju 5 mini (ja bas volim ovaj ati) i probam i vidim da se aroma najnormalije oseća. Onda sam uzela Gothic Soul da probam i tek tad je bas lepo proradio. Veliki plus je sto zaista vazduh moze da se bas podesi po meri svakog vapera.

Nijedan od ova 3 atija mi nikad nije procureo, sto je po meni veliki plus jer me izludjuju atiji koji cure ili previse kondenzuju, tako da su usli moju kolekciju atija koji se cesto koriste.  ::sreckovic
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #10: Oktobar 30, 2018, 02:41:20 posle podne »
Neke tecnosti mu opste ne odgovaraju (po meni) odnosno ne osecam nikakav ukus. Prvo mi je palo napamet da sam se zasitila pa mi receptori odkazali poslusnost. Onda uzmem Bers ili Kaju 5 mini (ja bas volim ovaj ati) i probam i vidim da se aroma najnormalije oseća. Onda sam uzela Gothic Soul da probam i tek tad je bas lepo proradio.

Upravo na to sam otprilike i mislio:

U svakom slucaju, cini mi se da mu vise odgovaraju neki kompleksniji "blend"-ovi nego "single malt"-ovi ;)

De facto na njemu bolje rade kompleksniji miksevi aroma.