Autor Tema: Koji mod uzeti?  (Pročitano 267 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hertz

• Senior vaper
Koji mod uzeti?
« Topic Start: Jun 11, 2018, 03:06:43 pre podne »
Dobro veče (jutro) vaperi! Opet ja sa nekim pitanjem  :sm_zbunjen Hteo bih da uzmem suprugi neki mod a za ati sam se već odlučio (exceed d22,exceed d22c). Dvoumim se između dva moda a oba su manjih dimenzija,lepi...po meni pravi damski,(moje mišljenje) da se niko ne uvredi. Dakle,glavobolja je između Vaporesso SWAG 80W i Eleaf pico 25. Voleo bih savet iskusnih za koji da se opredelim. Cena je ista,dimenzije slične... muči me koji je kvalitetnije izrade,lepši uživo,koji ima bolju elektroniku... Hvala unapred!

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Koji mod uzeti?
« Odgovor #1: Jun 11, 2018, 03:50:59 pre podne »
Od ta dva, SWAG. Manji je i lepši, nestvarno lagan. Meni se ne svidja kako radi Eleaf elektronika, ali to je baš subjektivno pitanje.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #2: Jun 11, 2018, 09:26:10 pre podne »
Hvala na odgovoru @Shaka. Biće SWAG ondak  :-) zanimljiv je baš!

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #3: Jun 11, 2018, 03:16:56 posle podne »
nestvarno lagan

To mi je jedini "problem" sa Swagom - toliko je lagan da vrlo lako pada ako samo malo drmneš sto, naročito sa iole višim atijem na njemu.
U sklopu mera privrednog oporavka, svetlo na kraju tunela će do daljnjeg biti ugašeno.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #4: Jun 11, 2018, 03:27:49 posle podne »
@Doppler to sam čitao. Meni možda ne bi bio problem ali supruga je Konan varvarin  ^-^ uspela je dva ego one atomizera da uništi u potpunosti zato me je i strah. Jedino položenog da ga drži na stolu. Ne znam?

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #5: Jun 11, 2018, 04:02:33 posle podne »
Svakako onda onaj silikonski prsten na ati, bolje sprečiti nego lepiti  :-))
U sklopu mera privrednog oporavka, svetlo na kraju tunela će do daljnjeg biti ugašeno.

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #6: Jun 11, 2018, 04:16:33 posle podne »
Naravno  :kreza:

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #7: Jun 11, 2018, 04:34:00 posle podne »
Ili da joj uzmeš Pico, ovo je Pico 21700 100W, razlika u velićini je minimalna, ali je u težini i stabilnosti maksimalna  :-))
Pritom, guta 18650, 20700 i 21700 baterije, atije do 25mm, a prave ga i u Hot pink boji  :djuska

E da, ima i Arctic Fox za njega...
« Poslednja izmena: Jun 11, 2018, 04:37:23 posle podne doppler »

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #8: Jun 11, 2018, 05:25:12 posle podne »
Ne vredi druže. Ne voli modove očima da vidi. Smarao sam je da joj uzmem pico 75w pa neće nikako. I dok sam vrteo nešto na inhalici vidim bacila onako malo oko na tog orang swaga. Kontam da joj ništa drugo ne bi leglo.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #9: Jun 12, 2018, 12:28:42 posle podne »
A nesto ovako da joj pokazes - Pico resin u kombinaciji sa LemoDrop ili Nutilus 2 (sve sem usnika kod Inhalike).
Za saru zamoli Inhaliku da postavi slike koje sad ima.

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #10: Jun 12, 2018, 12:55:33 posle podne »
Poenta kupovine SWAG moda je iznenađenje kao poklon i tada će ga koristiti sigurno. Baš SWAG je zato što sam kraičkom oka video da joj se taj SWAG dopao. Ako joj budem bilo šta pokazao prvo neće biti iznenađenje a drugo,siguran sam,neće hteti nikakav mod. Već sam je ubeđivao ranije u vezi modova,neće pa to ti je. Koristi ego one kit i ego one v2 kit i kad sam pokušavao da je prevedem na neki mod uvek je bilo neću,ovo mi je dobro,bolje mi kupi haljinu neku ima za 2000din itd. Štedljiva je dosta i ako ja ne kupim ona neće sigurno. Ima još jedna fora kad joj kupim mod tj.još jedan cilj imam da sa ta dva njena kit-a prevučem jednu-dve osobe sa analognih cigareta na vape,a već sam ih prevukao dobar broj  :-)) Mislim da će definitivno biti SWAG + exceed d22. Samo još čekam da se realizuju neke stvari. Hvala vam svakako na savetima,kombinacijama...

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #11: Jun 12, 2018, 04:13:17 posle podne »
Pico resin u kombinaciji sa LemoDrop ili Nautilus 2

Pravi devojački kombo  :-)

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #12: Jun 15, 2018, 11:15:20 pre podne »
Ja sam poznat kao nimalo pazljiv sa vape opremom i prilicno se bahato odnosim prema istoj... Takodje, nosim prstenje... Takodje, koristim velike (visoke) i teske atije.
SWAG mi ne pada nesto cesto, a cak i posle nekoliko ozbiljnih padova sa vise od 1m visine na beton, nema vidljivih ostecenja na samom modu.
Vrlo sam zadovoljan istim i preporucujem ga. Narandzasti naravno :)
Pored njega, pico vise uopste ni ne koristim iako je potpuno ispravan.
« Poslednja izmena: Jun 15, 2018, 11:17:05 pre podne chikavili »

Van mreže hertz

• Senior vaper
« Odgovor #13: Jun 15, 2018, 02:43:54 posle podne »
Ajaooo...@chikavilli  :kreza: pa ti si kao rođen za kontrolora kvaliteta  :rofl Stigla je oprema danas i naravno swag narandžasti. Uzeo sam ga suprugi ali ću morati i sebi izgleda,neverovatno je simpatičan.

Van mreže mikicuner

• Novajlija
  • *
« Odgovor #14: Jul 08, 2018, 03:57:13 posle podne »
  Pozdrav, pisacu ovde da ne otvaram novu temu sa istom problematikom. Potrebna mi je pomoc oko izbora moda.
Elektronske cigarete koristim 7 godina ali danasnja ponuda opreme je toliko siroka da cu i pored mog visegodisnjeg iskustva morati da zatrazim savet.

Naime resio sam da sa Ego cc predjem na MOD varijantu, i nemam predtavu ni koji mod ni koji atomizer da odaberem. Bitno mi je samo da bude sa 18650 baterijama.