Autor Tema: Joyetech ESPION Solo VW / TC 80W baterijski mod  (Pročitano 487 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jasmina

• Vaper!
Joyetech ESPION Solo VW / TC 80W baterijski mod
« Topic Start: Jun 05, 2018, 07:42:19 posle podne »
Obecala sam pre skoro vise od mesec dana da cu napisati par reci o ovom modu ali sam cekala da mi pristigne nesto sto ce se savrseno uklopiti uz njega.

Ovaj baterijski mod izgleda prelepo i prilicno lepo stoji u ruci zbog zaobljenih ivica. Kada se izvadi baterija mod je bas lagan. Jedina mana metalnih modova je sto malo cesce ih brisete jer ostanu otisci od prstiju po njemu pa postane malo masan. Pogotovo mi zene cesto mazemo ruke, pa tako se i modic zamasti. Ko god je video modic odusevio se.

Mod poseduje tach screen i on radi dosta lepo. Da biste mogli da uradite nesto u meniju potrebno je da otkljucate ekran, pritiskom na dugme koje se nalazi tik ispod ekrana. Pritiskom na fire dugme, mod se automatski zakljucava.

Sam meni nema mnogo opcija tako da, ako neko voli da vrsi mnogo podesavanja nece ih ovde naci. Bas zato mi se, zbog te svoje jednostavnosti ovaj mod i dopada. Kao i svi moderni modovi, sadrzi  standardni režim rada ali ima i mogućnost rada u režimu kontrole temperature (TC). Medjutim posto ja odavno ne koristim neku od zica za ovaj rezim, nisam ga probala pa tako ne mogu ni komentarisati.

Sam ekran je odlican i napolju po jakom suncu se lepo vidi sve sto je ekranu, sto me je prilicno iznenadilo.

Baterija koja dolazi uz ovaj mod (4000 mah) traje oko 8 mil tecnosti, sto je u mom slucaju skoro 2 dana u zavisnosti koliko cigaru ne ispustam iz ruku. Ja jos uvek spadam u umerene korisnike koji retko kad predju 5mil tecnosti dnevno.

I na kraju nekoliko slicica sa raznim atijima.

I na kraju slicica sa atijem koji je danas stigao i upravo je namesten da radi. Za sada bas nemam nikakvih problema sa ovim atijem. Moracu samo jednom da zamolim koege da mi pomognu da montiram delove koji dolaze za 4mil. Za nepunih 10 dana sa Healthcabina mi je stigao ovaj Rainbow Berserker  ::sreckovic

To su neka moja zapazanja za ovaj mod  :ludiloo Mozda sam nesto i zaboravila ali....
« Poslednja izmena: Jun 05, 2018, 07:46:03 posle podne jasmina »

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Joyetech ESPION Solo VW / TC 80W baterijski mod
« Odgovor #1: Jun 05, 2018, 10:28:42 posle podne »
Nek je sa srećom, fino da te služi. Rainbow Berserker mu je baš legao. Znaš da se i ja danima mislim o tom istom, da ga uparim sa mojim šarenim LostVape ePetite :)

Šta te buni kod sklapanja Berserkera? Ako se dobro sećam, onim alatom poput žetona se odvrne  komora sa usnikom pa navrne ona veća, umesto malog tanka se stavi veliki, pa se sve sklopi.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #2: Jun 05, 2018, 11:15:45 posle podne »
Bas taj sraf ne mogu da odvrnem. Zategli ga kao da ce da pobegne.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Jun 06, 2018, 05:31:02 posle podne »
Posto mu je tank bas malen kako fabricki dolazi u paketu, ja sam se bas zainatila da ga rasklopim i montiram veci tank. Butala sam po tatinom alatu i nasla srafciger koji po velicini savrseno odgovara ovom srafu  i uspela sam da ga,  uz malo naprezanje, odsrafim. Namontirala sve i evo ga radi kao satic.  ::sreckovic

Juce i danas koristim samo ovu kombinaciju i bas mi se dopada. Moram priznati da mu je aroma za nijaslu slabija nego kod Lemo drop u kojem koristim istu tecnost - Gothic soul.  :djuska

Imam ja jos par tecnosti razlicitih aroma koje cu isprobati i videti koja ce najbolje da mu legne kao sto uvek radim sa svakim atijem.  ::namig
« Poslednja izmena: Jun 06, 2018, 05:45:04 posle podne jasmina »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #4: Jun 07, 2018, 04:29:42 posle podne »
Što si ga poručila sa HC, jel povoljnije nego na Fasttechu?

Ima li falš vazduha na tom velikom Berserkeru? Kad mu skroz zatvoriš AFC i povučeš, prolazi li išta vazduha ili je vakuum?

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #5: Jun 07, 2018, 11:24:23 posle podne »
Sa sipingom cena na HC izadje ista kao na Fasttechu. Posto sam vec jednom kod njih kupila kaju (gold Kayu lite 2)  i koja perfektno radi vec 2 godine, resila sam da uzmem kod njih. Drugo, od njih mi je i prosli put stiglo za 2 nedele. Nekako vise verujem da je bolja roba na HC-u nego kod Fasttecha.

Sad sam bas zatvorila skroz AFC i nema ni malo vazduha da prodje. Nista, kako ti kazes totalni vakum.

Ima samo jednu sitnu manu, probala sam da mu sipam tecnost 50/50 i poceo je da grgolji. Mozda sam ja pogresno postavila vatu ili on voli gusce tecnosti ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim. Lepo sam obrisala sve, promenila vatu i ponovo sipala Gorhic Soul kupovni  (obicni ne V2) i evo sad radi ko bombona.

Inace stavila sam onaj setap koji si ti pomenuo u temi za kayfun - 5 namotaja, oko 2.5mm dela na motalici - i koristila sam kantal 0.32. Doduse, kad sam to procitala ja sam skoro sve atije kod kojim moram da smotam grejac premotala na taj nacin i svi rade super a pogotovo moje Kaye 5 mini koje izgleda samo ja volim  :beeee ::namig

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #6: Jun 08, 2018, 01:06:42 pre podne »
Berserker se mora puniti odozdo, kad se puni od gore obavezno zagrgolji.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #7: Jun 08, 2018, 10:47:52 pre podne »
Probala sam i odozgo i odozdo da ga punim kad sam stavila tecnost 50/50 ali problem grgoljenja je bio prisutan.  To i nije neki problem posto istu tecnost sam probala da stavim u moju Kayu mini 5 i tamo nemam problema a i nemam bas puno tih tecnosti. Uglavno sve tecnosti sadrze bazu u kojoj procenat VG se krece izmedju 70 - 80%.

Cim sam sipala guscu tecnost nikakav problem nisam imala.  Jednostavno dok je ati na modu, odvrnem gornji deo i sipam tecnost i pri tome nisam zatvarala AFC skroz, i nikakav problem. Videcu kad ga budem ovih dana cistila posto ga ne ispustam i ruku, da nisam mozda previse digla grejac ili ....  :pardon
« Poslednja izmena: Jun 08, 2018, 10:49:36 pre podne jasmina »

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #8: Maj 27, 2019, 11:56:06 pre podne »
Dugo nisam pisala u ovoj temi pa da je malo osvezim a moze da pomogne i drugima koji imaju slican problemcic.

Naime, kod sarenih modova hoce boja posle izvesnog vremena da se skida. Probala sam da je zastitim sa raznim providnim filijama ali nikako mi se to nije dopalo.

Lutanjem po netu naisla sam na jedan klip gde devojka opisuje kako jednostavno reparira mindjuse od metala, koje nakog izvesnog vremena  izgube sjaj, uz pomoc providnog laka za nokte. Posto ja jedino i koristim razne providne lakove uzela sam jedan i probala. Lak je skoro sve delove sakrio sa kojih je skinuta farba. Zao mi je sto tada nisam slikala mod da vidite.

Posle toga resila sam da probam sa lakom sa sljokicama. Dobila sam neki kineski sa gomilom sljkoica u boji pa resih da bas njega probam. Nista od skinute farbe se ne vidi a i mod je malo osvezen.

Izleda sasavo ali ja resih problem i svi koji su videli mod mnogo im se dopalo.  :rofl

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #9: Maj 27, 2019, 06:38:42 posle podne »
Extra rezultat, pravi ženski mod nadam se da će lak potrajati.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #10: Maj 27, 2019, 06:45:30 posle podne »
Stoji vec mesec dana i nije mrdnuo.  ::namig

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #11: Maj 27, 2019, 07:36:17 posle podne »
 I nama se sviđa :-)) Još ako skidač laka za nokte ne utiče na osnovnu boju,ovaj postupak se može ponoviti više puta.

A tu je i Prajm da poveća užitak :-))

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #12: Maj 28, 2019, 10:56:06 pre podne »
Kada sam prvi put skidala obican providan lak za nokte boja se nije skinula ni malo ali sam koristila ovaj skidac laka za nokte iz DM-a (samo njega i koristim).  ::namig

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #13: Maj 30, 2019, 12:05:21 pre podne »
 Super!Nadam se da će dovoljno dugo potrajati,pa da nećeš ni morati da radiš neke reparacije ili korekcije.