Autor Tema: KTS DIY Nostalgy arome  (Pročitano 805 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži hertz

• Senior vaper
Odg: KTS DIY Nostalgy arome
« Odgovor #15: Maj 17, 2018, 08:10:52 posle podne »
Dobar dan vajperi! Da se javim u vezi arome Real Tobacco. Gore sam napisao koji sam odnos i čega smućkao,steping oko 3 nedelje i aroma je opasno jaka,opora...ma zavrtelo mi se u glavi. Ne može sama da se pari nikako,bar u mom slučaju. Pomešao sam je sa dromedary (inawera aroma) pošto mi je ona slaba pa ni nju ne mogu ceo dan da parim. Aroma je i dalje jaka ali je guram kroz ego one ati na poslu i mislim da ću je popariti. Na kfv5 i tf gt lll mi je i taj mix prejak. Odnos mixa mi je 60ml dromedary i 50ml real tobacco. Opasno razmišljam da definitivno pređem na voćkice,njih sam sve popario sa uživanjem. Evo mog iskustva sa real tobacco pa možda nekom pomogne  :-)

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #16: Maj 17, 2018, 09:28:06 posle podne »
Mislim da bi bolje prošao da si još razblažio Real (sa 5 % na 3% arome recimo). E sad, ako nisi imao čime da je razblažiš, onda daj šta daš, ali za nauk:
ja uvek smutim bazu na 5-6% nikotina, i uvek imam bar 3 deci te baze u šteku, za razblaživanje.
U sklopu mera privrednog oporavka, svetlo na kraju tunela će do daljnjeg biti ugašeno.

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #17: Maj 17, 2018, 09:54:07 posle podne »
Hvala na savetu ali mislim da sam je dozirao i 2% ne bih mogao da je parim. Nije mi ni ukus što sam očekivao,ono kao duvanska,nego neka suva parajuća aroma koja me onako baš podseća na hemudžu neku tešku. Ovako sam dobio malo od dromedary neki šmek i gustinu pare,proći će to. Hvala još jednom.

Van mreže doppler

• Senior vaper
  • effect
« Odgovor #18: Jun 08, 2018, 03:07:47 posle podne »
Maxximus je od-li-čan!  :doubleup

Bio sam sumnjičav prema tom orijentalnom šmeku, ali prija mi samo tako.
U sklopu mera privrednog oporavka, svetlo na kraju tunela će do daljnjeg biti ugašeno.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #19: Jun 25, 2018, 02:11:33 pre podne »
Malo proširenje Nostalgy kolekcije: fenomenalna aroma maline  :doubleup

Link do stranice prodavnice:
KTS DIY Nostalgy Raspberry

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #20: Avgust 05, 2018, 01:02:29 posle podne »
Cigar (Nostalgy)

Slabo trošim klasične duvanske tečnosti (samo dve su mi must-have) i retko isprobavam nove, ali sam uzeo ovaj Cigar da probam, pa ko velim, daj da šarnem koju reč...

Parim ga na KFL i Lemo Drop, kantal 0,32, prečnik 2,5 mm, oko 1,5 ohm.

Prvo zapažanje - ne liči na Džojtekov Cigar (po sećanju, odavno sam ga pario, ali sam skroz siguran).

Preporučeno doziranje je 4-8%, a ja sam počeo od 5,5%. Čini mi se da veoma brzo može da se pari, tako da sam prvu probu napravio već posle nekoliko dana. Posle mesec i kusur dana nisam osetio neku veliku razliku, mada ne mogu da tvrdim da je tako jer nisam baš pedantan tester tečnosti. Doziranje od 5,5% mi je bilo prejako, pa sam je razblažio (odokativno) na oko 3%, možda malo jače - izmedju 3 i 3,5%.

Miris arome iz bočice i ukus pare zrele tečnosti su isti - blagi aromatizovani duvan za lulu. U opisu se navodi da je ukus imitacija kubanske cigare, ali ja više osećam aromu nekog pića, prijatnu, nenapadnu. Sećam se starih duvana vrlo sličnog mirisa.

Tečnost nije slatka, ali nije ni opora. Cenim da je slatkost sjajno pogodjena, jer mi ne leže potpuno neslatke arome tipa Juice Factory/Vaping Zone/Vaporever - brzo me smore i žudim za nečim suptilnijim, rafiniranijim. Ovaj Cigar me ne smara uopšte. Ako poparim ceo tank bez želje da predjem na nešto drugo, znači da je izbalansirana po mom ukusu.

Da sam duvandžija, Cigar bi mi bio prilično redovan. Ovako, naspem ga povremeno, za promenu, i uvek me iznenadi jer svaki put mislim da mi se neće dopasti. Naspem pola tanka, krenem da parim, vidim da je lepo, pa dopunim tank.