Autor Tema: KangerTech Subtank Mini atomizer  (Pročitano 743 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
KangerTech Subtank Mini atomizer
« Topic Start: Novembar 12, 2017, 10:12:21 posle podne »
KangerTech Subtank Mini atomizer

Subtank Mini je čuveni atomizer iz Kangera, model koji je već godinama poznat i priznat u svetu vapera. Vrlo je visokog kvaliteta izrade i svedenog dizajna, pa je teško naći iskusnijeg vapera koji ovaj atomizer barem neko vreme nije imao u svojoj kolekciji.

Popularnosti ovog atomizera je u mnogome doprinela i RBA (eng. Rebuildable) glava koja je veoma jednostavna za korišćenje. Kod ovakvih glava korisnik sam pravi i postavlja grejač i vatu, što ostavlja mogućnost personalizacije atomizera jer ga možete prilagoditi sopstvenim vaperskim potrebama i afinitetima. S obzirom da gotove fabričke glave nećemo imati u ponudi, korišćenje Subtank Mini atomizera preporučujemo samo korisnicima koji imaju iskustva u samostalnoj pripremi grejača!

SPECIFIKACIJA:
Visina: 69mm(sa usnikom)
Širina: 22mm
Kapacitet: 4.5ml

Subtank Mini je moguće u potpunosti rasklopiti. Usnik mu je izmenljiv, odgovaraju mu gotovo svi 510 usnici. Osim usnika, korisnik može vrlo jednostavno da promeni i pyrex staklo tanka. U svakom kompletu je i rezervno providno staklo, kojim možete zameniti crveno/ljubičasto koje je  u atomizeru fabrički postavljeno.

Ukoliko želite da koristite RBa glavu, potrebno je da je rasklopite i u nju ubacite grejač i vatu prema sledećem uputstvu:

Nakon što sklopite atomizer, u njega treba nasuti e-tečnost. Okrenete atomizer naopako pa odšrafite tank sa baze atomizera, onda naspete tečnost u tank.

Ventil za kontrolu protoka vazduha (AFC) se nalazi na bazi atomizera i preko njega se jednostavno podešava da li želite da otpor prilikom uvlačenja bude veći ili manji. Podešavanje se vrši okretanjem prstena u levo ili u desno.

SADRŽAJ KOMPLETA:
- Subtank Mini atomizer
- OCC glava otpora 0.5oma
- OCC glava otpora 1.2oma
- RBA glava
- rezervne gumice i zamenski tank
- materijal za RBA glavu: namotani grejači, mali šrafciger
- uputstvo

Link do stranice proizvoda: KangerTech Subtank Mini

Van mreže prika

• Novajlija
  • *
Odg: KangerTech Subtank Mini atomizer
« Odgovor #1: Januar 31, 2018, 05:01:19 posle podne »
OD DANAS VLASNIK OVOG ATIJA SAMO RECI POHVALE STRASNO DOBAR ATOMIZER AROMA TH PARA SVE JE TU I SVE JE JAKO DOBRO BALANSIRANO VELIKA PREPORUKA OD MENE  :alal_vera

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Januar 31, 2018, 05:05:34 posle podne »
Sve super, samo nemoj pisati velikim slovima ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Januar 31, 2018, 07:38:37 posle podne »
Ja imam 2 takva atija (beli i srebrni) od kada se pojavio na trzistu i uvek mu se povremeno vracam. Njegova RBA glava je veoma jednostavna za korišćenje. Motala sam grejace od kantal zice (raznih debljina - 0.2, 0.25 i 0.32 mm) a najbolje mi je nekako radila sa grejacem od SSL16 (0.32mm) zice.

Kada se pojavio u Inhalici, kupila sam novu RBA glavu (za srebrni)  i evo vec neko vreme opet ga koristim. Trenutno sam namotala grejac od kantal zice debljine 0.35mm (1 om) i radi i dalje kako treba. Mislila sam da ce mi biti malo problematicna ova V2 RBA glava,  zbog malo vecih rupa za protok vazduha koje ima u odnosu na staru RBA koju sam imala, medjutim i ona radi ekstra.

Fabricke glave sam odmah poklonila jer nikako mi se nisu dopale.

Ovo je jedan od retkih atija koji je vracan iz fioke.   ::sreckovic

« Poslednja izmena: Januar 31, 2018, 07:41:38 posle podne jasmina »
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže prika

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4: Januar 31, 2018, 09:40:46 posle podne »
izvinjavam se za velika slova nisam ni primetio, svasta sam probao od m2l atomizera jer samo tako parim zato sam se i bojao da mi se nece svideti zbog vise vazduha ali meni je super rastura kako radi stvarno je dobar do sada mi je na modu stalno bio phenomenon zest v2 ali od danas on ide u fijoku to jest u penziju zasluzenu kanger ga je zamenio

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #5: Februar 01, 2018, 08:59:27 posle podne »
Meni je Subtank stajao više od godinu dana, nije mi odgovarao vazduh. U nekoj diskusiji je spomenut reducir pa mu napravim i iz prve se atomizer preporodi :) Srolao sam tubu od čelične mrežice (koja se nekad koristila za genesis atomizere) i za čas sam dobio sasvim dobar ukus.
Koristio sam ga par meseci, sad je opet "na hladjenju" jer sam u fazi kad mi ne odgovara hladnija para, a Subtank Mini je visok. Nakon određenog vremena mi toplija para dosadi, tako da ćemo se uskoro opet družiti :)

Van mreže prika

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6: Februar 02, 2018, 03:43:22 posle podne »
jel ima neko neki predlog za reducir a da nije mesh jer ga nemam dobar mi je i ovako bez reducira ali bih voleo da probam i sa reducirom

Van mreže prika

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7: Februar 03, 2018, 12:22:07 posle podne »
napravio sam reducir od pop nitne onaj gornji deo sto ima sesir sto kroz njega prolazi eksercic e to je reducir on se skine sa eksera i presece se na pola da moze da udje u rupu ispod grejaca posto je spoljni precnik 3mm namota se vrlo malo teflon trake da nema lufta kada se stavi unutrasnji precnik je 2mm kada se ubaci deluje kao fabricki da je radjeno a rezultat je fantazija posao od deset min od alata trebaju samo spic klesta i to je to stvarno lepo radi posao  :pusac1

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #8: Februar 03, 2018, 10:17:19 posle podne »
 Na indentičan način sam redukovao Deltu 2 ali sam morao da skratim jednu stranu šešira jer mi je pravila kratki spoj.Nažalost,rezultat mi se nije svideo pa sam redukovao na 1.5mm sa pinom od SOCC glave za protank 2.Iskoristio sam pin zajedno sa izolatorom.Kanal na pinu sam okrenuo paralelno sa grejačem.Sad radi kao pravi MTL atomizer  :pusac1

U svakom slučaju lepo si se snašao  :doubleup

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #9: Februar 03, 2018, 10:25:37 posle podne »
Hajde nek neko otvori temu o reducirima, ubacite ako imate slike tih svojih rešenja.

Van mreže prika

• Novajlija
  • *
« Odgovor #10: Februar 04, 2018, 12:32:19 posle podne »
To nije losa ideja stavljam sliku cim budem menjao grejac

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Van mreže Lazar N.

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11: April 28, 2018, 03:04:03 posle podne »
Imam problem sa grejacem na ovom atomizeru, kada smotam grejac dobijem oko 1oma,i posle 2min dobijem naprimer oko 1,27, srafovi su dobri sve je dobro ne znam o cemu se radi??

Van mreže dusan021

• Vaper!
« Odgovor #12: April 28, 2018, 05:24:06 posle podne »
Koji precnik grejaca motas , da slucajno ne vire nogice pa dodiruju komoru ?

Poslato sa MYA-L41 uz pomoć Tapatoka
Zaboravi pitati , koji mod koristis ?
« Poslednja izmena: April 28, 2018, 05:26:26 posle podne dusan021 »